iphone ile kaydettiğim ses kayıtlarını bilgisayara nasıl aktarabilirim yardım lütfen
12 Cevap30413 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

903 Mesaj
18 Şubat 2010; 22:20:54 

iphone ile kaydettiğim ses kayıtlarını bilgisayara nasıl aktarabilirim yardım lütfen

5342 Mesaj
18 Şubat 2010; 22:23:10 

Telefonla iTunes arasında senkronizasyon yaptığınızda, yaptığınız kayıtlar iTunes'taki Music kategorisi altına kopyalanır.

Nikon D7000 / Tamron 17-50 f2.8 / Nikkor 50mm f1.8D / Nikkor 55-200 VR
flickr / Instagram

903 Mesaj
18 Şubat 2010; 23:15:01 

maalesef senkronize ettim ama music kategorisinde göremedim,yokmu baska bi yolu

79 Mesaj
19 Şubat 2010; 1:25:32 

Evet ben de denediğimde itunes almamıştı ses kayıtlarını , ben de dahiyane bir fikirle kendime mail attım, oldu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

5342 Mesaj
19 Şubat 2010; 1:33:26 

Ayarlarınız şu şekilde olursa problem olmaması lazım.

0

Nikon D7000 / Tamron 17-50 f2.8 / Nikkor 50mm f1.8D / Nikkor 55-200 VR
flickr / Instagram

135 Mesaj
19 Şubat 2010; 12:16:13 

quote:

Orijinalden alıntı: zurven

Evet ben de denediğimde itunes almamıştı ses kayıtlarını , ben de dahiyane bir fikirle kendime mail attım, oldu :)

zurvenin dediği gibi kendi mailine at olur :)

• IPHONE 3GS 16 GB Black

90 Mesaj
19 Şubat 2010; 14:16:47 

haklısın ama benim gibi 58 dk kayıt yapınca mail biraz şişer
Arkadaşım bende ses kaydı yaptım ve sync yapınca voice memos da gözüküyo ve bilgisayarına mp3 değilde başka bi formatta kaydediyo.

quote:

Orijinalden alıntı: zurven

79 Mesaj
19 Şubat 2010; 14:25:51 

quote:

Orijinalden alıntı: mrokur

haklısın ama benim gibi 58 dk kayıt yapınca mail biraz şişer
Arkadaşım bende ses kaydı yaptım ve sync yapınca voice memos da gözüküyo ve bilgisayarına mp3 değilde başka bi formatta kaydediyo.

Evet .m4a uzantılı atar ve itunes ile dinleyebilirsin. İlla mp3 istiyorum dersen de harici bir program ile çevirmen gerekiyor.

i see dead pixels...

847 Mesaj
17 Aralık 2012; 22:13:34 

Arkadaslar konuyu hortlatiyorum ama kusura bakmayın. Bende fiili olarak ses kaydı yapıyorum ve biriken kayıtlarımı iPhone içindeki müzikler bolumunden görüp dinleyebiliyorum. Bilgisayar ve iTunes tarafına aktarmıyorum böyle saçmalık ve eziyet bir is görmedim. İtunes nedir ya saçma sapan bir yazılım. Ses kayıtlarımı görmüyor diye arşivimi bile bilinçsiz olarak sildim 6 gb müzik gitti :( ama iyi ki ses kayıtlarım gitmedi ona seviniyorum. Yokmudur bu isin bir yolu 2 saattir iTunes i kurcalıyorum ama bir aktarma seçeneği bulamadım ?

847 Mesaj
18 Aralık 2012; 1:17:27 

Google da yolu siteye düşen arkadaslara faydası dokunması amaçlı cevabını ben buldum paylaşayım. Öncelikle iTunes üzerinden böyle birsey yapamıyoruz. İtools diye bir program var Google dan aratarak bulabilirsiniz 3 mb büyüklüğünde bir program ve şeker gibi düz mantık ve çok pratik tut sürükle bırak mantığı ile çalışıyor iPhone iPad in icine ne atmak istiyorsanız ve icinden ne almak istiyorsanız ;) herkese bol şans...

4404 Mesaj
18 Aralık 2012; 1:23:24 

quote:

Orijinalden alıntı: GhosTon

Google da yolu siteye düşen arkadaslara faydası dokunması amaçlı cevabını ben buldum paylaşayım. Öncelikle iTunes üzerinden böyle birsey yapamıyoruz. İtools diye bir program var Google dan aratarak bulabilirsiniz 3 mb büyüklüğünde bir program ve şeker gibi düz mantık ve çok pratik tut sürükle bırak mantığı ile çalışıyor iPhone iPad in icine ne atmak istiyorsanız ve icinden ne almak istiyorsanız ;) herkese bol şans...

Ben de aynı şeyi yazmak için,girdim konuya :)
İtools bu sorunun tek cevabıdır,
Bir sürü kayıtlarım var,itools ile pc ye atmışım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

ÇARESİZSENİZ,ÇARE SİZSİNİZ

1 Mesaj
27 Aralık 2012; 0:40:08 

Merhaba, verdiğiniz bilgi için çok teşekkürler. Bahsettiğiniz 'itools' programını google'dan aratıp iphone'a mı yoksa PCye mi yükleyip bu işlemi yapabiliyoruz ?

256 Mesaj
27 Aralık 2012; 0:44:53 

quote:

Orijinalden alıntı: theonly

Merhaba, verdiğiniz bilgi için çok teşekkürler. Bahsettiğiniz 'itools' programını google'dan aratıp iphone'a mı yoksa PCye mi yükleyip bu işlemi yapabiliyoruz ?

pc'ye kuruyorsunuz programı

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Diğer » iphone ile kaydettiğim ses kayıtlarını bilgisayara nasıl aktarabilirim yardım lütfen
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219