NAVKING BİLGİ PAYLAŞIMI
836 Cevap157133 Görüntüleme5 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     2 [4] 6 7 8 9 10 11      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Mesaj Fotoğraf Galerisi

Ekleyen : deadblue
Giriş

3004 Mesaj
2 Temmuz 2010; 23:57:12 

yeni haritayı yükleyen varmı.sonuçları yazabilirmisiniz.

Bilip-Bilmemek arasındaki fark;Yokla Var gibidir.Hezerfen
herkes herşeyi dört-dörtlük ister amma,kimse dört-dörtlük deyildir.Hezerfen.Dilin yok olursa,Ülkeni asla bulamazsın..Hezerfen

3 Mesaj
3 Temmuz 2010; 1:13:48 

mrb
başlığın ilk sayfasında sn.levent yürük ismini servis müdürü olarak gördüğüm için sayın levent bey diye başlıyorum hala orada mıdır kendileri bilmiyorum sürçü lisan oluyorsa affola.

navking maxi hd kullanıcısıyım.malum oldugu üzere proğram bu modelde bir sd kart üzerinden çalışıyor.8-9 aydır sorunsuz kullandım.ancak sd kartta oluşan bir sebebini bilmediğim bir tahribat sonrası navigasyon çalışmaz oldu.garantı karı üzerindeki numaradan teknık destekten adını şimdi unuttuğum bir bayle görüştüm.bana mail ile bir lınk yolladı ve oradan indirebileceğimi söyledi.yeni bir sd kart alarak indirdim ancak türkiye haritası kilitli idi ve aktıvasyon istiyordu(makbuz no)zor zahmet kutuyu bullduk yazdık ama daha önce kulllanılmışıtır hatası ile açılmadı.kutuyu bulmuşken cd den yükleme yaptım.ama oda yanı hata ile kilidi açmadı.
iki gün önce tekrar aradım ve servis cihazı bize gönderin ücretsiz aras kargo anlaşmamız var hem güncellleme yapalım hemde kılıdı biz açalım dediler.bunca yıldan sonra türkiyemde pek bu tür şeylere alışkın olmadıgımdan(!) şaşırdım ama aras kargo yerine sürekli çalıştıgımız ups kargo ile tüm kutuyu ücret filan düşünmeden garanti belgesi üzerindeki adrese yolladım.yarın 3.gün.form herkese açık oldugundn isim adres veremiyorum.

umarım hayırlısı ile sonuçlanır.bundan sonra ne kadar beklemeliyim?yapabileceğim başka bir şey varmı?

eğer levent bey orada değilse mutlaka başka biri vardır ve okur diyey düşündüm.

ilginize teşekkür ederim.

3004 Mesaj
3 Temmuz 2010; 14:34:50 

"çıkmayan canda ümit var"der atalarımızın ataları....
navking cihazların-MAKBUZ KODU-nersinde yazıyor.bazı arkadaşlar cd zarfında diyor amma orada hiçbir şey yazmıyor.bilgilendirecek arkadaşlara teşekkür ederim.

herkes herşeyi dört-dörtlük ister amma,kimse dört-dörtlük deyildir.Hezerfen.Dilin yok olursa,Ülkeni asla bulamazsın..Hezerfen

3 Mesaj
4 Temmuz 2010; 1:33:51 

garanti karttı üzerinde yazıyor...
bu arada teknıkten cevap yazan olmamış.umarım cihazın adı abbas olmaz:)

3004 Mesaj
4 Temmuz 2010; 6:57:19 

quote:

Orijinalden alıntı: godfather9407

garanti karttı üzerinde yazıyor...
bu arada teknıkten cevap yazan olmamış.umarım cihazın adı abbas olmaz:)

garanti kartı üzerindede yok.sadece kutunun bir köşesinde küçük bir kutucuk içinde bi no var,13 haneli o veya faturadaki sıra no olabilir.pazarertesi servise soracağım.
konuyu başından beri irdeleyerek okursanız sorunuza yanıt alıp alamayacağınızı görürsünüz.
umarım anlamışsınızdır.kolay gelsin.......
(ilave edeyim:konunun başlığınıda değiştirmek gerekir diye düşünüyorum.yardım yakışmamış,yerme daha yakışık alır )

6344 Mesaj
4 Temmuz 2010; 12:12:21 

Yeni haritayı indirip cihaza yükledim.Ama trafiğe çıkıp denemeddim henüz.Ne hikmetse benim cihazın kutusundan cd falan çıkmadı ...

YA DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE !!!

