Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (1294. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.798
Cevap
63
Favori
1.524.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: giyotin_1982

quote:

Orijinalden alıntı: aLperenDepp

quote:

6850 1080p de ultrada 40fps yi geçmez hatta 40'ı bile göremez kimse kendini kandırmasın.6850 kullanan varsa fraps aracılgı ile grafik ayarlarının ss'ini ve fps ss'ini paylaşsın bakalım.ben imzadaki sistemle ultrada 80fps zor alıyorum 6850 nasıl 60fps alıyormuş çok merak ettim.

high'da nasıl olur 1920x1080'de ?

40-60 arası alırsın.Buarada kendi çektigim low ve ultra grafik videosunu bi izleyin 6850 kullanıcıları.

lowda daha iyi
    bulutlar
  • Ben hd4850 ile 90 fps alıyom 6850 neymiş :D full + full

Ufak atında benim attığıma denk gelsin single player alırsınz cf ile
  • Uff neymiş şu Ultra ya anlamadım .High'da oynanıyın işte.Ultra saçmalık.Ben High'da oynuyorum.Şahsen çok para vermeye değmez Ultra için.Hele elektrik faturasını görmek bile istemiyorum Alın bi Gtx 560.High'da oynarsınız.Ultra saçmalığına gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

quote:

Orijinalden alıntı: whisper242

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar amazondan nasıl aldınız bu back to karkandı ben herşeyi yazıyorum türkiyeye gönderim olmuyo falan diyo alışveriş yapmayı bana bi anlatın şu indirim bitmeden alsam çok iyi olur.

lütfen yardımcı olun

Arkadaşım şaka attığını falan zannediyorum.Adam orda Key göndericez yazıyor .Yani ordan aldığında sana key vericekler sende onu origin'e kaydediceksin anladınmı?

Dostum ben keyi alamadım ki adamlar göndersin keyi bana vereceğini biliyorum kutulu bişey almıyorum sorun burda zaten ben sanki kutulu alıyormuşum gibi türkiyeye key gönderilmiyor gibisinden bişeyler diyo

Şaka attığını farz ediyorum.Niye buraya key gelmicekmişki.Anlamadım.Ben aldım yolladılar.Yani sorun yok.Arkadaşın yanılıyor.

niye şaka yapıyım allah allah tamam ilgilendiğin için sağol
  • quote:

Uff neymiş şu Ultra ya anlamadım .High'da oynanıyın işte.Ultra saçmalık.Ben High'da oynuyorum.Şahsen çok para vermeye değmez Ultra için.Hele elektrik faturasını görmek bile istemiyorum Alın bi Gtx 560.High'da oynarsınız.Ultra saçmalığına gerek yok

hocam sorun o değil.6850 nin ultra yada high da 60 fps yi geçmesi :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar amazondan nasıl aldınız bu back to karkandı ben herşeyi yazıyorum türkiyeye gönderim olmuyo falan diyo alışveriş yapmayı bana bi anlatın şu indirim bitmeden alsam çok iyi olur.

lütfen yardımcı olun

Arkadaşım şaka attığını falan zannediyorum.Adam orda Key göndericez yazıyor .Yani ordan aldığında sana key vericekler sende onu origin'e kaydediceksin anladınmı?

Dostum ben keyi alamadım ki adamlar göndersin keyi bana vereceğini biliyorum kutulu bişey almıyorum sorun burda zaten ben sanki kutulu alıyormuşum gibi türkiyeye key gönderilmiyor gibisinden bişeyler diyo

Şaka attığını farz ediyorum.Niye buraya key gelmicekmişki.Anlamadım.Ben aldım yolladılar.Yani sorun yok.Arkadaşın yanılıyor.

niye şaka yapıyım allah allah tamam ilgilendiğin için sağol

Ama sanki biraz saçmaladınız sanki.Niye key'i vermiceklermişki.İnternet GUmruğu diye bişey yokki.Bu arada o yazıları nerden buldun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 19 Mart 2012; 18:47:39 >
  • quote:

quote:

