Şimdi Ara

Gümüş rengine bürünen Pentax K-7 kısıtlı sayıda üretilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SLR kamera üretiminde yılların deneyimine sahip Pentax firması, 14.6 megapiksel CMOS sensörlü K-7 modeline gümüş renk seçeneği ekledi.

Yalnızca 1000 adet üretilmesi planlanan ve özellikle 31 mm, 43 mm, 77 mm'lik FA serisi prime objektiflerle renk açısından uyumlu olacağını düşündüğümüz gümüş renkli K-7, renk dışında iki özelliğiyle satışına devam edilen versiyondan ayrılıyor. Kısıtlı sayıda üretilecek modelin 3.0 inç büyüklüğündeki LCD ekranında darbe, çiziklere karşı dayanıklı tabaka kullanılmış ve odak ekranı (vizör) farklı.

Pentax K-7'nin teknik detaylarını sizler kısaca özetlersek toza, neme dayanıklı magnezyum - çelik alaşımlı yapı, görüntü stabilizasyon sistemi, PRIME II görüntü işlemcisi, 1280x720 piksel video kaydı, 1.5x crop çarpanı, 11 tane odak noktası, 77 segment ölçüm, 30 sn - 1/8000 sn enstantane aralığı, 100-6400 ISO aralığı ve SD / SDHC bellek kartı desteği.

Fiyatla alakalı bilgi henüz bulunmuyor.

• Gayet hoş görünüyor. Distribütör ne zaman faaliyete geçicek acaba.Mart gibi duymuştum ben ama bir bilgisi olan var mı?
  • Tr den o şanslı grup içinde olabilecek kimse var mı acaba.. bende istiyorum bu modelden
    quote:

Orijinalden alıntı: a_gls

Gayet hoş görünüyor. Distribütör ne zaman faaliyete geçicek acaba.Mart gibi duymuştum ben ama bir bilgisi olan var mı?
  • Türkiye'ye gelmeden japonyada biter gibi geliyor bana.
  • Ucuna o lensi takmadıktan resimdeki şıklığı yakalayamayız
  • gri renkli yerler fotoğraftan olsa gerek çok plastik gibi görünüyor. gerçekte metal olduğunu sanıyorum
    para var huzur var tabi
  • Beğenmedim. Like gibi duruyor.
  • ne kadar hayranızki o sanata binbir çeşit cihazla binbir açıdan binbir ayarla çekiyoruz yıllarca yine de doyamıyoruz. böyle bir makina mercekle çekim yapmanın zevki nasıl birşey olurdu acaba a470 den sonra?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.