3004 Mesaj
4 Temmuz 2010; 13:42:49 

quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Yeni haritayı indirip cihaza yükledim.Ama trafiğe çıkıp denemeddim henüz.Ne hikmetse benim cihazın kutusundan cd falan çıkmadı ...

bilgisayara yükleyip saklayabiliyormuyuz.birde animasyon şansımız varmı.bilindik yakın zamanda değiştirilmiş yerleri kontrol amaçlı sordum.
ben yaptığım simulelerde yeni(9.8)versiyon bildiğim bir güzergahı doğru rotaladı.eski sürüm dolaylı(eski yolla)rotaladı.
araçla yolda denerseniz,deneylerinizi yazarsanız sevinirim.kolay gelsin.(belki sizin cihazlarla cd verilmiyordur.ben olsam irdelerdim.)(sizin cihazın modelini demek istedim)

6344 Mesaj
4 Temmuz 2010; 14:31:45 

Cihazım Mini S-350.Ocak ayından Worldcard ın MTV kampanyasından almıştım.Cd çıkmadı iiçinden ne hikmetse.Daha aldığım ilk günlerde birkaç defa kullanıp beni olmadık abuk sabuk yerlere götürünce kaldırıp attım.O yüzden pek kullanmıyordum.Hatta geçenlerde İstanbul a gittim.İstediğim yere sorarak gelmeme rağmen gerizekalı cihaz bana hala ''mümkün olan bir yerden geri dön'' falan diyordu ki o anda ezip parçalamamak için zor tuttum kendimi.Bu dosyayı bilgisayarıma kaydettim.Cihazı bağlayıp dosyayı ilgili klasöre de attım.Bir ara deneyip izlenimlerimi yazarım ...

3004 Mesaj
4 Temmuz 2010; 17:08:54 

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezerfen -- 6 Temmuz 2010; 11:09:09 >

3004 Mesaj
5 Temmuz 2010; 9:48:09 

*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezerfen -- 6 Temmuz 2010; 11:09:48 >

2169 Mesaj
6 Temmuz 2010; 15:30:14 

edit: sorumun cevabını buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doctac60 -- 8 Temmuz 2010; 16:28:16 >

18 Mesaj
8 Temmuz 2010; 14:27:14 

Aylardır bekledik, çıktı nihayet yeni harita. Ama nasıl bir yeni harita anlayabilmiş değilim. İzmir gibi Türkiye'nin en büyük illerinden birinde yaşıyorum, 6 ay önce değişmiş yollar bile işlenmemiş. Neyi güncellemişler bunlar?

70 Mesaj
12 Temmuz 2010; 1:45:38 

Route 66 ile iyi boğuşmalar diliyorum bu haritada ısrar eden arkadaşlara 2 gün önce Navking M450 cihazıma başarsoftu yüklemeyi başardım ve yaklaşık 300 km yaptım ankara içinde 0 hatayla beni istediğim yere istediğim gibi ulaştırdı. 15 yıl önce açılan okulu bana inşaat halinde gösteren bir haritanın güncelindende hiçbirşey beklemeyeceğim için gözüm kapalı denemeden yükledim valla. Navkinge bir lafım yok aleti başarılı ama haritası yüzünden resmen eşe dosta rezil oldum. Sen kullanmayı becerememişsindir diyecek birisi varmıdır bilmem ama ben başarsoft kullanıpta benim navigasyonumu beğenen birisiyle karşılaşmadım ve hatta dalga konusu oldum para verdiğim için. Başarsoftun reklamını yapma diyecek arkadaşlara diyeceğim şey ya kullanmadın konuşuosun yada route 66 dan para alıyosun diyebilirim. Route66dan memnun olan ve 2 yazılımıda kullanan bir arkadaş varsa dürüstçe anlatsın bana ben neden beceremedim bu yazılımı kullanmayı.

731 Mesaj
12 Temmuz 2010; 1:51:33 

m500 veya m550 alıp satmak isteyen olursa pm atabilir..

Nexus 7 (2013) 32 GB | Samsung Galaxy S3 Black & Omega 55 + Googy Max2 Kernel
Monster P150HM
İşlemci:
Intel® Core™ i7-2820QM 4-Cores; 8MB L3; 2.30GHz > 3.40GHz; 1600 MHz
Bellek: 16GB; 4x 4GB; DDR3-1600; PC-12800; Kingston HyperX PNP KIT
Sabit Disk: 120GB Kingston HyperX Sata 3.0 SSD (OKUMA 555MB / YAZMA 510MB) + 1 TB Samsung 2.5 Dahili with Windows 8 Enterprise
Ekran: 15.6" Full HD LED Backlit Parlak 16:9 Ekran + Samsung PX2370
Ekran Kartı: 1,5GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX 560M; 192-Bit; DX11; PhysX; DVI-DL

2034 Mesaj
12 Temmuz 2010; 7:58:31 

quote:

Orijinalden alıntı: eusta90

Route 66 ile iyi boğuşmalar diliyorum bu haritada ısrar eden arkadaşlara 2 gün önce Navking M450 cihazıma başarsoftu yüklemeyi başardım ve yaklaşık 300 km yaptım ankara içinde 0 hatayla beni istediğim yere istediğim gibi ulaştırdı. 15 yıl önce açılan okulu bana inşaat halinde gösteren bir haritanın güncelindende hiçbirşey beklemeyeceğim için gözüm kapalı denemeden yükledim valla. Navkinge bir lafım yok aleti başarılı ama haritası yüzünden resmen eşe dosta rezil oldum. Sen kullanmayı becerememişsindir diyecek birisi varmıdır bilmem ama ben başarsoft kullanıpta benim navigasyonumu beğenen birisiyle karşılaşmadım ve hatta dalga konusu oldum para verdiğim için. Başarsoftun reklamını yapma diyecek arkadaşlara diyeceğim şey ya kullanmadın konuşuosun yada route 66 dan para alıyosun diyebilirim. Route66dan memnun olan ve 2 yazılımıda kullanan bir arkadaş varsa dürüstçe anlatsın bana ben neden beceremedim bu yazılımı kullanmayı.