Uff neymiş şu Ultra ya anlamadım .High'da oynanıyın işte.Ultra saçmalık.Ben High'da oynuyorum.Şahsen çok para vermeye değmez Ultra için.Hele elektrik faturasını görmek bile istemiyorum Alın bi Gtx 560.High'da oynarsınız.Ultra saçmalığına gerek yok

Yok hocam size demiyorum .uff keyifsizim şimdi Bari bi Bf3 atalım
  • Çok süper bi oyun tavsiye ederim
  • İşte benim derdim de @Ahmi524 gibi oyunu ultrada değil 1920x1080 monitör aldığımda high'da oynayabilmek yemişim ultrasını ya Şimdilik bi sistem topladık abimle sistemin parçalarının linklerini buraya koysam uygun olur mu ?
  • quote:

Oyunun texture ayarlarının sadece oyunu tekrardan başlatmayla değiştiğini hesaba kattınız değil mi?
    Yani oyunu Low texture ayarlarında açıp, Ultra ya çekerseniz texture kaliteniz low da kalıcaktır , oyunu yeniden başlatmadıkça.
  • quote:

quote:

Kim dedi ultra'da 60'ı geçtiğini? En fazla alacağın 25-30 fps 1080p de. Ama çözünürlüğü düşürürsen 60 fps alırsın, o da çok zor birşey değil. High'da 50 fps veriyor mu veriyor, oynatıyor mu oynatıyor, o halde sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin285

İmzamdaki sistemle 1920x1080 çözünürlükte High ayarlarda minimum 50 fps alıyorum. Çözünürlüğü 720p civarına çekip Ultra'da da rahat rahat oynuyorum. Aklınıza gelebilecek herşey açık. İşe sadece ekran kartı olarak bakarak zaten baştan hata yapıyorsunuz, hani bunun işlemcisi, belleği, işletim sistemi v.s.

hocam şu an sizin sistemi baştan toplamaya kalksak ne kadar tutar acaba ?

ben şu an i3+5650m ile oynuyorum 30-40 fps arası alıyorum lowda yetiyor bana 30 fpsnin altına düşmedikçe no problem
  • quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

quote:

Oyunun texture ayarlarının sadece oyunu tekrardan başlatmayla değiştiğini hesaba kattınız değil mi?
    Yani oyunu Low texture ayarlarında açıp, Ultra ya çekerseniz texture kaliteniz low da kalıcaktır , oyunu yeniden başlatmadıkça.

öyle bişey söz konusu değil.nedeni basit 1-ben texture ayarları ile oynamıyorum.2-low da iken 100+ fps alırken oyun içinden ultra yapınca fps 40a 50ye düşüyorsa ayarlar uygulanmış ve oyunu yeniden başlatmaya gerek yok demektir.

@engin285 ama biz 1080p den bahsediyoruz.fazla değil 1-2 sayfa geriye gidersen görürsün adam 6850 ile full+full da 60fps yi geçiyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoneyBadger82 -- 19 Mart 2012; 20:19:42 >
  • quote:

6850 1080p de ultrada 40fps yi geçmez hatta 40'ı bile göremez kimse kendini kandırmasın.6850 kullanan varsa fraps aracılgı ile grafik ayarlarının ss'ini ve fps ss'ini paylaşsın bakalım.ben imzadaki sistemle ultrada 80fps zor alıyorum 6850 nasıl 60fps alıyormuş çok merak ettim.

eğer lafın banaysa ben high 1080p 60fps alıyorum dedim 6850yle ultra değil :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: disorderpunk

quote:

öyle bişey söz konusu değil.nedeni basit 1-ben texture ayarları ile oynamıyorum.2-low da iken 100+ fps alırken oyun içinden ultra yapınca fps 40a 50ye düşüyorsa ayarlar uygulanmış ve oyunu yeniden başlatmaya gerek yok demektir.

