Şimdi Ara

NAVKING BİLGİ PAYLAŞIMI (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
864
Cevap
3
Favori
207.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kasap7

Bugün 2011 Q2 Haritası çıktığına dair Navking sitesinden mesaj geldi. Ancak ne yaptımsa siteye bağlanıp yeni haritayı yükleyemedim. Birde siz deneyin.

arkadaşlar baglandık ve indirdik ama malesef eski haritanın sadece adını 2011 Q2 olarak değiştirip sürmüşler indirip kurunca göreceksiniz ROUTE 66 yazılımı bunuda yabancı içerik olarak görüyor ve bunu silip 2010 Q3 olan haritayı yüklüyor..
  • Arkadaşlar ben bir yıldır Maxi HD navigasyon cihazına sahibim. Uzun zaman güvenlik kamera uyarılarını kullanamadım. Önce teknik servise mail attım. Gelen cevapta EDS kamaralarında bir sorun olduğu, bir müdet sonra bu sorun çözümlendikten sonra yükleyebileceğim cevaben bana iletildi. Daha sonra İstanbul'da olmamın avantajını kullanarak cihazı teknik servise götürdüm. Burada bana güvenlik kameralarının ücretli olduğunu söylediler. Ancak ben cihazı alırken açıklamalarında ücretsiz güvenlik kameraları yazıyordu. Bunu kemdilerine söyleyince hemen güvenlik kameralarını cihazıma yüklediler. Ancak güvenlik kamerası uyarılarını bir bip sesi ve ekran köşesinde bir işaret olarak veriyor. Araç kullanırken görünen o işaretlerin ne anlama geldiğini bir türlü çözemiyorum. Çözebilmek için aracı sağa çekip bakmak lazım Ben daha o ses ve işaretlerin ne anlama geldiğini çözebilmiş değilim.

Dün yeni harita güncelleme mesajını almamın ardından bugün yeni haritayı yükleyeyim dedim. Önce Navking SYCN yi kurmak istedim. Programı bilgisayarıma indirdim, ancak setup yaparken bana

''Cannot Start Application
    Cannot download the application. The application is missing required files. Contact application vendor for assistance.

uyarı mesajı veriyor. Sizlerden bu sorunumun cevabını bilen varsa ve lütfedip yazarsa sevinirim. Ben yine de yarın teknik servisi arayıp sorunuma çare arayacağım. Sonucu da sizlerle paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SedatMert33

Arkadaşlar ben bir yıldır Maxi HD navigasyon cihazına sahibim. Uzun zaman güvenlik kamera uyarılarını kullanamadım. Önce teknik servise mail attım. Gelen cevapta EDS kamaralarında bir sorun olduğu, bir müdet sonra bu sorun çözümlendikten sonra yükleyebileceğim cevaben bana iletildi. Daha sonra İstanbul'da olmamın avantajını kullanarak cihazı teknik servise götürdüm. Burada bana güvenlik kameralarının ücretli olduğunu söylediler. Ancak ben cihazı alırken açıklamalarında ücretsiz güvenlik kameraları yazıyordu. Bunu kemdilerine söyleyince hemen güvenlik kameralarını cihazıma yüklediler. Ancak güvenlik kamerası uyarılarını bir bip sesi ve ekran köşesinde bir işaret olarak veriyor. Araç kullanırken görünen o işaretlerin ne anlama geldiğini bir türlü çözemiyorum. Çözebilmek için aracı sağa çekip bakmak lazım Ben daha o ses ve işaretlerin ne anlama geldiğini çözebilmiş değilim.

Dün yeni harita güncelleme mesajını almamın ardından bugün yeni haritayı yükleyeyim dedim. Önce Navking SYCN yi kurmak istedim. Programı bilgisayarıma indirdim, ancak setup yaparken bana

''Cannot Start Application
    Cannot download the application. The application is missing required files. Contact application vendor for assistance.

uyarı mesajı veriyor. Sizlerden bu sorunumun cevabını bilen varsa ve lütfedip yazarsa sevinirim. Ben yine de yarın teknik servisi arayıp sorunuma çare arayacağım. Sonucu da sizlerle paylaşırım.