Ben ikisini de kullandım, kullanıyorum.
Navking'in cihazı ve talimatları daha başarılı, Igo 8 'in haritası biraz daha başarılı.
Ama genel olarak (bu Türkiye için olabilir) bu 2 harita da başarısız.
Bodrum'a iki cihaz açık olarak gittim, Gümbet'de olan otelimi Igo8 Türkbükünde gösteriyordu,Route 66 zaten başka bir alemdi; dolayısıyla yine sorarak bulduk oteli.
Geçen haftasonu Ankara Rixos'a gittim, Igo8 döner kavşağa gir ve sola dön yerine, geri dönün komutu veriyor. Oteli görmesek, bulamayacağız neredeyse.
Bu haftasonu Igo8 ile Maltepe Kiptaş konutlarına gideyim dedim, yine rezil oldum.
Kısacası, iki haritayı da kullanan biri olarak, kimse fanatiklik yapmasın. Malesef iki harita da aslında başarısız.

1515 Mesaj
12 Temmuz 2010; 18:11:22 

quote:

Orijinalden alıntı: m@ni@c67

Ben ikisini de kullandım, kullanıyorum.
Navking'in cihazı ve talimatları daha başarılı, Igo 8 'in haritası biraz daha başarılı.
Ama genel olarak (bu Türkiye için olabilir) bu 2 harita da başarısız.
Bodrum'a iki cihaz açık olarak gittim, Gümbet'de olan otelimi Igo8 Türkbükünde gösteriyordu,Route 66 zaten başka bir alemdi; dolayısıyla yine sorarak bulduk oteli.
Geçen haftasonu Ankara Rixos'a gittim, Igo8 döner kavşağa gir ve sola dön yerine, geri dönün komutu veriyor. Oteli görmesek, bulamayacağız neredeyse.
Bu haftasonu Igo8 ile Maltepe Kiptaş konutlarına gideyim dedim, yine rezil oldum.
Kısacası, iki haritayı da kullanan biri olarak, kimse fanatiklik yapmasın. Malesef iki harita da aslında başarısız.

Selamlar,

Gumbet te olmasi gereken hotelin adini bahseder misiniz? bir baktiralim isterim.
Bir de IGO8 deki harita versiyonunuz nedir? 2010.3? 2009.12? veya daha oncesi??

diger noktalarda ne yasadiginiz cok net degil, bakabilmemiz icin daha net bilgi verirseniz bakariz..

bu tur yorumlar hepimize bir indikator sonucta...

saygilarimla,

Alim k.

Alim Kucukpehlivan
Basarsoft Bilgi Teknolojileri A.S.

3004 Mesaj
12 Temmuz 2010; 21:43:51 

quote:

Route 66 ile iyi boğuşmalar diliyorum bu haritada ısrar eden arkadaşlara 2 gün önce Navking M450 cihazıma başarsoftu yüklemeyi başardım ve yaklaşık 300 km yaptım ankara içinde 0 hatayla beni istediğim yere istediğim gibi ul.aştırdı 15 yıl önce açılan okulu bana inşaat halinde gösteren bir haritanın güncelindende hiçbirşey beklemeyeceğim için gözüm kapalı denemeden yükledim valla. Navkinge bir lafım yok aleti başarılı ama haritası yüzünden resmen eşe dosta rezil oldum. Sen kullanmayı becerememişsindir diyecek birisi varmıdır bilmem ama ben başarsoft kullanıpta benim navigasyonumu beğenen birisiyle karşılaşmadım ve hatta dalga konusu oldum para verdiğim için. Başarsoftun reklamını yapma diyecek arkadaşlara diyeceğim şey ya kullanmadın konuşuosun yada route 66 dan para alıyosun diyebilirim. Route66dan memnun olan ve 2 yazılımıda kullanan bir arkadaş varsa dürüstçe anlatsın bana ben neden beceremedim bu yazılımı kullanmayı.

nasıl yüklediğiniz hakkında bilgi verebilirmisiniz.300 km.şehir içi bayağı km.dir.gezdiğiniz yerler eski yerleşimmi yoksa yeni yerleşimmi.aydınlatırsanız sevinirim.bende haritayı değiştirmek istiyorum.

2034 Mesaj
13 Temmuz 2010; 8:05:16 

quote:

Orijinalden alıntı: akucukpehlivan

Selamlar,

Gumbet te olmasi gereken hotelin adini bahseder misiniz? bir baktiralim isterim.
Bir de IGO8 deki harita versiyonunuz nedir? 2010.3? 2009.12? veya daha oncesi??

diger noktalarda ne yasadiginiz cok net degil, bakabilmemiz icin daha net bilgi verirseniz bakariz..

bu tur yorumlar hepimize bir indikator sonucta...

saygilarimla,

Alim k.