@engin285 ama biz 1080p den bahsediyoruz.fazla değil 1-2 sayfa geriye gidersen görürsün adam 6850 ile full+full da 60fps yi geçiyormuş

peki ...

http://www.geforce.com/Optimize/Guides/battlefield-3-tweak-guide
    "Graphics Presets & Texture Quality" kısmı...

quote:

Importantly, you must quit and restart BF3 whenever you change the Graphics Quality setting in order to properly see the real difference in image quality and performance on your system. This is because several of the individual settings involved, including Texture Quality, Terrain Quality, Terrain Decoration and Anisotropic Filtering, require a full restart of the game engine before any changes to them are implemented.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImbaLanceD

quote:

Orijinalden alıntı: Archangel™

quote:

Orijinalden alıntı: ImbaLanceD

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU]

Şöyle bi resim vardı facebook sayfasında. Herhalde yeni gelecek büyük haritalardan biri. SP oynamadım belki SP'den alınmış görüntüde olabilir.

Büyük ?
    Oynanılabilir alan : Sadece o apartman üst katı ve zemin kat
    Close Quarters DLC'sinin ilk duyurulan haritası . COD haritasından küçüktür kendisi

Bende şehir haritası sandım. Dedim gokdelenler arasında ne guzel savaşılır.

O ufacık harita için bosuna şehir tasarlamışlar desene

Aynen öyle
    O kadar gülmemede bakma sinirden gülüyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nerostone

quote:

İmzamdaki sistemle 1920x1080 çözünürlükte High ayarlarda minimum 50 fps alıyorum. Çözünürlüğü 720p civarına çekip Ultra'da da rahat rahat oynuyorum. Aklınıza gelebilecek herşey açık. İşe sadece ekran kartı olarak bakarak zaten baştan hata yapıyorsunuz, hani bunun işlemcisi, belleği, işletim sistemi v.s.

sistem:
    amd 1075T
    8 gb Hyperx 1600 MgHz
    60 gb Corsair forCe GT
    2 tB seagate barraCuda 7200 6g
    asus MB
    HD6950 2 gb sHader 1536 !!

6850 ile aldıgınız degerlere ınanamıyorum Halen kesın bızım donanımda bır sorun VAr..

Fraps açık iken aldığım değerler bunlar, resim olarak mı istersin yoksa video olarak mı?

gozumuz video beklıyor.. mumkunse 64 kısılık bır server olsun vıdeo cekmek ıcın secımın :)
    videolar 64 kısılık server de alındı. senın 6850 nın performansını alamıyorum ben ne hikmetse!!! ozellıkle 2 ayrı vıdeo cunkı ayar degıstırdıgım ıcın kapatıp tekrar actım oyunu texture ayarları yuklenmıyor denıldıgı ıcın!!

1920x1200 high de aldıgım fps hd6950 2gb bıos mode 6970..

1920x1200-ultra
  • Sidik yarışına dönmüş konu yahu ben birazdan bi ss aliyim fraps'la emin değilim fpsden 50 falandı bir kere denediğimde ayarları falan ss alıp koycam şimdi :)
    1.05 gb olmuş video
    Kusura bakmayın tecrübem yok bu konularda pek ama 45-50 fp gösteriyo frapsi açtığımda bu arada ben ayarları direk auto'da bırakmışım yahu şu şekilde:P
     Battlefield 3 (2011) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lómion -- 19 Mart 2012; 22:38:06 >
  • Su oyunda isim yapan ünlü isimlere denk gelemiyoruz takım oyunu olduğu icin ,quake oynarken fatal1ty vardı herkes imrenirdi,counterda heaton ve spawna aynı sekilde bence bu gelecek olan 1v1 macların yapılabileceği küçük haritalar süper olacak...sağlam 1e1 turnuvaları özledim ben

http://www.youtube.com/watch?v=9J26od1tE1s&feature=share&fb_source=message

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 19 Mart 2012; 22:36:40 >
  • 
Sayfa: önceki 12921293129412951296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.