Acronis Disk Director ile Hdd Partition Kurtarma
2 Cevap1253 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

6 Mesaj
18 Şubat 2010; 15:01:37 

Merhabalar,

Arkadaşlar bir arkadaşım notebook una fdisk ve format atmış. Ancak bu işlermlerden sonra hardiskinde yedeklemeyi unuttuğu bilgileri olduğunu hatırlamış. Format işleminden sonra verileri kurtarmak için bir kenara bırakmış.

Ben bu kurtarma konusunda yaptığım araştırmada Acronis Disk Director un iyi iş yaptığını gördüm. Ancak bu porgramın kullanımıyla ilgili bilgilere baktığımda biraz eksik gördüm.

Bu programı kullanan ve bizleri aydınlatacak değerli arkadaşların fikirlerini öğrenmek isterim.

Cevaplarınızı bekler işlerinizde kolaylıklar dilerim...

255 Mesaj
18 Şubat 2010; 23:29:01 

acronis disk director benim bildiğim veri kurtama yapmaz tabii yanlış bilmiyorsam ben veri kurtarmada r-studio kullanıyorum acronis diski ise diskleri bölme birleştirme boyutlarını değiştirmede kullanıyorum

488 Mesaj
18 Şubat 2010; 23:36:33 

Power Data Recovery programını kullanın, kurtarma işlemi yaparkan geçmişte harddisk'e yapılan işlemleri gösteriyor size, mesela; sen suan harddisk'i yedeklemeden formatladın. ve kurtarma işlemi yapıcaksın. Sana eski Partitionlarını da gösteriyor %80 90 ihtimalle geri getiriyor ve isimleri ile beraber.

Öfkeli iken konuş,göreceksin ki pişman olacağın en güzel konuşmayı yapmış olacaksın.

Arsenal FC
Fan Club
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Acronis Disk Director ile Hdd Partition Kurtarma
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.262