Hotelin adı Rosso verde....
2010.3...
Diğer yerlerde yaşadıklarıma gelince...
Kartal tarafından Kadıköy'e doğru gelirken Kiptaş Maltepe'ye doğru giderseniz sizi Igo8 sizi Süreyyapaşa çıkışını yönlendiriyor. Ordan devam ederseniz Süreyyapaşa başhekimliğine gelmeden sağa girin diyor ama sağa giriş yok. Başhekimliği geçince geri dönün ve sola girin diyor ama sola giriş yok. Haydi dönülmez yönden u dönüşü yapıp sola girerseniz yina sağa girin diyor, sağa giriş yok........
Ankara Rixos'a gitmek için de İStanbul-Ankara yolundan gelirken... doğru Çankaya-Dikmen yolunu takip ettiriyor. Sonrasında Rixos otelin hemen 100 metre ilerisinde bir döner köprü var. Normalde oradan sola dönün demesi lazım fakat makine bunu görmüyor ve köprüye sola doğru yönlendirmeden direkt geri dönün demeye başlıyor. Biz 3 kişiydik ancak gördük de bulabildik.

1515 Mesaj
13 Temmuz 2010; 9:26:34 

quote:

Hotelin adı Rosso verde....
2010.3...
Diğer yerlerde yaşadıklarıma gelince...
Kartal tarafından Kadıköy'e doğru gelirken Kiptaş Maltepe'ye doğru giderseniz sizi Igo8 sizi Süreyyapaşa çıkışını yönlendiriyor. Ordan devam ederseniz Süreyyapaşa başhekimliğine gelmeden sağa girin diyor ama sağa giriş yok. Başhekimliği geçince geri dönün ve sola girin diyor ama sola giriş yok. Haydi dönülmez yönden u dönüşü yapıp sola girerseniz yina sağa girin diyor, sağa giriş yok........
Ankara Rixos'a gitmek için de İStanbul-Ankara yolundan gelirken... doğru Çankaya-Dikmen yolunu takip ettiriyor. Sonrasında Rixos otelin hemen 100 metre ilerisinde bir döner köprü var. Normalde oradan sola dönün demesi lazım fakat makine bunu görmüyor ve köprüye sola doğru yönlendirmeden direkt geri dönün demeye başlıyor. Biz 3 kişiydik ancak gördük de bulabildik.

Selamlar:

Rosso Verde:
Bizim haritalarda hic islenmemis, yani golturkbuku beldesinde var dediginiz yerde de goremedim. Yanlis bakabiliyor olabilirim belki ama poi lerin icinde ROSSO adi sadece izmir konak mahallesinde PEPE ROSSO. VERDE adi da MONTE VERDE Fethiye, VILLA VERDE CAFE Antalya diye geciyor. Yani bizim verilerde
Rosso Verde Yanlis yerde degil... cunku hic islenmemis!

Bununla birlikte otelin adresi olarak verilen Adnan Menderes Cd. No: 77 Gumbet Bodrum adresini navigasyona verirseniz, kapisina kadar olmasa da (bizdeki numaralar 49 da bitmis) o sokaga ve muhtemelen otelin bir kac blok otesine kadar gidebilirsiniz.

Ben arkadaslarima, otelin web sayfasindan Google'daki yerini isaretlemis hotel kendisi, bizim navigasyon veritabanimiza aktarmalarini soyledim.

Baska dizinde de belirttigim gibi, musterilerimiz rahat bir yaz gecirsin diye, kisin alanya'dan didim'e kadar saha calismasi yaptik... ama yine de her yeri tam olarak alamayabiliyoruz. (Adnan menderes caddesinde en az 20 tane noktanin adi var, ama sizin oteli atlamislar! Belki de otelin sahibi adi degismistir.. ama bunu bilmemiz, takip etmemiz imkansiz maalesef)

Rixos Hotel Ankara:
Meclisin tam karsisindadir, Istanbul'dan gelirken sizi en dogru sekilde ulus uzerinden alt gecitler vb izleyerek getirir ve meclisin onunden sagda kal diyerek ilerde u donus yaptirarak geri donduruyor. Yani ustteki u donusunu kullanin demis. simdi navigasyonumdan baktigimda dogru bir sey yaptigini goruyorum. Yani zaten sola donun demez, orada sola donus yoktur. Yani burada Basarsoft haritasinin bir hatasi yok, belki seslendirme sizin alisik olmadiginiz bir sekilde soylenmistir, ama haritada hata yok.

Kiptas Maltepe:
Istanbul'daki arkadaslarimdan rica edecegim, bakacaklar, fakat orada yakin zamanda acilmis bir kavsak vb. var ise, Maltepe ilcesi sanirim 1 yil kadar eski bir veriye sahiptir. dolayisi ile bu tur bir hata bizde olabilir. Yine de inceletecegiz...

ilginize tesekkurler.. verdiginiz bilgiler icinde tesekkur ederiz.

