Şimdi Ara

Sony Ericsson'un CEO'su: Google, Nexus One'ın üretimi için kapımızı çaldı ama...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
2.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Dünyanın önde gelen PDA üreticilerinden HTC işbirliğiyle akıllı telefon pazarına ilk adımını Nexus One modeliyle atan Google'ın Nexus Two için Motorola firmasıyla anlaşmaya varacağı internette söylenedursun Sony Ericsson'un CEO'su Bert Nordberg Nexus One ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

Berg'in tarafından yapılan açıklamalara göre Google, HTC ile anlaşmaya varmadan önce Sony Ericsson'un kapısını çalmış. Ancak Sony Ericsson, sadece kendi markasını, logosunu taşıyan cihazları üretip satışa sunabileceğini açıklamış ve taşeronluk teklifini reddetmiş. Firmanın 2008-2009 yıllarındaki genel performansı düşünüldüğünde doğru karar alıp almadıklarını zaman gösterecek.

• Haberi başka bir sitede bi kaç gün önce okumuştuk dh biraz yavaş kalıyor bazı konularda
  • zamanında vodafone için cihaz ürettigini x1i htc ürettirdigini w302 s312 gibi cihazları sagem.e ürettirdigini unutmuş olmalılar...
  • 1 haftalık haber!
    bari kuyrugu dik tutun..
  • Bu sefer 4 günlük rötar oldu kabul ediyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

1 haftalık haber!
    bari kuyrugu dik tutun..

1haftalık haber olunca haber degeri taşımıyormu...?

gördüyseniz herşeyi başkasından bekleyip yayınladıgı zaman böyle yazıcanıza siz yayınlayabilirdiniz dimi...
    haber editörü olması demek onunda işinin gücünün olmadıgı anlamına gelmiyor oturup gün boyur bi haber çıksında onu yayınlayayım dicek hali yok dogal olarak onunda işi gücü ve günlük bir yaşantısı var ve bu yaşantı içinde belli bir yogunlugu var bu tür yorumlar hiç yakışmıyor hiç...
  • joven sana katılıyorum.. böyle bir açıklama etik değil.. Adamlar sanki karşılarındakini beğenmemişler gibi bir durum olmuş.. Sanki çok iyi satış grafiğiniz varda bir ikinci firmaya telefon üretecek durumda değilsiniz.. Ki iyide üretmemişsiniz.. sizin telefonlar telefondan çok oyuncağa benziyor.. bu telefonu HTCden başka kimse bu kadar iyi üretemezdi...
  • Sony Ericcson CEO su `biz bu kalitede telefon uretemeyiz. kelin merhemi olsa once kendi basina surerdi dese ` daha inandirici olurdu.
  • valla editör işsiz güçsüz bile olsa bloglarla yarışamaz zaten
    ben kopyala yapıştır haberleri daha derli toplu olarak başka sitelerden takip edebiliyorum, donanımhaberin farkı kullanıcı sirkülasyonu ve bilgi birikimi..

haber 4 gün sonra hemde bildigimiz kopyala yapıştır olarak geliyorsa eleştiri hakkımız olsa gerek..hani 4 gün üzerinde düzenleme yapılıp orjinal bi sunum mu yapıldıda biz göremedik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ten_don -- 23 Şubat 2010; 0:06:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

valla editör işsiz güçsüz bile olsa bloglarla yarışamaz zaten
    ben kopyala yapıştır haberleri daha derli toplu olarak başka sitelerden takip edebiliyorum, donanımhaberin farkı kullanıcı sirkülasyonu ve bilgi birikimi..

haber 4 gün sonra hemde bildigimiz kopyala yapıştır olarak geliyorsa eleştiri hakkımız olsa gerek..hani 4 gün üzerinde düzenleme yapılıp orjinal bi sunum mu yapıldıda biz göremedik

sen bloglardan takip et ozaman ben burdan takip ediyorum ;)

gördüysen burda olmadıgını gördüysen sen açsaydın konuyu açtın diye kimse kızmicakytı ya sana... ama eger açmayıp açanada laf yapıyorsan bence emege saygısızlık var ortada...

benim gibi yogunluktan blogları takip edemeyen kişiler burdan takip ediyor bu haberde bence haber niteligi taşıyor istese 10gün sonra olsun isterse kopyalayıp yapıştırmak olsun fark etmez...

• madem konuyu .iç ettik şu ana sayfaya da el atsın ilgili kişiler!
    net alemindeki belkide en karışık ve gereksiz ana sayfa tasarımı donanımhaberde
    haa ben yıllardır direkt forum kısmına giriyorum ama kullananlara yazık(:
  • Acer üretiyordu bu cihazları glaiba. Ayrıca Acer'ın satışı da olmuştu bu cihazların. Acer'ın bu hareketi de dokunmuş olabilir.
  • Talihsiz bir açıklama olarak değerlendiriyorum.
  • biseyler yolunda gitmiyor sonyde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excellent_ -- 23 Şubat 2010; 11:44:09 >
  • Biraz idealist yaklaşmışlar ancak Nexus One'ın başarıyı yakalayacağı mutlaktı kötü bir hamle yapmışlar, olası Nexus serisinden de rakip konumuna düştüler..
  • sony ericsson cihaz alacak kadar aklımı peynir ekmekle yemedim daha...

Bert Nordberg sağa sola laf atacağına önce stabil ve tercih eilebilir telefon üretsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: propescia

sony ericsson cihaz alacak kadar aklımı peynir ekmekle yemedim daha...

Bert Nordberg sağa sola laf atacağına önce stabil ve tercih eilebilir telefon üretsin...

sen sanırım dünyada yaşamıyorsun... stabilite için laf atılıcak son firmalardan birisi belkide sony... sen eger nokia.ya samsunga stabil deyip sony.ye yapsın diyorsan sana tek kelime laf etmiyorum:)
  • Allahtan SE.kabul etmemiş yoksa 2 sene cihazın çıkmasını beklerdik
  • quote:

Arkadaşlar ne alaka ya hem bazı arkadaşlar da etik değil filan demişler.
    Ancak şunu unutmayın ki zaten bu arada X10 u piyasaya sürüyor neden kendi cihazına (androidli) rakip bir cihaz üretsin ki.. Bunun mantığı yok kendi cihazının başarılı olmasını istiyor. Bu apaçık belli biraz tarafsız yaklaşın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: esram30

quote:

Arkadaşlar ne alaka ya hem bazı arkadaşlar da etik değil filan demişler.
    Ancak şunu unutmayın ki zaten bu arada X10 u piyasaya sürüyor neden kendi cihazına (androidli) rakip bir cihaz üretsin ki.. Bunun mantığı yok kendi cihazının başarılı olmasını istiyor. Bu apaçık belli biraz tarafsız yaklaşın...

katılmakla beraber arkadaşlar eklemek istediğim çok şeyler var ama önce şunu belirtiyim internetde araştırın dünyadaki en büyük ar-ge ünitesi mobil anlamda şuanda sony ericsson dadır siz bence sallarken biraz sağlam sallayın ne stabilitesi yahu ne diyonuz siz adamlar bir ürün üretiyor bitti yazılım mazılım gerek yok kaldıki x10 da büyük bir projeydi ben bu mobil piyasada 2 bilemediniz 3 firmayı takip ederim oda sony ericsson, htc, motorola ve birde extra palm dır bu markalardan sonrakiler bu firmaların patentleriyle mal üretir açın gözlerinizi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.