Hiç tanımadığınız biri ile Çıkma işi(utangaçlığı atmak için)
38 Cevap5894 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

6260 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:04:43 

daha hiç konusmamıssınız kızla onu nasıl kabul ettirirsiniz? çıkmak için.

artık ilk biriyle çıkıp utangaçlık işini bi kenara bırakmak istiyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa_iliç -- 19 Şubat 2010; 22:09:08 >

Xperia P

Vw Golf 5

1438 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:05:26 

öp onu

6260 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:07:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

öp onu

daha ayarlamadık ki ne öpmesi. artık ilk biriyle çıkıp utangaçlık işini bi kenara bırakmak istiyorum

Xperia P

Vw Golf 5

36 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:09:08 

kız kaşar değilse konuşmadan çıkmaya ikna edemessin kız kaşarsa çıkmana gerek kalmaz

525 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:09:28 

uzaktan bağlan.ya da msnden görüş, jöle möle sür kafaya cam açın

6257 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:09:38 

önce tanışcaksın konuşcaksın sonra teklif

6260 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:10:38 

quote:

Orijinalden alıntı: h.mert

kız kaşar değilse konuşmadan çıkmaya ikna edemessin kız kaşarsa çıkmana gerek kalmaz

kaşar ne oluyor?

Xperia P

Vw Golf 5

79 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:10:48 

Tipim olmasına rağmen(Arkadaşlarımın dedigine göre ) hiç kimseyle çıkmadım. Neden mi? Benden daha tipsiz çocuklar aynı senın sordugun olay gibi tanımadıgı kızlarla cıkıyor 2-3 gun sonra Pat bitti. Buda benim yapımda yok. Bence 5-10 tanımadıgın kızla birlikte olucagına 1 tane kızla ol daha iyidir.

820 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:11:10 

ya o değilde bide hiç tanışmamışsak nasıl tanışcaz onuda sıkıştırıverin yorumlara bi kızla karşılaştım inş. bulucam bidaha arkadaşlar lakap taktı otobüsteki kız diye arkadaşada bana da yardım

4019 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:12:55 

''Çıkmak '' Teriminin yani sevgili olmanın aslında iyi bir arkadaşlığın sonrasında geçilen evre olduğunu anlaşılamadı hala,
Hiç Tanımadığın birine gidip ''Benim Çıkar mısın?'' dedikten sonra ''Evet Aşkım '' Cevabıyla başlayan ilişkilerin büyük bölümü hüsranla sonuçlanır.
Skor Meselesi olarak görmeyin , kaç yaşında olursanız olun , sadece ''Benim çıktııım vaaar'' demek için değil veya utangaçlığı atmak için değil , sadece istediğiniz , sevdiğiniz için başlayın bir ilişkiye.

6260 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:13:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Ericartman1

Tipim olmasına rağmen(Arkadaşlarımın dedigine göre ) hiç kimseyle çıkmadım. Neden mi? Benden daha tipsiz çocuklar aynı senın sordugun olay gibi tanımadıgı kızlarla cıkıyor 2-3 gun sonra Pat bitti. Buda benim yapımda yok. Bence 5-10 tanımadıgın kızla birlikte olucagına 1 tane kızla ol daha iyidir.

aynı ben işte. ama bi kişiye bağlandım olan bana oldu ondan bıraktım artık. olan bana oldu. bu durumu da silmek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa_iliç -- 19 Şubat 2010; 22:14:35 >

Xperia P

Vw Golf 5

79 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:14:29 

quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

quote:

aynı ben işte. ama bi kişiye bağlandım olan bana oldu ondan bıraktım artık. utangaçlik işini bırakmak isiyorum artık iyice kızlarla

Aynı ben.

6260 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:16:12 

quote:

quote:

quote:

aynı ben işte. ama bi kişiye bağlandım olan bana oldu ondan bıraktım artık. utangaçlik işini bırakmak isiyorum artık iyice kızlarla

Aynı ben.

yorumları bekliyorum arkadaşlar

Xperia P

Vw Golf 5

79 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:17:38 

Sanırım utangaçlıgımı bıraksam(Bu utangaçlıkmı oluyor bilmiyorum ama) muabbetım olmayan kısılere teklif etsem Çıkarım. Ama bana anlamsız geliyor boyle işler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ericartman1 -- 19 Şubat 2010; 22:18:30 >

1531 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:18:38 

Saçını uzat sen önce

:::::DH MITSUBISHI TAKIMI:::::
MITSUBISHI LANCER 1.5 İNVİTE M/T

1578 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:20:38 

Aslında bana da taktik lazım. Kızda benim gibi asosyal sınıftan çıkmıyor. Tencere - Kapak hesabı. Aklımda bir sürü teori var plan ve senaryo işinde iyiyim ama utangaçım biraz...