Saygilarimla,

Alim K.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akucukpehlivan -- 13 Temmuz 2010; 9:28:13 >

Alim Kucukpehlivan

207 Mesaj
13 Temmuz 2010; 9:38:46 

quote:

Cihazım Mini S-350.Ocak ayından Worldcard ın MTV kampanyasından almıştım.Cd çıkmadı iiçinden ne hikmetse.Daha aldığım ilk günlerde birkaç defa kullanıp beni olmadık abuk sabuk yerlere götürünce kaldırıp attım.O yüzden pek kullanmıyordum.Hatta geçenlerde İstanbul a gittim.İstediğim yere sorarak gelmeme rağmen gerizekalı cihaz bana hala ''mümkün olan bir yerden geri dön'' falan diyordu ki o anda ezip parçalamamak için zor tuttum kendimi.Bu dosyayı bilgisayarıma kaydettim.Cihazı bağlayıp dosyayı ilgili klasöre de attım.Bir ara deneyip izlenimlerimi yazarım ...

yazdiklarinizi okuyunca acaba bunu ben mi yazdim diye dusundum bir an:)cunku birebir ayni sorunlari yasamisiz.ben de ayni kampanyadan ayni cihazi aldim, sonra beni cildirttigi icin kaldirdim. en son igo8 yukledim, 2 defa deneme sansim oldu, gayet sorunsuz sekilde ulastim gitmek istedigim yere. bu konuda isini ciddiye aldiklari icin basarsoft'u tebrik ediyorum. zaten kendi haritalariyla ilgili bir baslik olmamasina ragmen burayi takip edip aninda cevap yazmalari bunun ispati.

son olarak navking magdurlarina tavsiyem, kurun igo8'i rahat edin.

not:navking'in guncel haritasini kullanmadim ama cok umidim yok acikcasi.

*Analysis is about building the right system,design is about building the system right.
*Doing business without advertising is like winking at a girl in the dark. You know what you are doing, but nobody else does.

2034 Mesaj
13 Temmuz 2010; 18:07:24 

quote:

İlginiz için teşekkür ederim. Sanırım Basarsoft'da görevlisiniz.
Navking'de müşteri hizmetlerinden göremediğimiz ilgi ve alakayı burada sizden görmek sevindirici.

Rosso Verde Hotel

Hedefi Gümbet olarak belirleyip, POİ bul derseniz ve Rosso verde diye POİ'ler arasında aratırsanız otel çıkıyor. Şu an tekrar kontrol ettim, adres IGO8'de " Türk kuyusu Cd., Bodrum, Çarşı mah." olarak geçiyor. Bu adres yanlış.

Ankara Rixos
Ben PDA'mda kullandığım için yanlış hesaplamış olabilir mi ya da sesli anlatım da hata yapmış olabilir mi? Çünkü kesinlikle köprü üzerine yönlendirmedi, Rixos oteli geçince geri dön uyarısı yaptı. Halbuki aletin " Rixos otelin karşısında önce sağda kal, ve soldan ilk çıkış ya da köprüye ilk çıkışı al demesi " lazımdı.

Maltepe Kiptaş
Ekim 2009'dan beri metro çalışmaları nedeniyle eski yol kapalı ve yeni yol açık. IGO8 yeni yolu biliyor ama sonrasında eski olan ve hiçbir değişiklik yapılmayan yoldan beni bir türlü Kiptaş'a götüremedi.

PDA'm Samsung Omnia. Belki de benim PDA'nın işlemcisi yetmiyor hızlı hesap yapmasına diyeceğim ama Bodrum'da sonraki denememde Rosso Verde'nin karşısındaki İsis oteli hedef olarak seçtiğimde hiçbir yanlışlık olmadan beni hedefe götürdü.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m@ni@c67 -- 13 Temmuz 2010; 18:29:06 >

70 Mesaj
13 Temmuz 2010; 18:09:49 

Kıyaslamak bile çok saçma sizinle aynı yazılımı kullanmış olamayız ben teleatlasla 30 yere gitmeye çalıştıysam ancak 15 ine ulaştım. Ankarada yaptığım 300km de 2009 Q4 teleatlasla dolaştığım heryerden geçtim fark gayet açıktı yani beni carrefour yerine opel bayine götürmedi en azından 1 oteli bulmasın benim için önemli değil en azından 30 yerden 29 una götürür heralde onun yanlışını bulan arkadaşım bana teleatlastan bahsedermisin kusursuz çalıştımı hata oranları nedir bende şuan 300km de 300 başarı gösterdi yollarda bildiğim yollardı,yeni yapılan yollarada baktım özellikle bu arada kullandığım haritada igo8in son çıkardığından bir önceki şimdi en son sürümünü deneyeceğim onla ilgilide yorumlarımı yazarım. Şimdi tekrar beni reklamcılıkla suçlayacak bir arkadaşım çıkarmı bilmem ama bana bunu diyeni ben reklamcılıkla suçlayacağım. Bu kadar sinir bozucu birşey yok aleti her açtığımda mutlaka biri kapat taksiciye soralım diyodu bu derece düşmüştü gözümden. igo8de şimdiye kadar taksiciye sormadım bundan sonra olursa onuda belirtirim. Ankara-Afyon-Bursa-İstanbul güzelgahındayım 1 hafta boyunca o illerde igo8 ne durumda açıkca belirtirim çileden çıkarttığı noktaları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eusta90 -- 13 Temmuz 2010; 18:25:06 >

2034 Mesaj
13 Temmuz 2010; 18:23:50 

quote:

