Şimdi Ara

HTC HD2 ve Windows Mobile 7 birlikteliği Mart ayında açıklanabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
7.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobil Dünya Kongresi 2010'un en büyük sürprizi olarak gösterilen Windows Mobile 7, Microsoft'un bir numaralı ismi Steve Ballmer tarafından resmi olarak tanıtıldı. Yıl sonuna doğru hazır olması beklenen yeni nesil mobil işletim sistemi için cevabı merakla beklenen sorulardan biri de HTC HD2 ile çalışıp çalışmayacağı. 1GHz'de çalışan işlemcisi ve 4.3-büyüklüğündeki yüksek çözünürlüklü kapasitif ekranıyla pazardaki en güçlü modellerden biri olarak gösterilen HD2, geçen yılın sonuna doğru HTC Rusya tarafından mevcut çözümleri arasında Windows Mobile 7 uyumlu tek model olarak gösterilmişti.

Windows Mobile 6.5 ile kıyaslandığında çoklu dokunmatik desteği, Zune HD benzeri gelişmiş kullanıcı ara birimi ve çok sayıda yeni özellikle dikkatleri üzerine çeken Windows Mobile 7 için şu ana kadar yapılmış herhangi bir HTC HD2 doğrulaması olmasa bile Twitter'daki resmi Windows Phone sayfasında HTC HD2 ile ilgili bazı bilgilerin Mart ayında açıklanacağını belirtildi. Belirttiğimiz gibi henüz yapılmış herhangi bir resmi açıklama bulunmuyor ancak eldeki veriler dikkate alındığında, HTC HD2 ve Windows Mobile 7 birlikteliğinin çok uzak bir ihtimal olmadığı düşüncesinin ağırlık kazandığı belirtiliyor.

• inşallah inşallah

htc sense desteği de olur inşallah.
  • Hay Allah ım ya winmo7 ile tanıtımlarını yapıolar bi haltada benzemiyor bence zaten fakat HD2 ye bu mobil kongre zamanında winmo 6.6 nın geleceği yok muydu?Ne zaman şöyle şu anki winmo yu az birşeyde olsa güzelleştirecekler 7 sine daha çok var :(
  • Mic. Winmobilde de kendi kıt tutumunu göstermiştir bence android tam destek
  • iphoneos'a esaslı rakipler geliyor.Microsoft bu işi sıkı tutarsa apple bu fahiş fiyat politikasından vazgeçebilir.Nasıl zamanında apple'nın arayüzünü araklayıp windowsu yapan ms bu kez de aynı atağı yapabilir
  • win7 mobile , android , iphone os, symbian derken bide samsungun badası çıktı.

ama bunların içinde en iyisi android ve win7 moble gibi duruyor.

merakla bekliyoruz umarım beklendiği kadar iyi olur.

bide uygulama desteği iphone gibi olursa Süper oluR
  • ben önceki haberde sormuştum şimdi saolsun erdi arkadaş cevabını vermiş.. ama yinede kesinlik yok... olsun.. bu arada bu işletim sistemi diğerleri gibi ücretsiz değil galiba.. yani işin içinde microsoft olunca böyle düşündüm.. ücretli ise fiyat hakkında tahmini yada önceki sürümlerden bilgisi olan var mı?? yoksa ücretsiz mi??
  • HTC HD2 ve Windows Mobile 7 birlikteliği Mart ayında açıklanabilir
  • Sense arayüzü olmayacak.
    Wibmo7'nin arayüzü değiştirilemeyecek deniyor.
    Ayrıca multitaskgin ve doğal flash desteği de olmayacak.

Alın size iPhoneOS-2 :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

sanki 6.5 sürümü daha iyi duruyor gibi.. özellikle şu hava durumunu filan animasyonlu göstermesi çok hoş.. yağmurlu havalarda silecek filan çalışıyor.. Haa birde bi aptallığını gördüm gece hava güneşli gösteriyordu. aptal alet aslında aptal olan yazılım aletin suçu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

sanki 6.5 sürümü daha iyi duruyor gibi.. özellikle şu hava durumunu filan animasyonlu göstermesi çok hoş.. yağmurlu havalarda silecek filan çalışıyor.. Haa birde bi aptallığını gördüm gece hava güneşli gösteriyordu. aptal alet aslında aptal olan yazılım aletin suçu yok

Son güncellemeyi gündüz yaptıysanız yazılım ne yapsın,bazı bölgelerde güneş batım saatlerinde kata var ama çok fazla değil kafanıza takılan yer varsa da bunun düzeltilebilme imkanıda var...

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgecik

Son güncellemeyi gündüz yaptıysanız yazılım ne yapsın,bazı bölgelerde güneş batım saatlerinde kata var ama çok fazla değil kafanıza takılan yer varsa da bunun düzeltilebilme imkanıda var...

hayır olurmu zaten ben yapmıyorum ki güncellemeyi sende iyice aptal yerine koymuşsun beni.. ha o kadarını düşünememiştim zaten.. anlık bölge bölge hava durumu bilgisini veren cihaz nedense animasyonda öyle kalıyor..
  • Ben de hatırlıyorum, son güncelleme 7.30 da yapmama rağmen; güneşli gösterdiğini :)
  • ben hiç hatırlayamadım yada başıma gelmedi. evet sabah günceller akşama kadar internete bağlanmazsan gece güneşli gösterir ama güncellersen hemen karanlık yani ay resmi çıkıyor bende otomatiğe bağlıdır internet hep açık işyerinde wifiden bir sorun yaşatmadı yazılımsal olarak bu konuda wimob 7 ye gelince gelsin biran önce şu mart diyorum flash 10.1 de yakın zamanda gelecek sanki ikisi bir çıkacak gibi geliyor bana ya neyse hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

quote:

Orijinalden alıntı: bilgecik

hayır olurmu zaten ben yapmıyorum ki güncellemeyi sende iyice aptal yerine koymuşsun beni.. ha o kadarını düşünememiştim zaten.. anlık bölge bölge hava durumu bilgisini veren cihaz nedense animasyonda öyle kalıyor..

Kusura bakma aptal yerine koyma gibi bir niyetim olamaz ama konuya ne kadar hakim olduğunuzu bilemem buradan sizde görüyorsunuzdur ne enteresan ipe sapa gelmez sorular sorulduğunu ver sorunun girift değil atlanan küçük bir detayda olduğunu bu nedenle sormuştum.Şimdi şunu sorayım hangi romu kullanıyorsunuz,HTC sensenin akışında sorun varsa önce şunu deneyiniz iki kere hardreset atarak romu tekrar boot ettirin programlarınız varsa kurun veya kurmadan önce Sense ve Wheather tabının akıcılığına bakın sorun varsa başkaca rom öneririm ben şu anda Dutty HG 0.8 kullanmaktayım sadece Manila Türkçe olarak kullanıyorum.Her şey sorunsuz çalışıyor tek sorun sms geldiğinde ses çıkmıyor.

• arkadaşlar bu alere android yüklenirse eğer ekran çözünürlüğüde artacak mı?
  • hd2'ye windows mobile 7 yüklemek istesek para mı ödeyeceğiz ???
  • işte mart ayına girdik bekliyoruz bu açıklamayı artık
  • mart ayinin sonlarina dogru net bir aciklama gelebilir .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.