Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (1300. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.798
Cevap
63
Favori
1.524.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12981299130013011302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TARIK0980

sorunsuz ping ve kalabalık server bulabiliyormuyuz ? oynayan arkadaslar cevaplayabilirmi ?

server sayısı oldukca fazla sorun yok. ping konusunda Turkiye lokasyonlu server olmadıgı ıcın baglantı hızına baglı olarak en ıyı 30-40 ping alabılecegın Avrupa lokasyonlu serverler var kı genelde cogumuz 50-100 arası pınglerde oyunuyoruz bu serverlerde .. oyuncu konusunda endısen olmasın en fazla MP oyuncusuna sahıp oyunlardan bırısı bf3..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JouLex

quote:

Orijinalden alıntı: giyotin_1982

@JouLex bu yazdıklarını hatırlıyormusun?

hop hop bi saniye arkadaşlar ben öyle bi diyalog hatırlamıyorum. Ama origin id mi kardeşimde biliyor okuldan gelsin soracam ona merak etmeyin. Beni bilen bilir hileyle işim olmaz yazılanların ne kadar çocukca olduğu belli ve de büyük ihtimal kardeşim yazmıştır gelsin görüşecem daha sonra detaylı bilgiyi yazarım tekrar.

Kuzenin yapmıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @JouLex sen yada kardeşin bilemem ama o oyunda acayip skor yaptı.Büyük ihtimallede hile ile yaptı.Keza okadar iyi oynadıgını sanmam kardeşinin eğer iyiysede helal olsun derim ve o yetenegini ESL de sergilemesini dilerim.
    @nerostone dedigin yönteme gerek yok direk kullanıcının pb ss ini alıp fpt ye yüklüyor zaten procon ama biçok hileler farklı ss gönderiyor yani gelişmiş bi hile yapmış adamlar.ben genelde oyundaki K/D oranı ve ardından profilindeki K/D ve diger detaylara bakıp banlama yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoneyBadger82 -- 22 Mart 2012; 13:01:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: i5 2410m k53sv

quote:

Orijinalden alıntı: JouLex

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enreka_tr

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cato16

quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

Yeni patch ne zaman ve kaç GB/MB boyutunda gelecek bilen var mı?

2-3 hafta içinde geleceği ve 7 gb olabileceği konuşuluyor.

Bu arada co-op'a girmeye çalışırken Game disconnected: client closed down connection hatası alıyorum. Çözümü var mı? (Türkçe yama kurulu bundan olabilir mi?)

o hatayı bende aldım arkadaşla denerken,o da kurdu bende kurdum olmadı.genel bi sorunmuş,oyunun forumunda da çok şikayet eden var ama çözüm yok.

7gb gercekten fazla geldi bana,acaba ne olabilir ki.

nerden duydun acaba bu patch i?

bu patch bayadır var, resmi olarak da yüzlerce degişiklik var
    dosyalar üstüne yazılıp üstünde degişiklik yapılamadıgı için 100mblık dosyada 1 mblık bir degişiklik bile olsa 1 mb degil 100mb indirmek zorunda kaldıgımız için o kadar çok oldugunu söylemişlerdi

peki,mantıklı.ankette çoğunluk patch bekliyordu zaten,bıçaktaki sıkıntıyıda çözseler iyi olur.

+ tdm lerdeki crosshair olayıda can sıkıcı ve bunun gibi birçok şey var.

Bıçak derken orda nasıl bi sıkıntı var ?

adamın dibindeyken boşa sallıyor bazen,ateş eden kişide filan olabiliyor oyle arada.adamın arkasında deli oluyosun,sonunda yakalanıyosun,ben bıcak manyagı oldugum için beni farketmediyse birisi hemen kovalarım

paraşütten inip mouse u 90 derece çevirdiğim günüde hatırlıyorum.reloading yaparken yere indim,sadece 90 derece açı oynayabildim tekrar spawn olana kadar :D

ondan sonra tab a basıp skor görüntülerken deploy a yakın zamanda bastıgında tablo gitsede tab a tekrar basmadan deploy olmuyorsun.

bide nasıl oldu bilmiyorum ama bugun adamın birinin oldugu yere c4 kurdum,çok uzaklaştım(gerçekten fazla) yeterli değil yani sadece,bastım patlatmaya,adamda gitti bende bad luck yazdı gittim :S neden bilmiyorum.1vs1 dik.sabittim.

bende görülmeden takip edip adam kesmeyi seviyorum bunda sorun yok ama bf 2142 de adam yürürken %100 kesmiyor.Aslında kesiyorum adamın çığlığı geliyor hatta oyuncu modeli bile sarsılıyor ama canı gitmiyor oyuncuda fark etmiyor bıçak yediğini illa ya önden keseceksin ya da bir an durucak öyle keseceksin.Çoğu kez takip ediyorum 5-6 kere kesiyorum ölmüyor sesi falan geliyor o sırada fark edip beni öldürüyor.

