Şimdi Ara

FREELANDER TD4 HSE 2006 NASILDIR?--ALINDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
31.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, mevcut araçlarımdan birini sattım bugün itibariyle (2000 Corsa GLS 121 bin km, 10.500TL'ye verdim.)
    Amacım 4X4 bir araç almak. Ne zamandır planlıyordum ve heves ediyordum. Bir arkadaşımın çok iyi baktığına emin olduğum 2006 model Freelander'ına talip oldum. Araç 110 bin km'de ve bu zaman kadar tüm bakımlarını Kosifler ve Borusan'da yaptırdığını, aracına çok iyi baktığını biliyorum. Hatta bir hafta önce fren balatasına kadar tüm bakımlarını da yaptırmıştı aracın. Üstelik piyasaya göre çok da uygun bir fiyata alabileceğim. Kazası belası olmayan bir araç.
    Bu araç hakkında bilgisi ve deneyimi olan var mı acaba? Önerileri olan, alınca baktırmam gerekn bir yer var mıdır?
    Görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noplaceforchance -- 21 Şubat 2010; 17:29:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackal78

quote:

Orijinalden alıntı: barisozyurt

Teyzeme 2004 model Freelander TD4 almıştık. Araba 1 ay bende durmuştu, epey kullandım, Ankara-Antalya yolculuğu yaptım :

- Arazi özellikleri iyi, piyasada arazi aracı diye gezen bir çok 4x4 SUV'da olmayan arazi vitesi falan var....

Freelander'da arazi vitesi yok.

İsmi arazi vitesi olmayabilir (zaten yazarken de tereddütlü yazdım) ama arazi şartlarında kullanılması için vitesin hemen yanında bir düğmesi var. Resimde göstereyim (kırmızı içine aldım) :

Not : Sanırım resim yüklemede sorun oldu, şu ilandaki 5. resimde vitesin hemen gerisinde sarı düğme görünüyor :

http://www.sahibinden.com/2005_freelander_2_0_hse_triptronic-56WQQaXQQ21555973WQQpXQQdisplayitem?tab=megafoto#mega5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeytinkoy -- 18 Şubat 2010; 10:34:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: barisozyurt

İsmi arazi vitesi olmayabilir (zaten yazarken de tereddütlü yazdım) ama arazi şartlarında kullanılması için vitesin hemen yanında bir düğmesi var. Resimde göstereyim (kırmızı içine aldım) :

Not : Sanırım resim yüklemede sorun oldu, şu ilandaki 5. resimde vitesin hemen gerisinde sarı düğme görünüyor :

http://www.sahibinden.com/2005_freelander_2_0_hse_triptronic-56WQQaXQQ21555973WQQpXQQdisplayitem?tab=megafoto#mega5

Eğim iniş kontrol sistemi. Ayakla frene gerek kalmadan yüksek eğimli yerlerden güvenli iniş yapmanızı sağlar. Çekiş sistemi ile alakası yoktur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.