Şimdi Ara

BSC Özel : Red Steel 2 - İlk 10 Dakika

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
8.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Wii Motion Plus desteği ile çıkacak olan Red Steel 2'nin ilk 10 dakikası karşınızda.

• bence çok iyi görünüyor bu oyum adama wii aldırır bence
  • tam wii yi satarken yapilicak seymi bu :)))

tesekkurler video icin
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.
    tam wii yi satarken yapilicak seymi bu :)))

tesekkurler video icin

:)) Tam Wii alma arifesinde de super bir olay ama.Uzerime vazife degil ama neden satiyorsunuz konsolu? Begenmediniz mi?
  • Mükemmel olmuş. Çok beğendim. Wii yi almam lazım hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: mussam

quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.
    tam wii yi satarken yapilicak seymi bu :)))

tesekkurler video icin

:)) Tam Wii alma arifesinde de super bir olay ama.Uzerime vazife degil ama neden satiyorsunuz konsolu? Begenmediniz mi?

xbox360dan vakit olmuyor :) aldim fakat oynamadim doru duzgun bos bos durucagina satmaya karar verdim. yoksa herhangi bi kotulugu yok. cok eglenceli oyunlari var ama zaman ayirmak lazim...
  • Teşekkürler inceleme için.
  • İlk oyunu grafiksel olarak hiç beğenmemiştim ama 2. oyun çıkana kadar ilk oyuna bir şans daha vericem.

Bu arada 2. oyun bomba olmuş.
  • Birde online multiplayerı olsa şükela-ül harikuleyt olacaktı ama, malesef yok
  • aman hangi oyunun online servisi varki wiide ? sanırım altyapı ile alakalı, xbox bu konuda en iyisi pek tabiiki, oyuna gelince grafikler çok akıllıca yapılmış ama yinede puanlama önemli, ilk oyunda pek bir sükse yapmıştı ama fos çıktı
  • EA oyunlarının hemen hemen hepsinde sistem var ve EA Account sistemi ile gayet güzel çalışıyor. FPS olarak MoH, MW:R, Conduit gibi oyunlarda online sistem oldukça güzel. Bu genelde altyapı eksikliğinden değil, Nintendo'nun "insanları bir araya toplama" politikasından ve şirketlerin "tembelliğinden" kaynaklanıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.