Kıyaslamak bile çok saçma sizinle aynı yazılımı kullanmış olamayız ben teleatlasla 30 yere gitmeye çalıştıysam ancak 15 ine ulaştım. Ankarada yaptığım 300km de 2009 Q4 teleatlasla dolaştığım heryerden geçtim fark gayet açıktı yani beni carrefour yerine opel bayine götürmedi en azından 1 oteli bulmasın benim için önemli değil en azından 30 yerden 29 una götürür heralde onun yanlışını bulan arkadaşım bana teleatlastan bahsedermisin kusursuz çalıştımı hata oranları nedir bende şuan 300km de 300 başarı gösterdi yollarda bildiğim yollardı,yeni yapılan yollarada baktım özellikle bu arada kullandığım haritada igo8in son çıkardığından bir önceki şimdi en son sürümünü deneyeceğim onla ilgilide yorumlarımı yazarım ancak belediyelerle igo8in bir ortak çalışması olduğunu duydum doğrumudur bilmem ama bizim o dünyanın en iyi yazılımı bence ucuzluktan en iyi...

Siz bana söyler misiniz nerede ve ne zaman Route 66 sorunsuz, Route 66 IGO8'den daha iyi demişim?
Omnia cihazımda Route 66 kurulu ve ben beğenmediğimden IGO8 kurdum.
Daha önceki sayfaları okursanız Navking cihazımın bana hediye geldiğini de söylemiştim.
Şu an iki haritaya da sahibim ve dolayısıyla sizin yaptığınız gibi fanatikliğe kaçarak bir tarafı gözüm kapalı desteklemiyorum.
Bahsettiğiniz oteli iki haritada bulamadı diye bu sayfadaki iletimde belirtmiştim zaten.

İkincisi, bir oteli bulmayıversin diye değil, her yeri bulsun diye bu cihazları alıyoruz; bunu da hatırlatmak isterim.
Üstelik yukarıda da belirttiğim gibi sadece bir yerde değil, son 3 denememde de IGO8 beni hedefe ulaştıramadı.
Route 66'dan ümidi kestiğim içindir ki tekrar PDA'ma döndüm ama burada bahsedildiği gibi Basarsoft'da mükemmel değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m@ni@c67 -- 13 Temmuz 2010; 18:27:00 >

70 Mesaj
13 Temmuz 2010; 18:30:42 

Ben başarsofta mükemmel demedim zaten şuana kadar bir problemi yok olmadı bende o haritaya beslediğim kinle aşırı övgülü konuştuysam affola ama o rezillikte kalmasın insanlar diyorum hataları tabi oturalım paylaşalım bende zaten çıldırttığı noktaları belirtecem dedim. Ayrıca tamamiyle benim düşüncem bence o teleatlasın yanında bu harita mükemmel yada siz mükemmel navigasyon kullanıcılarısınız ben teleatlası anlayamadım diyelim. İkisi arasında bir fark yok aynı başarıda çalışır diyosun istediğinizi alın verim aynımı diyosun sonra küfür yeme insanlardan ben bana önerene az sövmedim
Şimdi insanların önünde 2 seçenek var bunların hangisi seçilmeli bir fikir olayım dedim katılmadığın bir fikirmidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eusta90 -- 13 Temmuz 2010; 18:39:35 >

3004 Mesaj
13 Temmuz 2010; 18:51:11 

eusta90....
sorularıma hala bir yanıt vermediniz.
o kadar zormu iki satır cevap.

2034 Mesaj
13 Temmuz 2010; 20:42:50 

Seçim şansı varsa tabi ki Başarsoft seçilmelidir.

Şu Navking'e Başarsoft yükleme işini nasıl hallediyorsunuz? Benimkinde kart yok, direkt makineye yüklü.

3004 Mesaj
13 Temmuz 2010; 21:25:36 

quote:

Seçim şansı varsa tabi ki Başarsoft seçilmelidir.

Şu Navking'e Başarsoft yükleme işini nasıl hallediyorsunuz? Benimkinde kart yok, direkt makineye yüklü.

rica mihnet ettik amma söylemedi arkadaşımız nasıl yüklendiğini...

2034 Mesaj
13 Temmuz 2010; 22:09:14 

Şöyle bir site var..
http://www.forum...navigation.com/navking/ (aradaki noktaları kaldırıyorsunuz)

Burada nasıl yükleneceği anlatılmış.
Ayrıca bu sitede firma yetkilisi de var anladığım kadarıyla.
Ben uğraştım ama yapamadım.
Sanırım SD karta kurulmlu cihazlarda daha kolay.
Siz uğraşırsanız belki halledersiniz; tabi önce mevcut Route 66'yı kopyalayıp garantiye alarak.
Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m@ni@c67 -- 13 Temmuz 2010; 22:15:23 >

1515 Mesaj
13 Temmuz 2010; 23:16:36 

quote:

Selamlar,

Rosso Verde yi hakikaten bulamiyorum. hangi haritayi kullaniyorsunuz? Benim baktigim harita 2010.3 ve 100422 versiyonu.
Isis hotel var, Gumbet te. Verdiginiz Adrese yani Turk kuyusu caddesine de baktigimda etrafinda boyle bir nokta yok. (Acaba POI veritabaniniz farkli olabilir mi? veyahutta cok dusuk bir ihtimal ama, belki favori vb. gibi yanlislikla eklenmis olabilir mi diye dusunmeden edemiyorum.) Arkadaslara da sordum, POI veri tabanimizda boyle bir nokta yok...

