Şimdi Ara

SİLİNEBİLR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
2.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoNneCtinG_04 -- 15 Mayıs 2010; 19:32:24 >

• Hadeee hayırlı olsun hayrını görr
  • Hayırlı olsun Fotoğraf makinenide değiştir bi ara
  • Havalandırma yandaymış , Güzel . Isınmazda artık ama bu bildiğimiz IMac olmuş ya
  • Vallaha biraz mac çakması gibi duruo Ama güzel alet. Ayrıntılı inceleme beklemiştim benimki gibi ama neyse bakalım ilerde yaparsın inşallah.

bu arada ilk şarjlarını bilgisayar kapalıyken yap. Saatlercede şarjda tutma önemi yok.
  • çok tşk ederm engin bilgilern için murat cım.incelemeyi düzelticem merak etmeyin
  • Görücez. Ben nedense böyle kalıcak diye tahmin ediyorum
  • Gerçekten de Mac'e benzetmişler, güzel laptop. İyi günlerde kullan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

Gerçekten de Mac'e benzetmişler, güzel laptop. İyi günlerde kullan..

çok tşk ler
  • yurt dışından mı getirttin emr_3153
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurettinbc

yurt dışından mı getirttin emr_3153

Evet. Amerika'dan geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: type-r

quote:

yurt dışından mı getirttin emr_3153

Evet. Amerika'dan geldi

bnm kadar @dracos,type-r,yazılımcı online a da sorabilrsnz bnm kadr onlar da bekledi herşeyini biliyorlar zaten
  • akrabamı var yoksa internet üzerinde mi aldın NASIL ALDIN GETİTİRMEK NEYE MAL OLDU YOL ÜCRETİ KARGO FELAN ....
  • hacam hayırlı olsun makinan... dışını gördük ama içini merak ediyoruz ......
  • quote:

akrabamı var yoksa internet üzerinde mi aldın NASIL ALDIN GETİTİRMEK NEYE MAL OLDU YOL ÜCRETİ KARGO FELAN ....

ben de merak ediyorum arkadaş vs vasıtasıyla mı herhangi bi alışveriş sitesinden falan mı? hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: enclaver56

quote:

akrabamı var yoksa internet üzerinde mi aldın NASIL ALDIN GETİTİRMEK NEYE MAL OLDU YOL ÜCRETİ KARGO FELAN ....

ben de merak ediyorum arkadaş vs vasıtasıyla mı herhangi bi alışveriş sitesinden falan mı? hayırlı olsun

hocam arkadaş fln değildi.açkçası bu işin ticaretini yapan adamlar war.genelde bunlar macbook fln satan kişiler.sen diyorsun bana amerkadan buradan al die adam da alıo.tabi üstüne 250 dolar bir komisyon ekliyor.ben kme sorduysam 500 dolar ekliyordu.1 kişi 250 dolar ekledi.ben hp store dan aldrdım amerkadan üstüne de 250 dolar kar koydu.zaten amerkadan kargo gelmeye kalksa yine 250 doları bulurdu.bu yüzden bana uygun geldi
    @idris tolar hocam tşk ler güzl dileklernden dolayı kardeşm.içini derken nasıl anlayamadm.oyunlar ekran çözünrlk fln mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: EmR_3153

quote:

Orijinalden alıntı: enclaver56

quote:

hocam arkadaş fln değildi.açkçası bu işin ticaretini yapan adamlar war.genelde bunlar macbook fln satan kişiler.sen diyorsun bana amerkadan buradan al die adam da alıo.tabi üstüne 250 dolar bir komisyon ekliyor.ben kme sorduysam 500 dolar ekliyordu.1 kişi 250 dolar ekledi.ben hp store dan aldrdım amerkadan üstüne de 250 dolar kar koydu.zaten amerkadan kargo gelmeye kalksa yine 250 doları bulurdu.bu yüzden bana uygun geldi
    @idris tolar hocam tşk ler güzl dileklernden dolayı kardeşm.içini derken nasıl anlayamadm.oyunlar ekran çözünrlk fln mı acaba

hocam özellik yanii......

• Emre kardeş hayırlı olsun aldın demek sonunda bu aralar forumu fazla takip edemediğimden sorayım dedim senin eski melez canavarı ne yaptın ?
    Sattın mı?
    Bir de tam alım sürecini , tam olarak verdiğin net toplam parayı ve donanım özelliklerini bana söylersen çok sevinirim ben de hongkongtan almayı düşünüyorum. Bir karşılaştırma yapabilirsem iyi olacak karar verme aşamasında .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhunturk -- 24 Şubat 2010; 1:28:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhunturk

Emre kardeş hayırlı olsun aldın demek sonunda bu aralar forumu fazla takip edemediğimden sorayım dedim senin eski melez canavarı ne yaptın ?
    Sattın mı?
    Bir de tam alım sürecini , tam olarak verdiğin net toplam parayı ve donanım özelliklerini bana söylersen çok sevinirim ben de hongkongtan almayı düşünüyorum. Bir karşılaştırma yapabilirsem iyi olacak karar verme aşamasında .

eywlllah kardeşim. bnm dv6 yı sattım 1800 dolar artı 250 dolar 2000 e malettim.amerkadan ebay dan falan da bakabilrsn bak üstüne 250 ekle rahatlıkla elnde olur 1 ay maximum beklersin.birde kapora alıyorlar.ben 100 dolar wermiştm

@idris-tolar hocam
    özellkleri de 8 gb ram
    i7-720qm
    hd5830
    500 gb 7200 rpm hdd
    1920x1080 led ekran
    night vision webcam
    usb 3.0
    birde çok hoşuma giden beats.idt sesten daha iyi bir yazılım
    öne geçen özellkleri bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoNneCtinG_04 -- 24 Şubat 2010; 1:33:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EmR_3153

quote:

Orijinalden alıntı: Akhunturk

Emre kardeş hayırlı olsun aldın demek sonunda bu aralar forumu fazla takip edemediğimden sorayım dedim senin eski melez canavarı ne yaptın ?
    Sattın mı?

eywlllah kardeşim. bnm dv6 yı sattım 1800 dolar artı 250 dolar 2000 e malettim.amerkadan ebay dan falan da bakabilrsn bak üstüne 250 ekle rahatlıkla elnde olur 1 ay maximum beklersin.birde kapora alıyorlar.ben 100 dolar wermiştm

@idris-tolar hocam
    özellkleri de 8 gb ram
    i7-720qm
    hd5830
    500 gb 7200 rpm hdd
    1920x1080 led ekran
    night vision webcam
    usb 3.0
    birde çok hoşuma giden beats.idt sesten daha iyi bir yazılım
    öne geçen özellkleri bunlar

hocam tek kelimeyle müthişş..

senin dv6 yı 2 ye katlıyorr ..iyi bir fiyatada mal etmissin darısı bizim başımızaa

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.