Şimdi Ara

KIZIN AİLESİYLE TANIŞMA-Yardım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
3
Favori
110.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: A.SAYGILI

Ne oldu ya saat 12 oldu yatıya felanmı kaldı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: A.SAYGILI

Ne oldu ya saat 12 oldu yatıya felanmı kaldı acaba

• nooldu acaba
  • Herkese merhaba.
    23.02.2010 Çarşamba günü abim kan kusma nedeniyle Celal Bayar Hastanesi Dahiliye yoğun bakımına kaldırıldı. O günde beri sürekli Manisa'ya gidip geliyorum. Bu sebepten dolayı, kız arkdaşımın da önerisi ile bu büyük ziyareti haftaya ertelemek zorunda kaldık. Dün gitmedim, inşallah haftaya gideceğim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: iloveyouhagi

Herkese merhaba.
    23.02.2010 Çarşamba günü abim kan kusma nedeniyle Celal Bayar Hastanesi Dahiliye yoğun bakımına kaldırıldı. O günde beri sürekli Manisa'ya gidip geliyorum. Bu sebepten dolayı, kız arkdaşımın da önerisi ile bu büyük ziyareti haftaya ertelemek zorunda kaldık. Dün gitmedim, inşallah haftaya gideceğim...

Büyük geçmiş olsun.
  • Büyük geçmiş olsun..

Umarım abiniz kısa zaman da sağlığına kavuşur..

Bence abin hastaneden çıkmadan bu ziyareti gerçekleştirmeyin..

Ha 1 hafta önce ha sonra..

Büyük geçmiş olsun..
  • Allah razı olsun arkadaşlar yorumlarınız için.
    @Bfs, dediğin gibi, ziyaretin acelesi yok, zaten şu anda düşündüğüm tek konu abimin sağlığı. Çarşamba gününden beri 4 ünite kan verildi. Kan değerleri çok düşük. Yarın doktor ne yorum yapacak, tedavi ne şekilde gelişecek merakla bekliyoruz.
    Yorumlarınız için tekrar teşekkürler arkadaşlar.
    Rabbim tüm hastalara acil şifalar versin...
  • Allah acil şifalar versin,çok geçmiş olsun
  • Geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin
  • geçmiş olsun
  • çok geçmiş olsun
  • Geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin. Vardır bunda da bir hayır!!!
  • Abime "Siroz" teşhisi kondu, interneti araştırdım, şok oldum...
    Tedvi edilemez, ölümcül ve karaciğer nakli gerekli deniliyor.
    Alkol tüketimi yok, hayatında hiç alkol kullanmadı.
    Yalnız Sarılık hastalığı var, bir de uzun yıllar Sara hastalığı nedeniyle Convelex hapı kullanıyor.
    Karaciğeri Hepatit B hastalığı yüzünden bu hale geldi...
    Ne yapacağım bilmiyorum, şu anda işteyim, elim kolum bağlandı...
    Ağlamak istiyorum, isyan etmek üzereyim!!!
  • Allahtan ümit kesilmez arkadaşım,organ nakli yaptırabılıyorsanız hıc vakit kaybetmeyın bır an önce yaptırmaya bakın,malesef sarılık hastalıgı ciğerleri tüketıyor,zaman kaybetmemenizi öneririm,cok geçmiş olsun,inşallah sağlığına kavuşur abiniz.
  • Allah'tan ümit kesilmez arkadaşım bırakma hemen kendini öyle.Elinizden geleni yapın.İsyan ederek eline bir şey geçmez.Bir şeylere ihtiyacın olursa çekinmeden yazabilirsin.
  • Allah yardımcısı olsun. Allahtan ümit kesilmez.
  • Arkadaşlar bugün aldığımız güzel bir haberi sizlerle de paylaşmak istedim(konu iyice dışına çıktı farkındayım, bu son olacak zaten).
    Bugün Ege Üniv. Tıp Fakültesi hastanesine gittik, Prof Dr Galip Ersöz tarafından muayenesi yapıldı abimin, ultrason kan tahlilleri vs.
    Daha sonra sonuçları gördükten sonra doktorun hastalık teşhisi şu oldu: İdiometrik Portal Hipertansiyon. Siroz ile alaksı yok dedi, kim siroz dediyse bu işi bilmiyormuş dedi. Bu hastalık siroza götürmez, karaciğer fonksiyonları normal seviyede, karaciğerde herhangi bir rahatsızlık yok dedi. Ancak tam bir teşhis koymak için karaciğer biopsisi yapılacak 1 hafta içinde. Fakat bu hipertansiyon hastalığınında bir tedavisi yok. Ömür boyu kullanması gereken ilaçları olacak, hayatı boyunca buna dikkat etmesi gerekecek. Ama buna da şükür diyoruz, sirozu duyduktan, bununla ilgili araştırma yaptıktan sonra, bir hayli rahatladık diyebilirim. 1 hafta sonra tam teşhis konulup tedavisine başlanacak.
    sevincimi sizlerle de paylaşmak istedim.
    Nasipse kız arkadaşımın ailesi ile, 1 hafta gecikmeden sonra, cumartesi akşamı tanışmaya gidiyorum. bugünkü haber benim için fazlasıyla moral verici oldu, son 1 haftadır kendimi hiç ama hiç iyi hissetmiyordum öünkü.
    herkese hayırlı geceler, rabbim tüm hastalara acil şifalar versin inşallah...

• Hadi gözünüz aydın hocam.
    Allah aciş şifalar versin.
  • gözünüz aydın,sizin adınıza bende sevindim,Allah acil şifalar versin,en yakın zamanda sağlığına kavuşur inşallah
  • Artık abinin sağlığı iyi ya boşver iyi giyinmeyi falan. Hakikaten çok mutlu edici bir haber. Okuyunca tüylerim diken diken oldu. Gözlerim doldu. Sevindim valla. İnş daha iyi olur...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.