- x
lazerli göz tedavisi????????????????????????????????????????????????????????????????
23 Cevap9880 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

28 Mesaj
19 Şubat 2010; 17:46:24 

arkadaşlar bnde göz
üç buçuk.
ve durmadı
ancak ameliyat olabileceğimi duydum videosunu izledim aklım başıman çıktı. duman olarak
fiyatını artı birde acı vs nasıl geçio bilenler varsa ALLAH rızası bnm iyiliğim için anlatın

28 Mesaj
19 Şubat 2010; 17:57:19 

videoda cımbız mımbız gördüm onları görücekmihyim ameliyat olurken off ne korkak insanlarız ya

1408 Mesaj
19 Şubat 2010; 17:59:03 

bence istanbul'da isen git bir özel hastaneye bilgi al burda kulaktan dolma bilgilerle olcak iş değil

28 Mesaj
19 Şubat 2010; 18:04:02 

ordaki adam bana acıo vs sen cımbızın gözüne girdiğini görüyorsun demes bana halk lazım

3152 Mesaj
19 Şubat 2010; 21:44:59 

Kısaca, ameliyat olma.

1736 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:12:37 

arkadaşım kesinlikle ameliyat olma doktorlar bile olmuyormuş gözün ameliyatı olmazmış lazer diyorlar geçici tedavi imiş bir süre sonra kesin tekrarlıyor çevremden biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raver -- 19 Şubat 2010; 22:13:01 >

2995 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:39:20 

quote:

Orijinalden alıntı: raver

arkadaşım kesinlikle ameliyat olma doktorlar bile olmuyormuş gözün ameliyatı olmazmış lazer diyorlar geçici tedavi imiş bir süre sonra kesin tekrarlıyor çevremden biliyorum.

+1

Ek olarak Dünya Göz Hastanesine gitme.

Düş peşindeyim,Düş peşime.

936 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:39:58 

Hayatımda gördüğüm bütün göz doktorları gözlüklüydü..

Bu kadar ipucu yeter..

92 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:41:25 

özel hastanede ol hiçbir risk taşımıyor.teyzem oldu oradan biliyorum.hatta lazer ameliyatı sırasında elektrikler kesilse bile bir şey olmuyormuş.ertesi gün devam ediyormuş.sonuçta gözündeki rahatsızlık bitiyor.sadece ilk bir gün gözlerini açamıyorsun o kadar.

936 Mesaj
19 Şubat 2010; 22:50:21 

Göz ameliyatında gözün içine doğrudan müdahale edilmez.

Yapılan iş gözün kornea tabakasının altına gözünüzün bozukluğuna ve derecesine göre bir mercek yerleştirmektir..

Aslında burnunuzda duran gözlük merceği gözünüzün kornea tabakasına yerleştirilir..olay bundan ibaret..

Ancak gözün bir tabakası üzerine operasyon yapıldığından ilerki zamanlarda bir mikrobik reaksiyon sonucu gözde kalıcı bir sorun çıkar mı çıkmaz mı orası bilinmez / bilinmiyor..

Bana sorarsanız eğer başka çare kalmadıysa ameliyat olmalıdır kişi, yoksa gözlükte gayet karizmatiktir ve gözde sorun çıkma riski 0'dır.

Ameliyat öncesinde bir anlaşma imzalatabilirler herhangi bir sorunda hiçbir hukuki hak talep edememeniz için.

Tabii her ameliyat ne olursa olsun %0.1 de olsa birtakım riskler içerir.

Ancak bir sorun olduğunda şu anda gözün telafisi yoktur.ona göre düşünün derim..

8 Mesaj
19 Şubat 2010; 23:08:49 

benim dayım operasyon geçirdi özel bi hastanede ssk sı olduğu için 1000 lira masraf oldu,ameliyat sonrası yanında ben vardım,çıkar çıkmaz güneş gözlüğü takmak zorundalar göze ışığın temas etmemesi gerekiyo.öyle korkulacak bi durum yok zaten uyuşturuyolar,ameliyat sonrası gözde kızarma oluyo ve göze iğne batması gibi acı hissediliyo,damlaları faln kullnıyosun iki gün sonra normal hayat devam

1550 Mesaj
19 Şubat 2010; 23:14:16 

Yapacağın en hayırlı işlerden biri bu olur kanısındayım çok yakın bir arkadaşım oldu şimdi o kadar net görüyor o kadar rahat ki anlatamam en kısa zamanda bende olacağım (1,50)

:::::DH MITSUBISHI TAKIMI:::::
MITSUBISHI LANCER 1.5 İNVİTE M/T

701 Mesaj
19 Şubat 2010; 23:15:55 

sinan göker denen herife gitmede kime gidersen git.. o herifin bi b..tan anladığı yok

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Şubat 2010; 23:20:27 

Daha önce görüştüğüm bi göz profesörü sakın lazeri başınıza bela etmeyin demişti.

