Şimdi Ara

Hiç tanımadığınız biri ile Çıkma işi(utangaçlığı atmak için)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
6.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha hiç konusmamıssınız kızla onu nasıl kabul ettirirsiniz? çıkmak için.

artık ilk biriyle çıkıp utangaçlık işini bi kenara bırakmak istiyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa_iliç -- 19 Şubat 2010; 22:09:08 >
  • öp onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

öp onu

daha ayarlamadık ki ne öpmesi. artık ilk biriyle çıkıp utangaçlık işini bi kenara bırakmak istiyorum
  • kız kaşar değilse konuşmadan çıkmaya ikna edemessin kız kaşarsa çıkmana gerek kalmaz
  • uzaktan bağlan.ya da msnden görüş, jöle möle sür kafaya cam açın
  • önce tanışcaksın konuşcaksın sonra teklif
  • quote:

Orijinalden alıntı: h.mert

kız kaşar değilse konuşmadan çıkmaya ikna edemessin kız kaşarsa çıkmana gerek kalmaz

kaşar ne oluyor?
  • Tipim olmasına rağmen(Arkadaşlarımın dedigine göre) hiç kimseyle çıkmadım. Neden mi? Benden daha tipsiz çocuklar aynı senın sordugun olay gibi tanımadıgı kızlarla cıkıyor 2-3 gun sonra Pat bitti. Buda benim yapımda yok. Bence 5-10 tanımadıgın kızla birlikte olucagına 1 tane kızla ol daha iyidir.
  • ya o değilde bide hiç tanışmamışsak nasıl tanışcaz onuda sıkıştırıverin yorumlara bi kızla karşılaştım inş. bulucam bidaha arkadaşlar lakap taktı otobüsteki kız diye arkadaşada bana da yardım
  • ''Çıkmak '' Teriminin yani sevgili olmanın aslında iyi bir arkadaşlığın sonrasında geçilen evre olduğunu anlaşılamadı hala,
    Hiç Tanımadığın birine gidip ''Benim Çıkar mısın?'' dedikten sonra ''Evet Aşkım '' Cevabıyla başlayan ilişkilerin büyük bölümü hüsranla sonuçlanır.
    Skor Meselesi olarak görmeyin , kaç yaşında olursanız olun , sadece ''Benim çıktııım vaaar'' demek için değil veya utangaçlığı atmak için değil , sadece istediğiniz , sevdiğiniz için başlayın bir ilişkiye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ericartman1

Tipim olmasına rağmen(Arkadaşlarımın dedigine göre) hiç kimseyle çıkmadım. Neden mi? Benden daha tipsiz çocuklar aynı senın sordugun olay gibi tanımadıgı kızlarla cıkıyor 2-3 gun sonra Pat bitti. Buda benim yapımda yok. Bence 5-10 tanımadıgın kızla birlikte olucagına 1 tane kızla ol daha iyidir.

aynı ben işte. ama bi kişiye bağlandım olan bana oldu ondan bıraktım artık. olan bana oldu. bu durumu da silmek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa_iliç -- 19 Şubat 2010; 22:14:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

quote:

Tipim olmasına rağmen(Arkadaşlarımın dedigine göre) hiç kimseyle çıkmadım. Neden mi? Benden daha tipsiz çocuklar aynı senın sordugun olay gibi tanımadıgı kızlarla cıkıyor 2-3 gun sonra Pat bitti. Buda benim yapımda yok. Bence 5-10 tanımadıgın kızla birlikte olucagına 1 tane kızla ol daha iyidir.

aynı ben işte. ama bi kişiye bağlandım olan bana oldu ondan bıraktım artık. utangaçlik işini bırakmak isiyorum artık iyice kızlarla

Aynı ben.
  • quote:

quote:

quote:

aynı ben işte. ama bi kişiye bağlandım olan bana oldu ondan bıraktım artık. utangaçlik işini bırakmak isiyorum artık iyice kızlarla

Aynı ben.

yorumları bekliyorum arkadaşlar
  • Sanırım utangaçlıgımı bıraksam(Bu utangaçlıkmı oluyor bilmiyorum ama) muabbetım olmayan kısılere teklif etsem Çıkarım. Ama bana anlamsız geliyor boyle işler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şg -- 19 Şubat 2010; 22:18:30 >
  • Saçını uzat sen önce
  • Aslında bana da taktik lazım. Kızda benim gibi asosyal sınıftan çıkmıyor. Tencere - Kapak hesabı. Aklımda bir sürü teori var plan ve senaryo işinde iyiyim ama utangaçım biraz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuTLu.

Aslında bana da taktik lazım. Kızda benim gibi asosyal sınıftan çıkmıyor. Tencere - Kapak hesabı. Aklımda bir sürü teori var plan ve senaryo işinde iyiyim ama utangaçım biraz...

Muabbet kurmaya çalış. Tanımagığın biriyle çıksan bile muabbet etcek birşey bulamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şg -- 19 Şubat 2010; 22:22:44 >
  • quote:

quote:

kız kaşar değilse konuşmadan çıkmaya ikna edemessin kız kaşarsa çıkmana gerek kalmaz

kaşar ne oluyor?

Oldu mu şimdi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: áshtráy

quote:

quote:

kaşar ne oluyor?

Oldu mu şimdi hocam

Onunla bununla ......
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.