Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (2155. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.798
Cevap
63
Favori
1.524.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21532154215521562157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MuratAbiGF hariç TR sunucu bilen var mı acaba?
  • Peyloride kullanıcısına yanıt
    TSK ve clanmerkezi var sanırım ben sadece TSK da oynayabiliyorum diğerleri banlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

TSK ve clanmerkezi var sanırım ben sadece TSK da oynayabiliyorum diğerleri banlı

Ban?
    Şu muratabi serverı tam bir fiyasko adam kendi herkese istediğiniz yazıyor elimde normal silah varken durup dururken öldürdü oyundan attı sonra adama aynen şu şekilde ıpne yazdım engelledi
  • E kendisi de zaten çok olgun/büyük birisi değil normaldir. Zaten hep ya Caspian ya da Metro oynadıkları için sıkılıyodum artık ben de.
    zaten 5-6 harita var sanırım fazla seçenek yok premium değilsen sıkılıyor insan bir süre sonra
    Bu arada beyler benim reconda M98 açıldı ayrıca mk11 mod o ve svd de açık durumda fakat unlock kısmına geldiğimde hem mk11 hemde svd açılmamış görünüyor %70 lerde bu nasıl oluyor
  • İki yıldır şu oyunu oynarım.Hiç lag olmazdı.Bir kaç haftadır lag peydah oldu.Nasıl hallederiz.30 sn oynuyorum sonra 1 sn lik duraksama takılma oluyor sonra iyileşiyor.Bir 30-40 sn sonra yine.Hep böyle tekrar ediyor.NEtwork kablosunda mı sorun var,modemde mi anlamadım.
  • Armored Kill haritaları hiç güzel değil yav,yada ben beğenmedim...
  • Ya beyler bu GP 30 hangi silah nerede ben bulamıyorum bir türlü adamlar paso öldürüyor beni o silahla bakıyorum silah listesinde adı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Ya beyler bu GP 30 hangi silah nerede ben bulamıyorum bir türlü adamlar paso öldürüyor beni o silahla bakıyorum silah listesinde adı yok

rus yapimi silahlardaki bomba atar.M16 kullanirken m320,aek971 kullanirken gp30 mesela.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım silah ne yapımı ise ona göre değişiyor yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: mss1905

İki yıldır şu oyunu oynarım.Hiç lag olmazdı.Bir kaç haftadır lag peydah oldu.Nasıl hallederiz.30 sn oynuyorum sonra 1 sn lik duraksama takılma oluyor sonra iyileşiyor.Bir 30-40 sn sonra yine.Hep böyle tekrar ediyor.NEtwork kablosunda mı sorun var,modemde mi anlamadım.

Aynı sorun bende de vardı. Originden Origin in game kısmını kapattım düzeldi.
  • Recon sınıfıyla sniper oynamak zor geliyorsa bilen birinden öğrenin derim. Mesela benden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Hand X -- 20 Kasım 2014; 21:27:29 >
  • Black Hand X kullanıcısına yanıt
    Zamanla alışıyor insan ama ben hareket halindekileri vurmakta çok zorlanıyorum onun için genelde ulu orta farketmiyor yere yatarak hareketsiz birini bekliyorum
  • Peki hocam sağol anladım
  • Arkadaşlar bir süredir serverlara giremiyorum .. Servara tıklıyorum plugin indir diyor indiriyorum yine indir diyor olmuyor ..Neden acaba bilen varmı.
  • murat8361 kullanıcısına yanıt
    Önceki sayalardada yazıyodu sanırım oraya bakmanı tavsiye ederim,bi malesef benimde bikgim yok onuda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar Mi-28 Havoc tarafından acayip bi şekilde vuruluyorum.
    füze atıyor ama ben helikopterdeyim hiç bi şekilde füze uyarısı gelmiyor. füzeyi görüyorum x e basmama ragmen tek vuruşta beni indiriyor. bu füzeden nasıl atarım ? nedir bunun sırrı

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Gunnerdan sana tv missile atıyodur

• quote:

Orijinalden alıntı: amönyak

Gunnerdan sana tv missile atıyodur

peki bu tv açıldıgı zaman , helikopteri sürerken ben atabilir miyim. yoksa 2. kişi binip mi atabilirim.

• 
Sayfa: önceki 21532154215521562157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.