İyi bir uzmanla görüşüp daha ayrıntılı öğren bence

252 Mesaj
19 Şubat 2010; 23:33:07 

quote:

Orijinalden alıntı: chic-c

sinan göker denen herife gitmede kime gidersen git.. o herifin bi b..tan anladığı yok

bunu neye dayanarak diyorsun arkadaşım?
ben sinan gökere ameliyat oldum ameliyat üzerinden 3 yıl geçti ve Allah'a şükür bir sorun yok.Ayrıca göz numaranın en azından 1 sene öncesinden durmuş olması gerekiyor ameliyat için.

You say that you love rain, but you open your umbrella when it rains...
You say that you love the sun, but you find a shadow spot when the sun shines...
You say that you love the wind, but you close your windows when wind blows...
This is why I am afraid; you say that you love me too...

1739 Mesaj
19 Şubat 2010; 23:39:19 

Çok zıt görüşlerin olduğu, çetrefilli bir konu. Bende çok düşündüm, hala düşünüyorum.

Ford Focus 3

701 Mesaj
19 Şubat 2010; 23:46:51 

quote:

Orijinalden alıntı: jöntürk87

bunu neye dayanarak diyorsun arkadaşım?
ben sinan gökere ameliyat oldum ameliyat üzerinden 3 yıl geçti ve Allah'a şükür bir sorun yok.Ayrıca göz numaranın en azından 1 sene öncesinden durmuş olması gerekiyor ameliyat için.

neye dayanarakmı söylüyorum? hataydan kalktım istanbula gittim bizzat o adama muayene olacağımı söylediler. Hastaneye vardığımda ücreti yatırmamı söylediler ve 200 TL yatırdım. tuttular beni başka bir doktora verdiler (sinan bey yok ortalıkta) (yatırdığım 200TL sinan için) tuttu başka doktor muayene etti oda pek bişe anlamadı ondan sonra korneanın çekilmesi için stajer öğrenciyle birlikte cihaz başına geçtim 15-20 defa uğraş sonucunda anca çekebildi oda yamuk yumuk çıktı.. ve beni sinan göker muayene edip ben onunla birebir konuşacağımı düşünürken o sadece öğrenci cocuğun çıkardığı kağıda bakarak GÖRÜŞÜNÜ İLERDE TAMAMEN KAYBEDECEKSİN HAYATINI ONA GÖRE YAŞA dedi.. Bu bir doktorun söyleyeceği lafmı????? hele bir muayene et allahın kulu!!!!!! neymiş sinan göker 1 numaraymış bende öyle sandım gittim gördük ne olduğunu.. tutmuş bide lazer ücreti 3.700TL diyor aynı sistemi maraşta sadece 750 TL e yapıyorlar ve maraştaki doktor detaylı bir muayene sonucunda gözlerimi kaybedecek bir durum olmadığını ve o herifin euro bazında çalıtşığını reklam parası verip geldiğimi söyledi. gözünü kaybedeceksin lafını neye dayanarak söylediğinide çok merak etti?

o yüzden ne yatırdığım parayı helal ederim o adama nede çektiğim o rezilliği..

252 Mesaj
20 Şubat 2010; 0:05:02 

quote:

Orijinalden alıntı: chic-c

neye dayanarakmı söylüyorum? hataydan kalktım istanbula gittim bizzat o adama muayene olacağımı söylediler. Hastaneye vardığımda ücreti yatırmamı söylediler ve 200 TL yatırdım. tuttular beni başka bir doktora verdiler (sinan bey yok ortalıkta) (yatırdığım 200TL sinan için) tuttu başka doktor muayene etti oda pek bişe anlamadı ondan sonra korneanın çekilmesi için stajer öğrenciyle birlikte cihaz başına geçtim 15-20 defa uğraş sonucunda anca çekebildi oda yamuk yumuk çıktı.. ve beni sinan göker muayene edip ben onunla birebir konuşacağımı düşünürken o sadece öğrenci cocuğun çıkardığı kağıda bakarak GÖRÜŞÜNÜ İLERDE TAMAMEN KAYBEDECEKSİN HAYATINI ONA GÖRE YAŞA dedi.. Bu bir doktorun söyleyeceği lafmı????? hele bir muayene et allahın kulu!!!!!! neymiş sinan göker 1 numaraymış bende öyle sandım gittim gördük ne olduğunu.. tutmuş bide lazer ücreti 3.700TL diyor aynı sistemi maraşta sadece 750 TL e yapıyorlar ve maraştaki doktor detaylı bir muayene sonucunda gözlerimi kaybedecek bir durum olmadığını ve o herifin euro bazında çalıtşığını reklam parası verip geldiğimi söyledi. gözünü kaybedeceksin lafını neye dayanarak söylediğinide çok merak etti?
o yüzden ne yatırdığım parayı helal ederim o adama nede çektiğim o rezilliği..