Bilgisayarınızda olmayan bir eklentiden dolayı çalışmamış olabilir, yada download ederken gerekli olan bir dosya konulmamış olabilir. Net Framework olayını güncelleyin, yada o programın istekleri neler bir bakın.requirements gibi birşeyi olması lazım
  • Arkadaşlar roat giriyorum simule et seçeneğini girince
    Aplication Error
    Aplication Mobile Navigator.exe encountered a serious error and must shot down
    uyarısı veriyor
    Çözümü nedir???
  • destek attini arayinca kimse acmiyor iflas mi etti sirket haberi olan var mi?
  • numaralarını arayınca önce aşman gereken meşgul tonu var. 8-10 kere üstüste ararsan sonunda telesekreter çıkıyor.
    teknik servise bağlanmak içinse 35 dakika beklemem gerekti.
    telefonu masaya bıraktım ve 35 dakika kaçıncı sırada olduğumu falan dinledim. müzik falan da verdiler sağolsunlar.

düşünün artık aletin sağlamlığını, teknik servisin kapısında yığılmış yüzlerce cihaz var demek.
  • İstanbul'dan balıkesire giderken çok zorlandım bu aletle. maxi 450. anayoldan giderken birden tali yol gösterd, bende vardır bi hikmeti deyip girdim ama daha çıkamadım köy yolundan. boşu boşuna 1-2 saat vakit kaybettim. Kimseye tavsiye etmem.
  • şimdi garibime giden navkıng ten hiç bir yetkili bu güzelim forumu takib etmiyormu acaba ne dersiniz...
  • Arkadaşlar şu YKB MTV kampanysından Navking Maxima almayı düşünüyorum. Nasıl bir cihaz bu tavsiye eder misiniz?

http://www.navking.com/ProductNavigationDetail.aspx?d_product_id=260
  • quote:

Orijinalden alıntı: TDB

Arkadaşlar şu YKB MTV kampanysından Navking Maxima almayı düşünüyorum. Nasıl bir cihaz bu tavsiye eder misiniz?

Bana sorarsan NAvitech al.

I-GO Primo yüklü.. Ömür boyu ücretsiz güncelleme.
    http://www.hepsiburada.com/Liste/navitech-qx-b432-primo-43-yeni-nesil-navigasyon-cihazi/ProductDetails.aspx?productId=otdelqx-b432&categoryId=257643
  • Orijinalden alıntı: semihus

Arkadaşlar şu YKB MTV kampanysından Navking Maxima almayı düşünüyorum. Nasıl bir cihaz bu tavsiye eder misiniz?

Bana sorarsan NAvitech al.

I-GO Primo yüklü.. Ömür boyu ücretsiz güncelleme.
    http://www.hepsiburada.com/Liste/navitech-qx-b432-primo-43-yeni-nesil-navigasyon-cihazi/ProductDetails.aspx?productId=otdelqx-b432&categoryId=257643

Orijinalden alıntı: semihus

gözünü seveyim şurada 8 sayfa yazı yazılmış, onları bir oku, sonra tekrar düşün kararını.
  • Birincisi o 8 sayfanın 6 sı 2010 dan kalma yazılar. İkincisi ise Maxima diye bir model geçmiyor bu 8 sayfada o yüzden soruyorum bu modeli.
  • 2011 Q2 yi indirebilen arkadaşlarımız burda paylaşabilir mi acaba? veya bana herhangi bir link verebilecek olan var mı 2011Q2 için..
  • quote:

Birincisi o 8 sayfanın 6 sı 2010 dan kalma yazılar. İkincisi ise Maxima diye bir model geçmiyor bu 8 sayfada o yüzden soruyorum bu modeli.

al güzel abicim alll hemde paranla stresi alll siniri al (tabiki çok titiz biri isen yok vurdum duymaz biri isen zaten fark etmez ha götürmüş haa yolda bırakmış)
  • quote:

Orijinalden alıntı: amorphis324

2011 Q2 yi indirebilen arkadaşlarımız burda paylaşabilir mi acaba? veya bana herhangi bir link verebilecek olan var mı 2011Q2 için..

güzel kardeşim mail ile cevapladım özel mesajını sana ulaştı sanırım
  • arkadaşlar bende samsung i8910 hd telefonumda kullanıyorum navking'i fakat 2011 q2 yi yükleyemedim bende , yapabilen varsa yardımcı olabilirmi
  • Bende çok denedim 2010 Q3 yüklüyor. 2011 Q2 indiren varsa gönderebilirmi. Bendeki alet NAV 320.
  • kendi güncelleme yazılımı ciddi problemli... bir türlü güncellemiyor... durum ekranıda hatalı ... 2011 Q2 yi bir türlü yükleyemedim...
  • quote:

Birincisi o 8 sayfanın 6 sı 2010 dan kalma yazılar. İkincisi ise Maxima diye bir model geçmiyor bu 8 sayfada o yüzden soruyorum bu modeli.

haklısın güzel kardeşim. al, güle güle kullan. şahane bir yazılım var üzerinde. tavsiye ederim.
  • Bu maxima'dan ben aldım kampanya kapsamında, sonra şikayetleri görünce, adamların da sorulara cevap vermediklerini anlayınca vazgeçtim, iptal etmek istiyorum. Arıyorum açan yok. Ne yaptın ykb?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.