- x
PCI basit iletişim denetleyicisi.. Hatası
9 Cevap27573 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

14 Mesaj
25 Şubat 2010; 13:20:11 

arkadaşlar yeni aldıgım packard bell i3 notebookuma windows 7 premium 64 bit kurdum.. driverları sitesinden indirdim ancak aygıt yöneticisinde PCI basit iletişim denetleyicisi diye birşey uyarı veriyor.. bu sorun neden kaynaklanıyor..

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

Psn: dgnycelik
Samsung LE-32C530
Ps3 120 GB Slim

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Şubat 2010; 14:43:33 

tüm driverları yükledinmi ? özellikle chipset driverlarını yükledğinden emin isen ve hala aynı sorun varsa aygıt devre dışı bırak (sag tıkla devre dışı bırak) çokta önemli bir şey değil.! yada biostan portları kapatman lazım.

4131 Mesaj
25 Şubat 2010; 22:27:23 

Büyük ihtimalle fax-modem...Sürücüsünü indirip kurarsan sorun kalmaz

I can feel the flame

14 Mesaj
26 Şubat 2010; 12:45:10 

chipset driverını tekrar kurduktan sonra sorun ortadan kalktı.. yardımlarınz için sagolun.

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

Psn: dgnycelik
Samsung LE-32C530
Ps3 120 GB Slim

10765 Mesaj
26 Şubat 2010; 18:55:23 

forumda yenisiniz ancak şunuda alıskanlık haline getirin,sorununuz çözüldükten sonra konunuza oy verip yeşil tik işaretinin cıkmasını saglayın,böylece gereksiz girişler engellenecek topiğe,daha temiz bir forum olacaktır...

iyi forumlar...

Za krst casni za burek masni zivela Majka Srbija!

Српски мислим,Српски Дишем,Српски причам,Српски пишем с ћирилицом, моје мило српство пазим традиција то је СРПСКА,и дичим се Јер ја имам СРПСКО Срце у грудима !!

51 Mesaj
28 Kasım 2010; 21:26:08 

Beyler, chipsetin farklı bir sürümü vb. var mı? Aynı sorun bende de var ancak hangi chipset şeysini kuracağını bilemedim. Win 7 için bir link vb. birşey varsa yardımcı olabilirmisiniz... Teşekkürler.

-Non Serviam

2169 Mesaj
28 Kasım 2010; 21:30:47 

Laptopunuzun modelini belirtirmisiniz

51 Mesaj
29 Kasım 2010; 4:58:52 

Üzgünüm söylemeyi unuttum. Laptop değil masaüstü bilgisayarım. İntel Core 2 Quad CPU Q6600 @2.40 GHz 2.39 GHz 2.GB Ram 32Bit.

-Non Serviam

1 Mesaj
23 Şubat 2011; 14:50:12 

arkadaşlar ben yeni bir pc aldım dell i5 windows 7 inspiron dciman32.dll sorunu veri yor bunu nasıl çözebilirim mümkünse cvp alabilirmiyim

1 Mesaj
21 Kasım 2012; 15:09:11 

Sorunun % 100 Garantili çözümü mevcut.

Arayacağınız driver "Intel Management Engine Interface" sürücüsü. Bunu cümleyi google ile arayıp direkt intel sayfasından da son sürümünü indirebilirsiniz. Yerel bölgeye göre değişiklik gösterse bile muhtemelen ilk sırada olacaktır. Intel sayfasında 5,5-6 mb civarı bu dosya.

Ya da direkt buradan indirebilirsiniz. link

ASUS destek sayfasından (http://support.asus.com) cihazınıza ait model numarasını giriniz.
İşletim sistemi seçiminden sonra gelen driver listesinden "diğerleri" bölümü altında yer alan "Intel Management Engine Interface" sürücüsünü indirip yüklemeniz yeterlidir.

Başka çözüm aramanıza hata ve hatta format atıp tekrar uğraşmanıza gerek yok garantili çözümdür.

Asus sayfasında mencut dosya boyutu 122 mb civarı küçük olsa ekleyecektim... Sayfa resmini ekledim.

Herkese kolay gelsin.

0

Ekteki dosya (1)

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » PCI basit iletişim denetleyicisi.. Hatası
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313