Rixos: sorunsuz goturuyor, belki GPS'inizin alicisi o an itibari ile ziplama vb. yapmis olabilir. Rixos veritabaninda isli ve yeri de dogru yerde. Dolayisi ile sorun olmamasi lazim.

Kiptas: kesinlikle oralari guncellememiz lazim. Basibuyuk'te cok ciddi kavsak calismalari yapildi.. biter bitmez girelim diyor arkadaslar...

Basarsoft'un yani Basar Bilgisayar Sistemleri Ltd. Sti.nin kurucu ortagiyim...

Saygilarimla,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akucukpehlivan -- 13 Temmuz 2010; 23:21:34 >

Alim Kucukpehlivan

1515 Mesaj
13 Temmuz 2010; 23:27:06 

quote:

Orijinalden alıntı: hezerfen

Sevgili Hezerfen,

yapmayi planladiginiz sey maalesef bize zarar veren bir aksiyon. Lutfen bu konuda talepkar ve arastirici olarak harciyacaginiz eforu, Navking firmasina geri bildirimde bulunarakta harcayin. cihazinizin satin alinmasi eger son 15 gun icinde ise satin aldiginiz yer iadeyi kabul edecektir.

Eger memnuniyetiniz yoksa ve sureyi de gecmisseniz, firmayi dogrudan arayin.

Haritalarimizi baska firmalarinda kullanmamasi icin hic bir sebep yok. Navking de kullanabilir.

Saygilarimla,

Alim K

Alim Kucukpehlivan

3004 Mesaj
14 Temmuz 2010; 0:19:54 

quote:

Sevgili Hezerfen,

yapmayi planladiginiz sey maalesef bize zarar veren bir aksiyon. Lutfen bu konuda talepkar ve arastirici olarak harciyacaginiz eforu, Navking firmasina geri bildirimde bulunarakta harcayin. cihazinizin satin alinmasi eger son 15 gun icinde ise satin aldiginiz yer iadeyi kabul edecektir.

Eger memnuniyetiniz yoksa ve sureyi de gecmisseniz, firmayi dogrudan arayin.

Haritalarimizi baska firmalarinda kullanmamasi icin hic bir sebep yok. Navking de kullanabilir.

Saygilarimla,

Alim K

efendim biraz "idraki geç"biriyim.
yazdıklarınızdan pek birşey anlamadım.arkadaş benimle aynı marka cihaza başka bir harita yüklemiş.
basit bir soru sordum;nasıl yüklediniz anlatırmısınız.diğer arkadaşımda aynı soruyu sormuş.
kuran biri dururken nasıl kurulduğunu sormak size"nasıl zarar veriyor".yukarıda bana atfen yaptığınız açıklamayı kurduğunu söyleyen arkadaşa yapmadınız.nedenini anlayamadığım için merak ettim.
yaşım gereği bazı prosedürlerin nasıl işlediğini biraz biliyorum...gibi.
yanıtınız için teşekkür ederim.aradığım yanıt bu deyildi.sağolun.

1515 Mesaj
14 Temmuz 2010; 8:59:42 

quote:

efendim biraz "idraki geç"biriyim.
yazdıklarınızdan pek birşey anlamadım.arkadaş benimle aynı marka cihaza başka bir harita yüklemiş.
basit bir soru sordum;nasıl yüklediniz anlatırmısınız.diğer arkadaşımda aynı soruyu sormuş.
kuran biri dururken nasıl kurulduğunu sormak size"nasıl zarar veriyor".yukarıda bana atfen yaptığınız açıklamayı kurduğunu söyleyen arkadaşa yapmadınız.nedenini anlayamadığım için merak ettim.
yaşım gereği bazı prosedürlerin nasıl işlediğini biraz biliyorum...gibi.
yanıtınız için teşekkür ederim.aradığım yanıt bu deyildi.sağolun.

Duzeltiyorum:
Sevgili Hezerfen, Eusta90 ve Navking'ine IGO8 kurmaya calisan tum kullanicilar,

yaptiginiz bize zarar veriyor.

Nasil veriyor:
IGO8 li veya daha dogrusu Basarsoft haritali bir cihazi satin almak yerine baska bir cihaz alip, icine kanuni olmayan bir sekilde kurdugunuz harita icin gelir kaybi yasiyoruz. Navking alirken odediginiz paranin icindeki harita ve yazilim bedelleri de bos yere baskasina odenmis oluyor.

