Şimdi Ara

ASTRA G HAKKINDA TÜM BİLDİKLERİNİZ... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
208
Cevap
9
Favori
122.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: takkalı

SELAMÜN ALEYKÜM ARKADAŞLAR BENDE 2011 MAYISTA 2001 ASTRA G EDİTİON ALDIM AMA BENİM SADECE TEK SORUNUM DEVİR KESMİYO KESİCİ YOKMU ACABA BENİM ARABAMDA

tam emin değilim ama büyük ihtimalle aracanda elektronik gaz pedalı var.bu yüzden aracın 6600 gaz kesr.tofaşlar gibi pat pat diye ses çıkarmaz.gaza tam basılı iken ne düşer nede artar.dediğim gibi tam emin değlim ama benim aracımda böyle.
    birde 2004 astra g elagance aracım var.youtube bir video derinlik ayarlı direksiyon gördüm ama bu benim aracımda olmadı.youtubedeki araç 2001 di.aracım direksiyon pomposı işlem görmüştü.acaba işlemden sonra pasif mi oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_ertas

quote:

Orijinalden alıntı: hamsitonya

merhaba arkdşlr.Bir iki gün önce astra edition 2000 hb otomatik vites aldım.kilometre 45.000 de 19.750 fiyatı nasıl acaba.kazıklandımmıki??.Bir de lpg si yok taktırmak istiyorum ne marka önerirsiniz??

hocam fiyat çok değil bence..bızım astrada sizinki gibi 2000 model 50000 de.. arabayı satmaya karar vermiştik biz 18.500 ye kadar alıcı bulmustuk haziran ayı gıbı ama comforttu bızım model yanı boş sayılır.. ama vazgectık satmaktan.. sımdı bıraz daha yukseldı fıyatlar..sızın edıtıon modelı astranın en fulu...normal o yuzden..kasımda lpg taktırdık zavoli marka sıkıntı yok güzelde uyum sağladı..3 ayda 5000 kılometre yol yaptık=) hatta cok pişmanız keske daha erken taktırsaydık diye..benım tavsıyem ıyı bı ustayla sıkıntı yasamazsınız ama bence zavolı,brc , yada landırenzo taktırın..prinsde iyi marka ama çok pahalı oldugu ıcın gerekte yok okadar..

• Ben de 2004 astra g elegance var.Arkadaşlar bu arabada dijital klima var.Bu aralar çok soğuk biliyorsunuz arabayı kullanırken içerisini ısıtmak gerekiyor yoksa acayip buğu yapıyor.Yanlız kalorifer-klimayı açsam dahi sürücü tarafında buğu gitmiyor.Elimde bezle arabayı kullanıyorum.
    Meğerse cama üflenen yerden hava gelmediğini anladım.Torpidodaki bütün sürücü ve ayak yerlerinden hava geliyor ama ön cam ızgarasından gelmiyor.
    Flap mlap dedi birisi ? Torpidoyu sökmek gerekebilir dedi.Ya da dijital klimanın arkasında küçük motorlar varmış onlarda da olabilirmiş sorun , o zaman torpidoyu sökmek gerekmeyeceğinden pek fazla masraf tutmazmış.Eğer bu arıza flaplardan kaynaklanıyorsa torpido sökme falan bana kaça malolur bu iş sizce ?
  • Selam,
    ayni problem benim aracimda da mevcut.
    Bugu onleyiciler ise derde derman degil.
    Cozumunu ogrenirseniz, paylasirsaniz sevinirim.
  • muhtemelen max duymesinin açp kapattğı bir kapak var o bozulunca buğu yapyormuş. opel forumlarında okumustum sanırım. yinede bir araştırın drim. bende de astar g enjoy var cok buğu problem yok.
  • öncelikle herkese slm.ben iki model astra g arasında kaldım hangisi özellik bakımından daha ii elangance mi cd mi? farkları nedir yardımcıı olursanız sevinirim birde yokuşlarda bayılma yapıyomu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: veilben