79 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:21:50 

quote:

Orijinalden alıntı: MuTLu.

Aslında bana da taktik lazım. Kızda benim gibi asosyal sınıftan çıkmıyor. Tencere - Kapak hesabı. Aklımda bir sürü teori var plan ve senaryo işinde iyiyim ama utangaçım biraz...

Muabbet kurmaya çalış. Tanımagığın biriyle çıksan bile muabbet etcek birşey bulamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ericartman1 -- 19 Şubat 2010; 22:22:44 >

53 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:22:43 

3656 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:25:32 

quote:

quote:

kaşar ne oluyor?

Oldu mu şimdi hocam

You have to consider the possibility that God does not like you.

79 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:27:31 

quote:

Orijinalden alıntı: áshtráy

quote:

quote:

kaşar ne oluyor?

Oldu mu şimdi hocam

Onunla bununla ......

3099 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:34:19 

15 yaşındayım kimseyle çıkmadım iyi mi Sevdiğini bekle bekle çıkmıyor ki bir türlü öyle biri.. Bizim okulda genelde 10a giden erkekler 9a giden kızlarla çıkıyor yani seneye inşallah.. O fesybuk ilişki durumumu değiştirmeden üniversiteye gitmicem ulen

1108 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:36:46 

İlla hoşlandığım biri ile çıkıcam derseniz zor bulursunuz,denenmiştir.

Sakın Tıklama =)

3684 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:37:54 

Utangacsın ve hiç tanımadığın biriyle çıkıcaksın ? Açıkcası komik geldi biraz bol şans

"Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."
Mustafa Kemal ATATÜRK

414 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:40:16 

quote:

quote:

kaşar ne oluyor?

Kaşar peyniri koyun, inek veya keçi sütünden yapılan sarı renkli sert bir peynirdir. Türkiye ve Yunanistan'da yenir.

Kaşar peyniri kahvaltılarda kendi başına yenebildiği gibi sandviç içinde veya rendelenerek makarna veya pidelere lezzet vermek için kullanılır.

Taze kaşar yapıldıktan kısa süre sonra tüketilir. Eski kaşar ise yapıldıktan sonra altı ay buzhanede çuvalda bekletilirek eskitilir. Bu sayede lezzet kazanan kaşar peyniri eğer saf koyun sütünden yapılmışsa 3 yıl saklanabilir.

:)

862 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:42:31 

quote:

quote:

quote:

Aynı ben.

aynısı kaynımda var

Uludağ Üniversitesi
Elektronik Mühendisliği

208 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:45:57 

hocam aynı olay bendede warrrr

Bu hayat benimse eğer kimse karışamaz ve bilirim ki herkesle dost olunmaz.. Aşka gelince bir kere sevdim işte, bir daha işim olmaz.
(C.Süreya)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Şubat 2010; 22:47:22 

quote:

daha hiç konusmamıssınız kızla onu nasıl kabul ettirirsiniz? çıkmak için.

artık ilk biriyle çıkıp utangaçlık işini bi kenara bırakmak istiyorum .

böyle birşey olması için kızlar biraz şey olması lazım anladın sne onu hafif kız olmalı

79 Mesaj
19 Şubat 2010; 23:11:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Hacıkafir

Tip varmı?(Sende )

2136 Mesaj
19 Şubat 2010; 23:51:05 

hiç tanımadığın biriyle biraz zor, ancak hergün otobüste görüyorsan gidip konuşabilirsin. Biraz ilgi gösterdiğini belli et, olursa olur.

-mesela
git, merhaba, iste şunca zamandır ayna otobüste gidiyoruz tanışma fırsatımız olmadı ben abidik ali, gibi bişi de tanış. Devamı gelir heralde.

not: bilgiler teoriktir, uygulamada ortaya çıkacak aksaklıklardan sorumluluk kabul etmeyiz.
edit: Yaş olayını hesaba katmadık, teorikte 18 yaş üstü için uygulanması tavsiye edilir, 18 yaş altının düşünce tarzını kestiremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HITM@N -- 19 Şubat 2010; 23:54:03 >

Yeni Araba sürenlere benden tavsiyeler
İkinci El araba Alma konusu

1108 Mesaj
20 Şubat 2010; 0:10:31 

quote:

quote:

Tip varmı?(Sende )

Tip var olmasına da,tecrübe meselesi bu işler ufaktan başlamak lazım ilk.

