Şimdi Ara

Apple, iPhone OS SDK 3.2 Beta 3'ü yayınladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple, 27 Ocak'ta geliştiricilere sunduğu iPhone OS SDK 3.2'nin 3.beta sürümünü "iPhone Dev Center" sayfasından yayınladı. Firma, yazılım geliştirme paketinin versiyon güncellemesine neden olan yenilikleri hakkındaysa bilgi vermedi.

Geliştiricilerin Mart ayında satışa sunulacak olan iPad'e özel uygulama hazırlamalarına imkan veren SDK 3.2, 27 Ocak'ta yayınlanmış ve ilk defa 2 hafta önce güncellenmişti.

• orjinalden alıntı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLACKPONTIAC

orjinalden alıntı

Dalga mı geçiyorsun sen yaa her mesaja orjinalden alıntı. Sen nerden alıntısın acaba...
  • ne işe yarıyor bu sdk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schumii

quote:

Orijinalden alıntı: BLACKPONTIAC

orjinalden alıntı

Dalga mı geçiyorsun sen yaa her mesaja orjinalden alıntı. Sen nerden alıntısın acaba...

Hakikaten ne oluyor bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: egmc

ne işe yarıyor bu sdk

sanırım iphone a yüklediğin app leri hazırlamak kodlamak yada başka bir deyişle program yazma programı olup sadece maclerde çalışan bir program geliştirme platformu diye biliyorum.
  • o halde bu konu bizi aşar
  • quote:

Orijinalden alıntı: egmc

o halde bu konu bizi aşar

ciddi şekilde aşacağı düşüncesindeyim (: ama böyle free bişeyler yapmak isterdim (: ve dünyada Türk imzalı bir uygulamanın popüler olmasını nede olsa Vatanımın adını anacak herkes (:
  • keşke bir türk tarafından yapılsa bizim kafa basmaz öyle şeylere en fazla kankamsn yaparız
  • Ne kadar boş mesajlar atılmış. SDK'nın açılımı "software development kit"dir ve yazılım geliştirme seti anlamına gelmektedir. iPhone OS SDK, adından da anlaşılabileceği gibi iPhone/iPod Touch/iPad için yazılım geliştirmeye yaramaktadır.

Ayrıca bu konu bizi aşar diyenleri anlamıyorum, kodlama yapmak sanki üstün insanların işi. Orta düzeyde bilgisayar bilgisine sahip bir insan bile programlama yapabilir ancak kendisini sürekli geliştirmesi gerekir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.