öncelikle herkese slm.ben iki model astra g arasında kaldım hangisi özellik bakımından daha ii elangance mi cd mi? farkları nedir yardımcıı olursanız sevinirim birde yokuşlarda bayılma yapıyomu..

elagance ve cd aynıdır.ama elagance cd den daha yeni olduğu için özellikleri artmıştır.bence elagance almalısınız hem model hem de özellikler daha iyibendeki hiç bayılmıyor.2,vitese takınça yokuşta kimse peşine yetişemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForwinQ -- 14 Şubat 2012; 14:20:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForwinQ

quote:

öncelikle herkese slm.ben iki model astra g arasında kaldım hangisi özellik bakımından daha ii elangance mi cd mi? farkları nedir yardımcıı olursanız sevinirim birde yokuşlarda bayılma yapıyomu..

elagance ve cd aynıdır.ama elagance cd den daha yeni olduğu için özellikleri artmıştır.bence elagance almalısınız hem model hem de özellikler daha iyibendeki hiç bayılmıyor.2,vitese takınça yokuşta kimse peşine yetişemiyor.

çok teşekkür ederim.peki elagance a cd ye artı olarak neler eklendi.veya ikisinin ozelliklerini nerden ögrenirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

çok teşekkür ederim.peki elagance a cd ye artı olarak neler eklendi.veya ikisinin ozelliklerini nerden ögrenirim.

hocam 2000 yilina kadar cd cikti sonrasnda elegance oldy ve cd çalar eklendi ve bildgim kadaryla otomatk klima var bazilarinda

astra g cd
    -4hava yastigi
    -abs
    -manuel klima
    -vs vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

quote:

quote:

quote:

hocam 2000 yilina kadar cd cikti sonrasnda elegance oldy ve cd çalar eklendi ve bildgim kadaryla otomatk klima var bazilarinda

astra g cd
    -4hava yastigi
    -abs
    -manuel klima
    -vs vs

cd ye ek olarak elagancede
    -2001 sonrası dijital klima
    -2001 lerin bazılarında 4lü cd changer var 2004 e kadar yok
    -2004 lerde dijital klima+yağmur sensörü+4 lü cd changer
    -bazı 2004 lerde ise 4 lü cd changer yerine 8 airbag kullanılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForwinQ -- 15 Şubat 2012; 16:30:07 >
  • hepinize çok teşekkür edereim.

peki benim bir önceki arabam opel vectra b 1.6 gl ydi ona göre kıyaslarsak fark nedir..
  • quote:

hepinize çok teşekkür edereim.

peki benim bir önceki arabam opel vectra b 1.6 gl ydi ona göre kıyaslarsak fark nedir..

farkları pek yok ama ben astrayı vectraya tercih ederdim
  • tşkr ederim...
  • 2006 model 1.6 16 valf hb astra classiz değişen boya yok orjinal 77000 de. Çelik jant, Lastikler, yürüyen, kaporta iyi masraf yok arabada. BRC gaz var.
    23000 e aldım fiyat nasıl arkadaşlar.?
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-acele-satilik-opel-astra-1-6-gl-hb-lpgli-76034623/detay

bu araç alınır mı sizce ?? bugün arayıp görüşeceğim sahibi ile ama fikrinizi almak istedim araç ile ilgili ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHandOfGod

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-acele-satilik-opel-astra-1-6-gl-hb-lpgli-76034623/detay

bu araç alınır mı sizce ?? bugün arayıp görüşeceğim sahibi ile ama fikrinizi almak istedim araç ile ilgili ?