Sakın Tıklama =)

256 Mesaj
20 Şubat 2010; 0:20:37 

Kendine güven çok önemlidir. Kızlar kendilerine güvenen iyi giyinen ve esprili erkeklerden hoşlanır. Tanımadığın bir kızı etkilemek için öncelikle giyimine dikkat etmelisin. Sana bir kez bakması ve süzmesi yeter. Bu zemin hazırlar. Ne kadar yakışıklı olursan ol ya da ne kadar çenebaz olursan ol giyimin çok önemlidir. Sonrası konuşma yeteneğinde.Dershaneyemi gidiyor ona derslerle ilgili sorular soracağına rahatlatıcı derslerle ilgili esprili şeyler söyle. Örnekler çoğaltılabilir. Ha unutmadan elinde cep telefonu olan bir kız görürsen yanaşma bilki erkek arkadaşına mesaj yazıyordur. Şimdilerde yürürken bile mesaj yazan yaratıklar türedi. Kız karşıdan karşıya geçerken bile mesaj yazıyor geberik

6260 Mesaj
20 Şubat 2010; 11:02:09 

quote:

quote:

quote:

Tip varmı?(Sende )

Tip var olmasına da,tecrübe meselesi bu işler ufaktan başlamak lazım ilk.

aynı işte bu. birisine bağlandık olan bize oldu onu unutmak ve bu işlere adım atmak için diyorum
tip Şükür var ama hiç giremedim işlere bi başlangıç olarak görüyorum bu olayı

Xperia P

Vw Golf 5

50 Mesaj
20 Şubat 2010; 12:31:06 

Kardeş bana biraz bulunduğunu görebildiğin ortam hakinda detayli bilgi verebilirsen daha yardimci olabilirim sana...
İlk önce kiza bak dikkatini çekmeye çaliş o sana bakinca gözlerini çekiceksindir (utangaclik sebebinden) ama bu güzeldir senin için bir + olur...
2. Kizla konuşabilmek için bir zaman yakalaman lazim pardon saat kaçti gibi ( tabi kolundan saati gizle varsa :D )
........ ve dahasiii olabilir.... Nerden biniyorusunuz ayni yerden mi biniyorsunuz... oturduğu yeri biliyormusun onlara göre daha çok yöntem çıkabilir....
Pat diye bişe söyleme ilk başta muhabbet kurmaya çaliş ondan sonra yavaş yavaş açilirsin...

---==-°° ÑE MUTLU TÜRKÜM DİYENE°°-==---

1120 Mesaj
20 Şubat 2010; 12:32:55 

Tanımadığın kızla çıkmak daha kolay, detayı pm'den atarım istersen, burada yazmıyayım çok bilmiş bazı üyeler sıkıntı yaratıyor bu konu da.

5509 Mesaj
20 Şubat 2010; 12:33:37 

Hiç tanımadığın biriyle çıkmak %50 sinir hastası olmana neden olabilir.. Çünkü kafa dengi birisi değilse ve senin dediklerine karşıysa çok kavga edersiniz.. İlk önce tanıyacaksın , sonra sevgili olacaksın..

2781 Mesaj
20 Şubat 2010; 12:46:24 

Tanımadan nasıl çıkışacaksınız yahu?

Mühendisten iyi koca olur, Çünkü problemlerle uğraşmak ve çözmek onun işidir.

2845 Mesaj
20 Şubat 2010; 12:52:47 

Utangaçlıgı niye atıyorsun abi lazımki verilmiş

Ar damarınıda kes at oldu olacak

1094 Mesaj
20 Şubat 2010; 13:51:20 

şimdiden para biriktirmeye başla, sonra bir eskort kız bul durumunu anlat, yardımcı olursa ne mutlu sana

11 Mesaj
22 Şubat 2010; 3:35:08 

once cık sonra tanısırsın acilen sızınle cıkmam gerekıyor dıyerek başla konuya saclarının onunu ve arkasını kaldır ortasını kes cekıcı olabılırsın bırde bosver basını beleya sokma...

qw
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Gereksiz Mesajlar » Hiç tanımadığınız biri ile Çıkma işi(utangaçlığı atmak için)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344