Belki de adam seni ameliyat edip 3700 tl'ni almaktansa, doğruyu söylemiştir.
Belki de maraştaki doktorun haklıdır umarım ilerde bir sorun çıkmaz ama bende öyle birşey olmadı muayenemi de ameliyatımı da sinan göker yaptı ve lazer ücreti de 3700tl değildi(tabi 3 sene öncesinden bahsediyorum)

You say that you love the sun, but you find a shadow spot when the sun shines...

3260 Mesaj
20 Şubat 2010; 0:11:37 

quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

+1

Ek olarak Dünya Göz Hastanesine gitme.

neden?

701 Mesaj
20 Şubat 2010; 0:24:26 

quote:

Belki de adam seni ameliyat edip 3700 tl'ni almaktansa, doğruyu söylemiştir.
Belki de maraştaki doktorun haklıdır umarım ilerde bir sorun çıkmaz ama bende öyle birşey olmadı muayenemi de ameliyatımı da sinan göker yaptı ve lazer ücreti de 3700tl değildi(tabi 3 sene öncesinden bahsediyorum)

tamamda adam beni muayene bile etmedi ya ben onu anlatmak istiyorum. sadece elindeki kağıda bakıp yorum yapıyor kağıda baksın diye 200 TL vermişim meğerse

252 Mesaj
20 Şubat 2010; 0:34:20 

elindeki kağıt dediğin zaten bilgisayarla ölçülen kornea haritası ki zaten korneanın durumundan anlaşılıyor gözün ameliyata uygun olup olmadığı belki sende uygun görmediği için muayene etmemiştir.
madem bu konuda bu kadar memnuyitsizliğiniz vardı keşke bi sinan gökere sorsaydın bu kadar para verdim neden sen bakmadın diye..

701 Mesaj
20 Şubat 2010; 10:49:10 

quote:

elindeki kağıt dediğin zaten bilgisayarla ölçülen kornea haritası ki zaten korneanın durumundan anlaşılıyor gözün ameliyata uygun olup olmadığı belki sende uygun görmediği için muayene etmemiştir.
madem bu konuda bu kadar memnuyitsizliğiniz vardı keşke bi sinan gökere sorsaydın bu kadar para verdim neden sen bakmadın diye..

sormadımmı ki prosedür öyle diyor. bende dedim randevu verirken yoktu böyle birşey birebir sizin kontrol edeceğiniz söylendi kalktım geldim dedim sen ise bir kağıda bakmakla yetiniyosun dedim. bu nasıl muayenedir dedim? sert çıktım.. Yanında ki sekretere dönüp diyorki daha çok hasta varmı ben gidecem işim var başka almayın hasta almayın diyor SANKİ BANA ÇOK MUAYENE EDİYORDA...

Göz korneasına bakıp anlaşılıyor demişsin ama o korneayı öğrenci kız çekti sana ne diyorum 15-20 defa'da anca çekti oda olmadı benim göz korneam türkiye fiziki haritası gibimi sanki? hertarafı yamuk yumuk çıktı oda ona bakarak bunları söyledi valla kısacası ben hakkımı helal etmiyorum zehir zıkım olsun

0 Mesaj
20 Şubat 2010; 18:40:46 

çooooook pahalı ya birgöz için 700Dolar...Parası olana böyle şeyler...hele benim gibigenç olanlar hayatının en güzel yıllarını lensle gözlükle uğraşmak zorunda kalıp hayatın güzelliklerinden mahrum kalarak yaşıyo...Yaş 30oldumuda edindiğin meslekle anca lazer tedavisi yaptırabiliyosun lanet olsun böyle işe..

28 Mesaj
20 Şubat 2010; 20:55:46 

arkadaşlar yüzlerce msjlar okudum kadın forumlarda bile araştırdım hepsi memnun ilk defa burda böle şeler okudum hadi dahaçok paylaşımlar .

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Sağlıklı Yaşam » lazerli göz tedavisi????????????????????????????????????????????????????????????????
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.500