araba güzel bakımlı ama kliması yok ve 1998 model yaşını göstermiyor fotolarda yakından bakmak lazım diğer taraftan orjinal koltukların üzerine kılıf yapılmış orjinalin yerini hiçbirşey tutmaz onun için kaldırıp bakmak lazım koltukların durumuna ayrıca direksiyon görünmüyor arabanın gerçek yaşını gösterir.
    ben şahsen bu zamanda hele ki sıcak memlekette isem klimasız araba almamaya bakarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHandOfGod

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-acele-satilik-opel-astra-1-6-gl-hb-lpgli-76034623/detay

fiyat bence cok. 99 veya 2000 cd olsa tamam ama bu model boş model. sadece kasaya para vermiş olursun ki değmez.

anadolu illerinden birinde isen ve istanbul gibi inişi çıkışı olmayan bir şehirde yasıyorsan 2000 üstü cd, elegance veya njoy bak 1.4 motorlar uygun fiyat oluyor. bu fiyata 1.4 bulabilirsin belki.

ben gecen sene 2004 njoy 80bin km de 20.000 e verdim. şoför kapısı değişmişti.
  • bende de 2004 sunrooflu 1.6 kırmızı hb enjoy var.Genel manada memnunum.Sade boyası hafif solma yapıyor onada pasta cila attırıyorum sanırsam diğer renklerde yok (fakat kırmızı çok yakışıklı duruyor).Ufak tefek sıkıntıları dışında kullanımı güzel bir araba(işte çukurda küt sesi çok gelir ama bozulmaz 1.vites ölüdür ama 2 den itibaren gayet seri araba) 110 binde 90 binde lpg taktırdım zavoli.0,20 kuruş ila 0,28 kuruş arası yakıyor.Yol bilgisayarı lpg de de çalışıyor.Buğu sıkıntısı bende de var çözemedim.Aslında uzun seneler binmek istiyorum fakat hanım otomatik istediğinden üzülerekte olsa önümüzdeki sene satacak gibiyim.

Aynı arabanın otomatiğinden de iş arkadaşımda var o da gayet güzel.Ayrıca anlayan iyi ustalar var servis dışında illa servise bağımlı değilsiniz.Buğu sıkıntısı bunda da var. Benim kendi gittiğim ustamda özellikle bu arabadan iyi anlıyor bu benim arabamı satmak istememde önemli faktör(zaten eskiden opel servisde formenmiş)

Alacak arkadaşların ne beklentileri olduğunu bilemem ama para fiyat performansı açısında iyi arabadır.Keşke cc olsa bunlarda tadından yenmez

Ayrıca alacak arkadaşlara tavsiyem baktırmadan araba almasınlar sonuçta 8-12 yaşında araba bunlar bakımsız bu tarz bi arabayı toplamak zor olur.Temizini bulunca 300 -500 lira ya kanmasınlar
  • Slm arkadaşlar.Öncelikle Astra G ile ilgili çok fazla topiğin ve msjın olmamasına şaşırdım,yada ben göremedim..Araba almayı düşünüyorum, 1999 model Astra 1.6 16v var baktığım.Araba 160binde lacivert atiker lpg li..Sağ ön ,sol arka çamurluk ve kısmen bagaj boyalı değişen yok..Piyasasını pek bilmiyorum..17buçuğa verecek sanırım..Sizce fiyat nasıldır?Birde özellikle göstermem gereken kronik sorunu olan bir bölge varmıdır?
  • bence üzerinde atiker tüp varsa hiç bulaşma derim çünkü benim eniştede meganda atiker vardı resmen 30 binde araba öldü şimdi arabanın çalışması bile değişti.Tabi memnun olanlarda vardır. Hani ben badana-- boya olayına girmem temizse ve darbe yoksa yaşına göre kilometre normal yıllık 10.000-15000 fakat km nin orjinal olduğunada emin olun bence .Ama ben olsam sırf atiker lpg tesisatı var diye almazdım.Dip not arkadaş 20.500 2004 aldı beyaz renkte idi abs klima var tek airbag sunroof yoktu galiba ...^Daha temizini bulabilirsin gibi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.