Şimdi Ara

Alcatel'den kapaklı ve QWERTY klavyeli cep telefonu; OT-808

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
9.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Android işletim sistemi desteğini arkasına alan OT-980 modelini internette sergileyen Alcatel'in alışılmışın dışında tasarıma sahip OT-808 modeli gün yüzüne çıktı.

Alt segmentte konumlandırıldığı belirtilen OT-808, kare formundaki kapaklı yapısı ve QWERTY klavyesiyle ön plana çıkıyor. Bünyesinde 2.4 inç boyutunda ve 240x320 piksel çözünürlüğünde ana ekran ve 1.1 inç 128x36 piksel monochrome OLED ekran barındıran telefonda, dual band GSM şebekesi desteği, 2 megapiksel CMOS kamera, Opera Mini internet tarayıcısı, Bluetooth v2.0 bağlantısı, FM radyo ve sosyal ağlarla entegrasyon (Facebook - Twitter ?) özelliklerinin bulunduğu belirtiliyor.

125$ civarında satışa sunulacağı düşünülen OT-808'in hangi ülkelerde boy göstereceği henüz bilinmiyor.

• tasarımı çok ilginç uzun zamandır adam akıllı telefon çıkarmıyordu zaten bu firma... fakat fazla tutulacağını sanmam...
  • Şu tasarıma bak.
  • çok tipsiz....
  • Adamlar yeni netbook yapmışlar. :P
    3G hemde... XD
  • allık kutusuna benzemiş :D
  • Adamlar yeni netbook yapmışlar. :P
    3G hemde... XD
  • Farklı ve güzel tasarım olmuş fiyatıda uygun gibi sanki
  • bune beaaaa
  • çocuklar için gaztelerin dağıttığı elektronik plastik aygıtlara benziyor ama biraz daha küçüğü :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyman

allık kutusuna benzemiş :D

Aynen
  • nerde böyle tuhaf şeyler var müdirelerin ellerinde görüyorum. bana, mesaj nerden siliniyor bakarmısın diyorlar. farklı olanların tercihi.
  • ilginççç ama tutmazzz..
  • bana eşim aldı çok farklı süper diyebilirim. çok ta kullanışlı. ben çok begendim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.