Şimdi Ara

Windows 7 explorer.exe cpu yu %100 kullanıyor [Resimli] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
32.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Allah belasını versin bu Total Video Converter'ın. Sildim PC normale döndü.
  • total videoyu silin düzeliyor
  • allahtan dilerim ki şu "TOTAL VIDEO CONVERTORU KALDIRIN" diyen arkadaşların elleri, parmakları klavyeleri dert görmesin.
    çok teşekkür ederim. gerçekten total video convertoru kaldırdıktan sonra problem kalmıyor. benim arızalı dosyam masaüstündeymiş dosyayı silmeme izin vermiyordu. ve işlemci %99 çalışıyordu. Ekle-Kaldırdan tvc yi kaldırdım ve sonra explorer.exe yi kapatıp dos'a geçtim Program filesta tvc'nin içindeki kırıntılarını temizledim ve sonra explorer.exeyi yeniden çalıştırdım. sonra masaüstümdeki o silinemeyen dosyayı silebildim. Ayrıca codecleri de kaldırmama gerek kalmadı.
    Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

• Freemake Video Converter tavsiye ederim Total Video Converter'ın altından girer üstünden çıkar valla hemde beleşşşş :) Full :D
  • Lan kaç gündür deli oluyordum çok sağolun valla total video converterdanmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihcan92

Freemake Video Converter tavsiye ederim Total Video Converter'ın altından girer üstünden çıkar valla hemde beleşşşş :) Full :D

evet çok kullanışlı basit ve gayet başarılı en önemlisi free
  • quote:

Orijinalden alıntı: kar123

Arkadaşlar bilmiorum aradan 1 ay gibi bi süre geçmiş büyük ihtimal arkadaş formatlamıştır dayanamayıp

aynı şey bugun içerisinde benim başıma geldi
    gün boyunca uğraştım ve çıldırmak üzere geldim
    nerde flv uzantılı bi dosya varsa oldugu klasöre girdiğim an işlemci %100 ü vuruyor explorer.exe %100 çalışıyor pc tıkanıp kalıyordu...

nod32 le kaspersky la tarattım ama virüsü andıran hiç bişe bulamadım

benimde sistemim windows7 ve desktop

sorunu şu dakika itibariyle kökten çözdüm

pc me bunları yaşatan

TOTAL VİDEO CONVERTER adında lanet bi programmış meğer bir önceki gün yüklemiştim aklıma geldi sildim ve pc bi anda canavarlaştı eskisi gibi

şimdi sorucaksınız ne alaka

inanın bilmiorum :D:D

ne güzel format atmaktan kurtuldum ve eger sorun yaşayan olursa öncelikle dandik video player ı olan programları kaldırın derim ....

2 sene geçmiş, HORT olacak ama kesinlikle öyle

TOTAL VİDEO CONVERTER!!

• Arkadaşlar aynı sorun bendede vardı. Yeni harddisk almıştım herşeyi kopyaladım belgelerimi oraya taşımışım yerel disk c , d hepsi ordaydı dün harddiskin usbsini çektim ses yapıyo diye. ondan sonra her açtıgım klasörde hata vermeye başladı hardiski yeniden çalıstırdım ve sorun düzeldi. anlaşılan şu sistem dosyaları belgelerim falan hepsi harddiskte oldugu için çalıstırmadı hiç bir klasörü. şimdi ise sorun yok harddisk takılı herşeyi açıyor
  • Total Video 'yu kaldırınca bendeki sorun da düzeldi gerçekten. Teşekkür ederim yardım edenlere...
  • Bir hortta ben yapayım madem.

Eski pcmde flv yüzünden cok çekmiştim işlemci sorununu.
    Yeni pcmde de basladı bu sorun ama farklı bu defa.
    Bazen işlemciyi %50 kullanıyor explorer.exe

Biraz evvel baktım masaüstünde bir video vardı ve önizleme görüntüsü oluşmuştu.
    O videoyu sildim explorer.exeyi görev yöneticisinden kapayıp actım hersey normale döndü.

MAsaüstünüzde video varsa onun önizlemesi acıldıgı vakit explorer.exe cıldırıyor haberiniz olsun.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.