Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (2176. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.798
Cevap
63
Favori
1.524.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21742175217621772178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • backt to karkand haritaları pek zevkli değil,BF2 havasını veremiyor,

ama aftermath ve end game haritalerının hepsi efsane,özellikle aftermath'te etrafın yıkık dökük olması ve şehir içi savaş olduğu için çok zevkli,
  • Co-op görevi yapıcak olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamertag:Whocu Origin'de hiç arkadaşım yok ekleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekle hafta sonu evde olursam oynarız buradaki nick ile aynı
  • Çok garip olacak ama, ingilizce BF3 sahibi olan bi hayırseverden üyeliğini 5 dk'lığına paylaşmasını rica edicem. Kendi ingilizce üyeliğimin bilgilerini unuttum, Rusça olan aklımda onda da oyun Rusça iniyor. İngilizce bi üyelikle oyunu indirip Rusça ile devam etmeye çalışıcam Uzun bi aradan sonra özledim oyunu
  • "Sorry, found no servers" hatası veriyor. aynı hatayı alan başka birisi var mı?
    veya çözümü nedir, ben bulamadım.
    teşekkürler.
  • yahu bir deathmatch oynayım dedim sanırsam hack çoğalmış oyunda millet 70/10 kd ile oynuyor o mapte ben inanmıyorum şahsen sırf abidik gubidik bir yerde spawn olmaktan ard arda 6-7 kere ölmüşlüğüm var
  • Arkadaşlar benim PS3'ümde BF3 almıştım ancak birkaç ay önce eve gelen misafir çocuklar tarafından CD kırılmıştı ve oyunu ps3'te oynayamıyordum.
    CD iptal olduğu için ps3 üzerinden oyunu indirip kodu girip oynayabilme imkanım var mı acaba?
  • beyler bf3 ü 2 sene önce filan baya oynuyordum şimdi tekrar indirmek istiyorumda serverların durumu nedir ? ölümü yoksa oynanabilirmi hale doluluk bakımından ??
  • Heîsenberg kullanıcısına yanıt
    Doluluk oranı iyi durumda bence deneyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Doluluk oranı iyi durumda bence deneyebilirsin.

hocam birde battlefield limited edition var bende tam olarak nedir bu bayadır oynamadıgım için unuttum limited edition var olan bütün paketleri içeriyordu dimi galiba
  • Arkadaşlar merhaba oyunu almayı düşünüyorum ama standart paket mi premium paket mi alayım? Genel olarak hangisi hakim serverlarda bilgim yok.

Ayrıca internetten oyun almadım daha önce, nereden alabiliriz kampanya vs var mı bilgilendirirseniz sevinirim. Vatan'da 30 tl düz sürüm, D&R'da 100 küsüre premium var. Dvd almak nasıl olur sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Conqueror

Arkadaşlar merhaba oyunu almayı düşünüyorum ama standart paket mi premium paket mi alayım? Genel olarak hangisi hakim serverlarda bilgim yok.

Ayrıca internetten oyun almadım daha önce, nereden alabiliriz kampanya vs var mı bilgilendirirseniz sevinirim. Vatan'da 30 tl düz sürüm, D&R'da 100 küsüre premium var. Dvd almak nasıl olur sizce?

bu saatten sonra hayyatta alınmaz oyunda gırla hile var zaten 2-3 map dışında oynanan map yok herkez aynı şeyleri oynuyor. allahtan bf3 bedava dağıtıldı da bir ara serverler doldu 1-2 sene daha oynayabildik. ama artık onlarda yok değmez yani. alabiliyorsan bf 4 al
  • Tamamdır hocam aklımdan da o geçiyordu zaten şimdi netleşmiş oldu, teşekkür ederim.

• oyuna girdim metro uc bayragi da almis karsi takim rezilleri oynuyor benim takim.girer girmez double kill yaptim m320 ile dagittim adamlari hic indiremediler bu arada combat effiency aliyorum.daha sonra baya ilerdeki sniperleri de indirmeye baslayinca benim durbun ozel cunku a bi baktim punkbuster kickledi server'a permaban olmus %18 cheat yazdi.nan dedim bu kadar iyi oynarsan olacagi bu.ea karismiyormus punkbusterin attigi banlara.evenbalance'ye ticket actim bakalim ne diyecekler.dogru duzgun pingi olan tek serverdi yav soverim acmazlarsa ama oteki makinemde bi bf3 daha var onunla oynarim dert degil.niye anlattim hani cok iyi oynarsaniz direkt hileci konumuna dusuyorsunuz arada geberin de killanmasinlar.
  • exp server varmı silah için uğraşmak istemiyorum şuan
  • origin nick: egokalp ekleyin yeni başladım az öğretin
  • Beyler bf 3 almayı dusunuyorum. Serverlar hala canli mi tavsiye edermisiniz? Birde oyun hala 20 euro yani 65 lira . Neden hala bu kadar pahali? Daha ycuza bulabilecegim bir yer var mi? Son olarak bf4 de bf3 gibi mi yani ucak heli tank genis haritalar var mi yoksa daha cok Cod gibi mi?
  • Night_Shade_ kullanıcısına yanıt
    Önceki kadar olmasa da özellikle bazı haritalar genellikle dolu oluyor. Kutulu almak yerine key olarak alırsanız daha uygun olabilir. BF3'te çoğunlukla geniş haritalar ve askeri araçlar var.
  • Night_Shade_ kullanıcısına yanıt
    Hala alınabilir bence yeterli seviyede serverlar BF4 kadar olmasada boş kalmazsın G2A sistesinde satılan kodlar ucuz oluyor genelde ve güvenilir bir bak istersen BF4'de hemen hemen aynı daha fazla harita var ama.
  • 
Sayfa: önceki 21742175217621772178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.