Şimdi Ara

AppStore büyümeye devam ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple, iPhone OS için hazırlanan 3.parti yazılımların satışına izin verdiği AppStore'un aktif olduğu ülkeler arasına yenileri eklenerek, ulaştığı tüketici kitlesini biraz daha arttırdı.

iTunes Store'un aksine daha küresel olan AppStore bundan böyle Ermenistan, Botsvana, Bulgaristan, Ürdün, Kenya, Makedonya, Madagaskar, Mali, Mauritius, Nijer, Senegal, Tunus ve Uganda'da da rahatlıkla kullanılabilecek. Geliştiriciler de iTunes Connect üzerinden yapacakları güncellemeler ile bu ülkelerde uygulamalarını satışa sunabilecek.

Yakın zamanda Apple'ın AppStore'una karşı iletişim dünyasının büyük oyuncularının herkese açık bir uygulama mağazası oluşturma kararı aldıkları GSM Association tarafından açıklanmıştı.

• Merak ettim bilmediğimden soruyorum.. Bu AppStore'da kaç tane kadar ücretsiz uygulama vardır acaba bilen bir arkadaş cevaplayabilir mi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

Merak ettim bilmediğimden soruyorum.. Bu AppStore'da kaç tane kadar ücretsiz uygulama vardır acaba bilen bir arkadaş cevaplayabilir mi??

sayısını belirtmek zor ama normal bi kullanıcıyı tatmin edecek kadar var (ayrıca sayısı devamlı artıyor..)
  • keşke ucretlı ucretsız dıye kavram olmasa ya bosuna jb yatırtıyolar mıllete
  • quote:

Orijinalden alıntı: yse 4 ever

keşke ucretlı ucretsız dıye kavram olmasa ya bosuna jb yatırtıyolar mıllete

o zaman program yazanlar para kazanamaz.. ya da saglam bi reklam sistemi yerlestirecekler programın icine (ki nfs oynarken alttan reklamların gecmesi gibi bi durum dusunuyorum da cok fena bisey) o sekilde kazanacaklar.. gerci jb yapmayanlar icinde programlar asırı pahalı degil bi tek navigasyon programları tuzlu..
  • JB yaparsan sonsuz tane diyebilirim.(Eğer bütün uygulamaları tek tek yüklemeye kalkarsan)
  • bi yerde ücretli oyunların apple storeun %30unu oluşturduğunu okumuştum.yoksa satın alınan içeriğin %30umuydu o yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

bi yerde ücretli oyunların apple storeun %30unu oluşturduğunu okumuştum.yoksa satın alınan içeriğin %30umuydu o yoksa

Satın alınma sayısı veya toplam miktarı olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.