Şimdi Ara

***ANKARA'DA ki sinema FİYATLARI***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
102.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ankaradaki sinemaların fiyatlarını bilen warmı? tabiki öğrenci :D

• quote:

Orijinalden alıntı: xenon92

arkadaşlar ankaradaki sinemaların fiyatlarını bilen warmı? tabiki öğrenci :D

Ben Ankara'da yaşamıyorum ama geçen hafta ordaydım.Ankamall'da ki afm'ye gitmiştik.2 tam,2 öğrenci 51 lira tutmuştu ama öğrenci ne kadar tam olarak hatırlayamıyorum.13 sanırım.
  • forum ankara'da 6 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3sper4do

forum ankara'da 6 lira.

nerdeydi bu forum ankara kardeşim :D
  • Akamall 14 lira

Büyülü fener 9 lira

Mithatpaşa 6 lira
  • optımum eryaman 10 lira ogrencı
  • 8 Lira Büyülü Fener.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xenon92

quote:

Orijinalden alıntı: d3sper4do

forum ankara'da 6 lira.

nerdeydi bu forum ankara kardeşim :D

biraz şehir dışında kalıyor nasıl gidiliyor ben de bilmiyorum ama etlik otobüsleri geçiyor heralde ordan
  • Sinemasına göre değişiyor. Şu linkten sinemalardan gelişigüzel bir film seçip bilet al a basıp fiyatlarını görebilirsin.

http://www.mybilet.com/eventsearch.php?type=allvenues
  • quote:

Orijinalden alıntı: XxTRxX

Sinemasına göre değişiyor. Şu linkten sinemalardan gelişigüzel bir film seçip bilet al a basıp fiyatlarını görebilirsin.

http://www.mybilet.com/eventsearch.php?type=allvenues

tamam kardeşim burdan bakarım şimdi hepsine çok sağolun arkadaşlar
  • eryaman yunus

3d 10 lira
    normal film 6 lira

(hafta içi)
  • kentparkta 7 liraydı
  • kızılaydakiler optimum yunus kentparka göre daha pahalı galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

kentparkta 7 liraydı

10 numara yer.
    Ayrıca salonlarda çok kaliteli
  • eryaman dolphindeki sinemada izledik.

4 kisi olmazsa bilet alsanız da salon açılmaz dediler. eğer 2 kisi olsaydık 1 saat bekledikten sonra izlemeden dönecektik. dolphinde klimalar çalışmıyor hamam gibiydi. sinema salonuna da klimalı dediler ama yandık. dısarı atınca kendimizi rahatladık. yazın gitmemenizi öneririm bu yere
  • Cinebonus bilkent de 8 lira salı ve perşembe 6 lira(ydı) hala öyle mi bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan1596

optımum eryaman 10 lira ogrencı

hocam ben 6 ya girdim öğrenci :/
  • Antaresi kimse söylememiş. 10 lira öğrenci ve ankamall in perdeleri kadar büyük neredeyse. Ayrıca koltuklarda normale göre büyük ve rahat. Bu arada büyülü fenere sakın gitme.
  • evet büyül fener ucuz ama çok küçük x3 salonu bir ankamall salonu ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi One Piece -- 31 Ağustos 2010; 15:17:07 >
  • sinema gidecek arkadaşlara gordiun cinebonusu sinemasınıı tavsiye etmiyorum kesinlikle. Biletler 14 tl en üst seviyede ve ben gittiğim gün abartısız yarım saat reklam izlettiler. Film fragmanı bir tane verdiler. Ben devamlı sinemaya giden olarak ankarada kent parkı öneririm. biletler daha uygun ve koltuklar çok rahat. Ama ankarada bence en iyi sineması Ankamall AFM. tabii ankaranın en pahalı sineması. Burda da fragmandan çok reklam veriyorlar.En az 10 dakika.
    Herkese iyi seyirler :)))
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.