• hacı sen cortlamıssın bıcaklıcam diye

geçen bir alman serverinde hiç kimse knife kullanmıyordu bence güzel .tabi herkesin tercihi farklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: nerostone

quote:

sorunsuz ping ve kalabalık server bulabiliyormuyuz ? oynayan arkadaslar cevaplayabilirmi ?

server sayısı oldukca fazla sorun yok. ping konusunda Turkiye lokasyonlu server olmadıgı ıcın baglantı hızına baglı olarak en ıyı 30-40 ping alabılecegın Avrupa lokasyonlu serverler var kı genelde cogumuz 50-100 arası pınglerde oyunuyoruz bu serverlerde .. oyuncu konusunda endısen olmasın en fazla MP oyuncusuna sahıp oyunlardan bırısı bf3..

o kadar ping farkında 25-50 civarı yani , gecikmeler vs olmuyormu adam vururken ? büyük bi fark diye düşünüyorum , sıkıntı olmuyormu çatışmalarda veya sniper durumunda ?

• quote:

quote:

quote:

o kadar ping farkında 25-50 civarı yani , gecikmeler vs olmuyormu adam vururken ? büyük bi fark diye düşünüyorum , sıkıntı olmuyormu çatışmalarda veya sniper durumunda ?

sorun olmuyor ping hocam 100 civarı pingle bile rahat oynuyorum ben

• quote:

quote:

quote:

mp oyunların dogası geregı dusuk ping herzaman ıcın avantaj saglıyor elbette ama ping degerın 100 lerı gecmedıgı surece % cınsınden ne kadar avantası vardır 10 ping li birisinin dersen , matematıksel olarakda %10 avantajı olur bnece , sonucta milisanıylerden bahsedıyoruz 100 ping ıcın 0.1 sanıye sanıyenın 10 da bırı, gecıkme var kı bu oyuncu kabılıyetı yanında cok degersız kalıyor benım dusunceme gore.. bu pıng degerınden daha zıyade 40-50 uzerı fps almak aradakı pıng farkından daha onemlı.. oynadıgımız serverlerde 1-5 pıng arası ınsanlara bıle denkgelıyoruz avantajı olsada bu kısılerın sonucta bu bır takım oyunu ! dıger mp oyunlardakı gıbı hersey pıng degıl BF3 ıcın!!

• cevaplar için tşkler 12-13 senedir online fps , doğal olarak pingsiz olması önemli benim için
  • quote:

quote:

quote:

quote:

mp oyunların dogası geregı dusuk ping herzaman ıcın avantaj saglıyor elbette ama ping degerın 100 lerı gecmedıgı surece % cınsınden ne kadar avantası vardır 10 ping li birisinin dersen , matematıksel olarakda %10 avantajı olur bnece , sonucta milisanıylerden bahsedıyoruz 100 ping ıcın 0.1 sanıye sanıyenın 10 da bırı, gecıkme var kı bu oyuncu kabılıyetı yanında cok degersız kalıyor benım dusunceme gore.. bu pıng degerınden daha zıyade 40-50 uzerı fps almak aradakı pıng farkından daha onemlı.. oynadıgımız serverlerde 1-5 pıng arası ınsanlara bıle denkgelıyoruz avantajı olsada bu kısılerın sonucta bu bır takım oyunu ! dıger mp oyunlardakı gıbı hersey pıng degıl BF3 ıcın!!

ping değeri tabiki önemli. Ancak bunun yanında, bir noktadan diğer noktaya giderken ki istasyonların tepkileri daha önemli diye düşünüyorum. Yani aradaki bir istasyon habire takılma yapıyorsa, mesela bazen Gayrettepe yapıyor, işte ozaman ateş edip vurduğunuzu sanıyorsunuz ama sadece pc deki oyun efektini alıyorsunuz. Aslında karşı sunucuya iletileriniz geç gidiyor veya kayboluyor.

• Ping is everythings...
  • quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

quote:

Orijinalden alıntı: giyotin_1982

Oyunun texture ayarlarının sadece oyunu tekrardan başlatmayla değiştiğini hesaba kattınız değil mi?
    Yani oyunu Low texture ayarlarında açıp, Ultra ya çekerseniz texture kaliteniz low da kalıcaktır , oyunu yeniden başlatmadıkça.

Ben kendim denemdim ve kesinlikle fark oluyorn oyunu kqpatmak gerekmiyor

• Yaz gelince 3G ping değerleri bile iyileşti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

7 gb olacağını sanmam karkand haritalarının patchi bile 4 küsür gb dı . Yeni gelecek patchde ne harita ne silah eklentisi var 1 gb ı geçmez diye düşünüyorum .

Umarım 1 GB'ı geçmez. Kotalıları'da düşünsünler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

quote:

7 gb olacağını sanmam karkand haritalarının patchi bile 4 küsür gb dı . Yeni gelecek patchde ne harita ne silah eklentisi var 1 gb ı geçmez diye düşünüyorum .

Umarım 1 GB'ı geçmez. Kotalıları'da düşünsünler.

Kardeş "kotalı internet" denilen şey sadece bizim ülkede var.

• 8 gb ram var

oyundan attı windows performans yetersiz deyip görünümü basic olarak yapmamı istedi bende kabul ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACND

Yaz gelince 3G ping değerleri bile iyileşti.

Havanın durumu etkiliyor . Şimdi bulut yok rüzgar yok mis
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ACND

Yaz gelince 3G ping değerleri bile iyileşti.

Havanın durumu etkiliyor . Şimdi bulut yok rüzgar yok mis

• Gulermisin aglarmisin ne denir bilemedim ben oyundan sogumamak elde degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atı Radeon

Gulermisin aglarmisin ne denir bilemedim ben oyundan sogumamak elde degil

bunları varya bunlarıııı !!!

• 
Sayfa: önceki 12981299130013011302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.