Şimdi Ara

her dersten bildiginiz püf noktalar (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
649
Cevap
257
Favori
145.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Püf nokta değilde bir tavsiye olarak bende şunu söylemek isterim. Eğer dilbilginiz zayıf ise ve kitapçık dolayısıyla ilk sayfadaki sorulardan birkaçı dil bilgisi gelmiş ise dilbilgisine bakmayıp geçin derim. Bu sınavın devamındaki güveninizi çok büyük şekilde etkiliyecektir.
  • EBOB-EKOK:Aralarında asal sayıların ebobu=1
    TRİGONOMETRİ:tan=sin/cos:tahsin koş
  • bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: alykoo

Tarih..

Başkent varsa siyasi birlik vardır

Tam tersi olur.başkent varsa siyasi birlik yoktur.
  • takip
  • anlatım bozukluluğu çözerken hangi şıkkı 2 kez okuma ihtiyacı hissediyorsanız onu işaretleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless_canary

quote:

Orijinalden alıntı: alykoo

Tarih..

Başkent varsa siyasi birlik vardır

Tam tersi olur.başkent varsa siyasi birlik yoktur.

baskent varsa siyasal birlik tabiki vardir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler matematiğin bugunu buldum. açıklıyorum.

25 ile 25 i mi çarpacaksınız

25
    25
    ---
    önce 5 ile 5 i çarpın sağdaki. 25 yazın. sonra 2 ler kaldı ya. bir tanesini 1 arttırıp çarpın. 3.2=6 sonra yazın. 625

35
    35
    ---

5 ile 5 çarp 25. 3.4=12 > 1225

45
    45
    ---

5x5=25 4.5=20 2025

hesap makinesinden sağlama yapabilirsiniz.
  • takip..
  • sukuçiki:::::::::::::::::::: harç (su kum çimento kireç)
    kiki::::::::::::::: çimento(kil, kireç taşı)*
    suçiag::::::::::::beton(su, çimento agrega) __________________bunu "suçuyok" cümlesine benzetbilirsiniz.
    sıva::::::::::::: çikuki(çimento kum kireç)*

yıldızlı yerlerdeki kireç ve kireç taşını karıştıramaya dikkat edin

Telif hakları bana aittir
  • ARKADAŞLAR FİNALE GİDİYORUM AMA BU DÖNEM BIRAKICAM 2.DÖNEM FEN BİLİMLERİ BAŞARI VAHAP YILMAZ HANGİSİNİ ÖNERİRSİNİZ 11.SINIFIM ANTALyada YAŞIYORUM ?????? 12.SINIFTADA DEVAM EDİCEM LÜTFEN YARDIM...
  • Mesajım bulunsun
  • Görmeyen,linki bulamayan arkadaşlar için yukarı.
  • Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: .mRcan.

Sevdiğim bir Türkçe hocam her zaman der ki: Paragraf sorularını gerizekalı gibi çözün.Mantık aramayın kendi doğrularınızı bi kenara bırakın sadece oraya odaklanın.

Tarih öğretmenimizde diyor ki; Bir soruya yorum kattığınız an o soruyu es geçin boş bırakın. Yaparsanız eğer kesinlikle yanlış çıkacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bey Amca

quote:

Sevdiğim bir Türkçe hocam her zaman der ki: Paragraf sorularını gerizekalı gibi çözün.Mantık aramayın kendi doğrularınızı bi kenara bırakın sadece oraya odaklanın.

Tarih öğretmenimizde diyor ki; Bir soruya yorum kattığınız an o soruyu es geçin boş bırakın. Yaparsanız eğer kesinlikle yanlış çıkacaktır.

Coğrafya öğretmenimizde der ki; gerizekalı gibi çalışın,akıllı gibi çalışırsanız çalışamassınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mucuklu Sucuk -- 2 Mart 2012; 1:22:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: demrelicom

quote:

quote:

Coğrafya öğretmenimizde der ki; gerizekalı gibi çalışın,akıllı gibi çalışırsanız çalışamassınız.

Bizim biyoloji hocası neden bir şey demedi onu sorguluyorum şu anda

• quote:

Orijinalden alıntı: demrelicom

quote:

quote:

bizim fizikçi de kaldırma kuvveti ve basınç çözerken gerizekalı gibi davranın diyor

• bizim türkçeçide paragrafları okurken gerizekalı olarak okuyun diyor
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.