Şimdi Ara

GTA SA da mouse sorunu ühü ühü .-(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
5.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • büyük umutlarla aldıım gta san andreas ta herifi bi türlü kontrol edemiorum yaa mouse a göre dönmüyor adam, sadece ileri tuşuna basıyosan dönüyor, deli oldum yerinde dururken mouse u çevirirsem adamı önden görüyorum filan ya yok mu bunun çözümü

walla o kadar sabırsızım ki oyunu oynamak için foruma da pek bakmadım açıkçası ,-)

bi de bu herif niye zenvi yaa ben zenci rolu oynamak istemiyom çok terbiyesiz bu herif nasıla dam edicem ???

• dostum oyuna gir mause ayarlarına gir tüm açıkları kapalı yap olur
    quote:

büyük umutlarla aldıım gta san andreas ta herifi bi türlü kontrol edemiorum yaa mouse a göre dönmüyor adam, sadece ileri tuşuna basıyosan dönüyor, deli oldum yerinde dururken mouse u çevirirsem adamı önden görüyorum filan ya yok
  • quote:

Orijinalinden alıntı: fatih/007

dostum oyuna gir mause ayarlarına gir tüm açıkları kapalı yap olur

quote:

büyük umutlarla aldıım gta san andreas ta herifi bi türlü kontrol edemiorum yaa mouse a göre dönmüyor adam, sadece ileri tuşuna basıyosan dönüyor, deli oldum yerinde dururken mouse u çevirirsem adamı önden görüyorum filan ya yok

ya kardes bütün kombinasyonları denedim olmuyor olmuyor, adamın etrafında dönüp duruyorum, acaba benim mouse mu bozuk :p

• valla fatih'in dediği doğru senin mausen bozuk galiba veyada oyun
  • oyunun bozuk olma ihtimali az ya mause da var bi pokluk
  • arkadaşım senin mouse bozuk çünkü aynı sorun şu anda bende var ve arkadşın mousenu kullandığımızda olmadı.
  • ya maus bozuk yada bi joystik falan takılı yada ayar bozukluğu var
  • quote:

Orijinalinden alıntı: wooZie

ya maus bozuk yada bi joystik falan takılı yada ayar bozukluğu var

ya mouse olayını bırakta alakasız olcak yazmazsam olmaz o ford varya o ford super arabaydı yaw...2 ıncı elıde bulunmuyo kıtapsız arabanın...

mouseu bozuk olan kardes hazır mx 510 lar bıraz ucuzlamısken kı vatanda 15 ay taksıt yapıolar pesın fıyata al rahatla hem tasarım ıcın hem oyun ıcın bırebır.. 2 senedır kullanıyorum bomba...kı gta san andreasın orjınalınıde almıstım aynısı bana olmustu kapadım hallettım oldu....
  • bence mousen bozuktur arkdaşım
  • senwww.inndir.com a gir orda oyunlar bölümünden yamalar a gir orayı araştır işte orda bi paket var onu yükledinmi oyundaki bütün hatalar o paket sayesinde çözülüyo AMA SANA Bİ TYAVSİYEM O OYUN HİÇ GÜZEL DİİL GTA VİCE CİTY ONDAN ÇOK DAHA GÜZEL

• Bencede mousen bozuktur.Mouseyi yap ta böyle bir oyunu oyna.Senin için
  • arkadaşlar mause ayarlarına girin on off ların 2. olanını on diğer ikisini off yapın en üstdeki dereceyi 3-4 derece atrtırın düzeliyor kendim denedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.