Şimdi Ara

Youtube video download için Chrome aracı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
65.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Firefox için yazılan bu yararlı araçlar, sisteme 0 yük oluyor ve çok işe yarıyor! Kolayca kurun...

Google Chrome çok hızlı olmasına karşın aradığı çıkışı, Firefox gibi eklenti desteği sunmakta buldu.

Eklenti değil uzantı dese de Google, Chrome'da Firefox'un yolunu tutturdu gidiyor. İleride Firefox'un karşılaştığı sorunlarla, örneğin sürümler arası eklenti uyuşmazlığı sorunuyla da karşılaşır mı bilinmez.

Bu arada bazı kullanıcıların ilgisini çekmiştir ama genel kullanıcı kitlesinin keşfetmediği bir kaynak var. Google Chrome'da bazı Firefox Greasemonkey scriptlerini tam uyumlu olarak kullanmak mümkün. Bu scriptler çok hafif eklentiler gibi düşünülebilirler. Bunlar tarayıcıya pek yük olmuyor ve Chrome ile uyumlu script sayısı binlerle ifade ediliyor.

Bu scriptleri kurmak için açılan sayfalardaki Install tuşlarına tıklamanız yeterli olacaktır. Normal Chrome uzantısı kurmaktan bir farkı yok.

1 YouTube Video Download

Bu popüler internet sitesinden ve benzerlerinden video indirmek için geliştirilen sayısız uygulama var.

Bu script Chrome'a çok iyi uyum sağlıyor ve kolaylıkla kullanılabiliyor. Üstelik farklı formatlarda indirme seçenekleri karşınıza çıkıyor. İster taşınabilir müzik çalarınız için, ister bilgisayarınızda oynatmak için; seçim sizin.

Bu scripti kurduktan sonra videonun hemen altında, YouTube arayüzüne çok iyi uyum sağlamış bir bağlantı göreceksiniz. İşte bu scriptlerin en büyük avantajı bu, çok iyi entegre oluyorlar.

DOWNLOAD İÇİN :http://userscripts.org/scripts/show/62634

chip.com.tr den alıntıdır. çok işe yarıyor mutlaka yükleyin...
  • Arkadaşım paylaşımın için çok teşekkürler...
    Ancak Kotalı İnternet kullanıcıları DİKKAT
    Youtube yada diğer paylaşım sitelerinden izlediğiniz videoyu bu tür programlarla indirdiğiniz zaman bilgisayarınıza iki kere indirmiş olursunuz bunun için ya videoyu izlemeden indirin yada Temporary Internet Files Klasöründen kopyalayın.
  • bu bir program değil ki....

eklenti bile sayılmaz. orjinal youtube uzantısı gibi birşey.
  • Evet dediğin doğru Paylaşım için teşekkürler.
  • paylasım için sağol.
  • sağol hocam
  • ne demek sizler sağolun
  • Yotubeden Chrome nin YouTube Downloader eklentisini kurduktan sonra nasıl indireceginize dair Yardımcı olsun diye resim koyuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuperVisör -- 29 Ocak 2011; 19:53:43 >
  • Dediginiz o siteye girdim (http://userscripts.org/scripts/show/62634 ) ama install a bastıgımda onume code cıkıyor sadece hic bir sey olmuyor. Bir turlu yukleyemedim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efe Erel

Dediginiz o siteye girdim (http://userscripts.org/scripts/show/62634 ) ama install a bastıgımda onume code cıkıyor sadece hic bir sey olmuyor. Bir turlu yukleyemedim?

sizin mesajının sonrası terrar yükledim bu yeni versiyon şuan iki adet mevcut bende ikisindede sorun yok

siz bunu yükleyin daha iyi 1080p de var video ya göre degişiklik gösterir http://www.chromeextensions.org/music-videos-photos/easy-youtube-video-downloader/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuperVisör -- 24 Nisan 2011; 9:50:34 >
  • idm ya ne var ne yok sömürüyor bunlara hiç gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: GitarxtanbuL

idm ya ne var ne yok sömürüyor bunlara hiç gerek yok

Aynen bütün tarayıcılar için takır takır.Eklentiye felan gerek yok
  • Eline sağlık kardeş işime yaradı. Chrome de idm bozuk çalışıyor bende :/
  • İşime çok yaradı,teşekkürler.
  • Zamandan kazandım, teşekkürler çok yararlı bir eklenti.
  • Hocam konu biraz eski olmasına karşın Google'da arama yapınca DH'den bir konu'nun açıldığını gördüm. Teşekkür ederim çok iyiymiş bu eklenti. Ben Mozilla Firefox 9.0 kullanıyordum fakat bugünlerde çok yavaşlamaya donmaya başladığı için Google Chrome kullanmaya başladım. Gerçekten çok pratik...
  • ben uzantıyı yükledim ama nedense aynı şekil olmadı bende herhangi bir download bölümü çıkmıyor.youtube un yeni görünümünü kullanmaya başlamıştım acaba ondan mı oluyor??
  • idm yeter be kanka yinede sağol paylaşım için
  • antivirüsün eklentisi engel oluyormuş hallettim sonunda.**** indirme meselesi biraz uzun sürüyor yalnız
  • Teşekkürler işime çok yaradı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.