Şimdi Ara

Direksiyon dersi kaç saat sürer?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
12.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yarın 9.30da direksiyon dersim var ve öğle vakti bir yere gitmem lazım. Direksiyon dersi genel olarak kaç saat sürer ? Ben araba kullanmasını biliyorum ama yinede antrenman olsun diye gideceğim.

• 2 tur atarsın biter. Senden başkası da gelir büyük ihtimalle, hocana söylersin ben kendi turumu atıp gideceğim diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Powermove

2 tur atarsın biter. Senden başkası da gelir büyük ihtimalle, hocana söylersin ben kendi turumu atıp gideceğim diye.

Büyük ihtimal Kemerburgaz tarafına gideceğiz ve orada kendi turumu atıp inersem ne otobüs bulabilirim ne de taksi
  • max yarım saat
  • quote:

Orijinalden alıntı: S Line

Yarın 9.30da direksiyon dersim var ve öğle vakti bir yere gitmem lazım. Direksiyon dersi genel olarak kaç saat sürer ? Ben araba kullanmasını biliyorum ama yinede antrenman olsun diye gideceğim.

Sırada bekleyene bağlı 4-5 turda attırabilir 1 turda ama max 45 dakika sürer...
  • Maksimum 45 dakika sürecekse iyiymiş Ben 1-2 Saat sürer diye düşünüyordum.
  • benim 1:30 sürüyordu :) haftada bir oluyordu ...

ve aynı anda başka kişi yoktu o saat sadece sana ayrılıyor...
  • quote:

Maksimum 45 dakika sürecekse iyiymiş Ben 1-2 Saat sürer diye düşünüyordum.

Trafiğemi çıkıcaksınız pistemi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darsh

quote:

Maksimum 45 dakika sürecekse iyiymiş Ben 1-2 Saat sürer diye düşünüyordum.

Trafiğemi çıkıcaksınız pistemi?

Trafikle karışık pist tarzı birşey. Kemerburgaz yolunda kamyoncularla kapışacağız.
  • antalyada ilk önce toprak piste götürüyolar şehir dışında burası orda 45dk filan orda 1 hafta çalıştıkdan sonra şehir içinde çalıştırttırıyolar ama 15 dk filan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoluBeyi_07

antalyada ilk önce toprak piste götürüyolar şehir dışında burası orda 45dk filan orda 1 hafta çalıştıkdan sonra şehir içinde çalıştırttırıyolar ama 15 dk filan :)

İyiymiş ya bizim burda adam piste çıkarıo arkayada sıradakileri dolduruyo iki geziyosun sonra otobüs durağına bırakıyo hadi eyv.
  • Benim aldığım kursta toplam 6 dersti.Derslerin her biri 40 dakika - 1 saat arasıydı.
  • bende direksiyon dersini kemerburgaz da gördüm, 1 saat sürüyor.
  • Ben hiç bir saatlik kurs görmedim. En uzunu 40 dakikaydı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.