Şimdi Ara

Club3D özel tasarımlı Radeon HD 5870 Overclocked Edition modelini tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Club3D Radeon HD 5870 Overclocked Edition, Dirt 2 oyunuyla birlikte sunulacak.

Özel tasarımlı Radeon HD 5850 Overclocked Edition modelini kısa bir süre önce duyuran Club3D, beklenen açıklamaya yaparak Radeon HD 5870 Overclocked Edition modelini de tanıttı. 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan ATi Cypress GPU'sundan güç alan DirectX 11 destekli ekran kartı, soğutucu tasarımı ve fabrika çıkışı arttırılmış saat hızlarıyla dikkat çekecek gibi görünüyor.

Grafik işlem birimi 875MHz'de, bellekleri ise 4900MHz'de görev yapan ekran kartı yüksek performan sınıfında tek GPU'lu en hızlı Club3D çözümü olma unvanını da taşıyor. 256-bit bellek veri yolu desteğine ve 1600x paralel işlem birimine sahip olan özel tasarımlı ekran kartına 1GB GDDR5 bellek kapasitesi eşlik ederken, Crossfire X ve Eyefinity gibi teknolojiler de kartın diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Isı iletim teknolojisini esas alan soğutucusu sayesinde referans tasarımlı ATi Radeon hd 5870'e kıyasla daha serin ve daha sessiz çalıştığı belirtilen modeli diğer kartlardan ayıran en önemli detay olarak ta soğutucusu gösterilebilir. HD videolar için GPU tabanlı donanımsal hızlandırma desteği de sunan Club3D HD 5870 Overclocked Edition modeinde çift DVI, HDMI ve DisplayPort konnektörleri bulunuyor.

Club3D'nin resmi satışını önümüzdeki günlerde başlatması beklenen Radeon HD 5870 Overclocked Edition modeli için henüz açıklanmış resmi herhangi bir fiyat bilgisi bulunmuyor.

• sapphire vapor-x hd58570 mi yoksa bumu daha iyi ?
  • gariptir powercolor pcs modeliyle aynısını yapıyor club 3d aralarınad bağlantı mı var ne anlamadım. Bu arada vapor x alanlar dikkatli olsun yeni çıkan mavi pcb referans değil onun için de msi afterburnerla voltaj veremiyorsunuz ona göre alın serin çalışır ama voltaj yemedikten sonra anlamı yok bence referans da zaten gayet serin
  • quote:

Orijinalden alıntı: eric13

gariptir powercolor pcs modeliyle aynısını yapıyor club 3d aralarınad bağlantı mı var ne anlamadım. Bu arada vapor x alanlar dikkatli olsun yeni çıkan mavi pcb referans değil onun için de msi afterburnerla voltaj veremiyorsunuz ona göre alın serin çalışır ama voltaj yemedikten sonra anlamı yok bence referans da zaten gayet serin

Hacı anlamadım O.C. danmı bahsediyorsun. Anakart uyumundanmı. Yoksa MSI anakartıyla O.C. yapılmıyormu diyorsun? Asus alıcam ben anakartı.
  • Fan üstündeki bir iskambil kağıdı olan 'sinek' gayet güzel duruyor.
    Kart hakkında bir şey diyemem.Her şey incelemelere bağlı :)
  • vapor x sogutmaya benziyor hemde baya bi
  • http://www.techpowerup.com/reviews/Powercolor/HD_5870_PCS_Plus/

PowerColor'un yandan yemişi bakınız. Bu Club3D ile PowerColor

5850 ve 5870 de özel soğutucuları tıpa tıp aynı.
  • kartın sadece kutusu 50 ş eder herhalde fiat bayağı uçuk olur bide bizim ülkemizdede bulmak zor galiba bu markayı
  • adam her halukarda haç işaretini kuyuyor oraya.

briaz da öbür tarafdan bakın
  • ne oc ama 25mhz peh
  • club 3d ucuz satan firmalardan. iyi bir alternatif olur. vaporx e gücümüz yetmiyo yoksa. azcık özelleştirip 100 dolar fiyat artırıolar
  • ee haç olunca ne oluyor ? Kafir bir ekran kartı mı almış oluyoruz ? Geçiniz artık bunları yahu.50 dolara satsa ne haç dersin ne put dersin ilk gidip alan sen olursun.
  • nedense ben orada sadece iskambil kağıdındaki sinek simgesi gördüm !!! haç nerde ?? ne görmeyi biliyoruz ne de okumayı ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan109

ee haç olunca ne oluyor ? Kafir bir ekran kartı mı almış oluyoruz ? Geçiniz artık bunları yahu.50 dolara satsa ne haç dersin ne put dersin ilk gidip alan sen olursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: DavutGENC

adam her halukarda haç işaretini kuyuyor oraya.

Sinek'ler Afrika'nın bazı kısımlarında çiçek ve 3 yapraklı yonca olarak da bilinir. İskambil oyun kağıtları içindeki dört türden biridir. Briç'de en alt değer sırasındadır. Tipik olarak savaş ile ilişkilendirilirler (Kaynak: Vikipedi).
    Haç bile olsa çok önemli bir ayrıntı değil, kaliteli ürün olsun, ekonomik olsun, neden almayalım?
  • Çift fanlı olsa daha iyi olurdu. Palit ten hiç ses çıkmıyor. Çift fanlı GTX 2xx ve HD48xx leri iyiydi bence.
  • güzel kart..
  • Güzel Olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahrasa

quote:

Orijinalden alıntı: DavutGENC

adam her halukarda haç işaretini kuyuyor oraya.

Sinek'ler Afrika'nın bazı kısımlarında çiçek ve 3 yapraklı yonca olarak da bilinir. İskambil oyun kağıtları içindeki dört türden biridir. Briç'de en alt değer sırasındadır. Tipik olarak savaş ile ilişkilendirilirler (Kaynak: Vikipedi).
    Haç bile olsa çok önemli bir ayrıntı değil, kaliteli ürün olsun, ekonomik olsun, neden almayalım?

Zaten kasada aşşağı bakacak

• aman ne oc ne oc...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.