Saygilarimla,

Alim Kucukpehlivan

Alim Kucukpehlivan

3004 Mesaj
14 Temmuz 2010; 16:18:12 

sayın akucukpehlivan....
emeğin her türlüsüne saygıyı ilke edinmiş biriyim.vede insanlara saygının birinci düstur olması gerekliliğine inanıyorum.
arkadaş birşekilde kurup yüklemiş,ne derece doğru-yanlış bilemem.mesleğim gereği Ankarada 300 km.yol katetmeyide iyi bilirim.
yazılımı yükleyip yüklemediği beni hiç ilgilendirmiyor.benim sahip olduğum cihazı kullananlara dedikleride yazılarında mevcut.tekrar gözden geçirmenizi salık veririm.
hal böyleyken yükleyen ortada bizim cihazı kullananlara yazdıkları ortada.
ve siz bana cevaben yazı yazıyorsunuz.ve hala bana cevaben yazıyorsunuz.lütfen ayıp olmasın türündende benim cevap kutumda ismini zikrediyorsunuz.ben hala anlattıklarınızdan hiçbir şey anlamış deyilim.
düşünce ile EYLEMİ aynı potada yoğurmamak gerekir düşüncesindeyim.
saygı bizden.kolay gelsin.
(cihazımdan şimdilik memnunum.)

8 Mesaj
14 Temmuz 2010; 20:02:44 

Arkadaşlar Navking MINI ROUTE 66 Navigasyon 2.el aldım.usb le bilgisayara bağladım ne görüyor nede açılıyor bir ekran çıkıyor üzerinde sd kard işareti var kartın içinde kırmızı soru işaretli saçma sapan bir işaret var orda kalıyor ileri gitmiyor birtürlü sizce ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz...reset attım createFile failed on INI file yazıyor sonra o malum işarette kalıyor dahada ileri gitmiyor açılmıyor lütfen yardım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EWGIN -- 14 Temmuz 2010; 20:03:50 >

5 Mesaj
15 Temmuz 2010; 18:14:32 

arkadaşlar Navking MAXİ HD cihazını internetten yeni almış biriyim herkesin söylediğine göre ve kitapçıkda yazan açıklamalara göre kutu içerisinden SD kart çıkması gerekiyor fakat benim aldığım cihazın içeriğinde SD kart yoktu normalmidir?

1.8T

1515 Mesaj
15 Temmuz 2010; 22:22:35 

quote:

sayın akucukpehlivan....
emeğin her türlüsüne saygıyı ilke edinmiş biriyim.vede insanlara saygının birinci düstur olması gerekliliğine inanıyorum.
arkadaş birşekilde kurup yüklemiş,ne derece doğru-yanlış bilemem.mesleğim gereği Ankarada 300 km.yol katetmeyide iyi bilirim.
yazılımı yükleyip yüklemediği beni hiç ilgilendirmiyor.benim sahip olduğum cihazı kullananlara dedikleride yazılarında mevcut.tekrar gözden geçirmenizi salık veririm.
hal böyleyken yükleyen ortada bizim cihazı kullananlara yazdıkları ortada.
ve siz bana cevaben yazı yazıyorsunuz.ve hala bana cevaben yazıyorsunuz.lütfen ayıp olmasın türündende benim cevap kutumda ismini zikrediyorsunuz.ben hala anlattıklarınızdan hiçbir şey anlamış deyilim.
düşünce ile EYLEMİ aynı potada yoğurmamak gerekir düşüncesindeyim.
saygı bizden.kolay gelsin.
(cihazımdan şimdilik memnunum.)

Sayin hezerfen,

ozurlerimi iletiyorum.. hakikaten sicaklardan bazen ifade ozurlu olabiliyoruz... kesinlikle dusunce ile EYLEM ayni potada degildir...

sevgiler, saygilar...

Alim K.

Alim Kucukpehlivan

70 Mesaj
16 Temmuz 2010; 13:31:30 

quote:

Pm seçeneği olmadığından vermek istemedim ama zaten arkadaşımız benimde yüklediğim siteyi paylaşmış sizinle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eusta90 -- 16 Temmuz 2010; 13:32:38 >

1440 Mesaj
16 Temmuz 2010; 14:27:50 

Alim Bey emeğe sonuna kadar saygımız ve desteğimiz var,
Fakat anlamadığım nokta neden navigasyon cihazı yazılımıyla beraber satılıyor, bilgisayarlar ve yazılımları gibi ayrı ayrı satılmıyor. Mesela ben dünyaca ünlü x markasının cihazını almak istiyorum ama aynen bu topicte olduğu gibi millet haritasından oldukça dertli bende vazgeçip IGO-Başarsoft hatırına istemediğim bir markanın cihazını alıyorum. Keşke cihaz ve yazılımı ayrı satılsa.

Ben bu durumu GSM operatörlerinin ilk zamanları gibi görüyorum (yaşı 25-30 üzeri olanlar sim lock durumunu bilirler) inşallah bu dayatma ortadan kalkacak.

quote:

Duzeltiyorum:
Sevgili Hezerfen, Eusta90 ve Navking'ine IGO8 kurmaya calisan tum kullanicilar,
yaptiginiz bize zarar veriyor.
Nasil veriyor:
IGO8 li veya daha dogrusu Basarsoft haritali bir cihazi satin almak yerine baska bir cihaz alip, icine kanuni olmayan bir sekilde kurdugunuz harita icin gelir kaybi yasiyoruz. Navking alirken odediginiz paranin icindeki harita ve yazilim bedelleri de bos yere baskasina odenmis oluyor.
Saygilarimla,
Alim Kucukpehlivan

6 Mesaj
16 Temmuz 2010; 17:14:23 

quote:

Orijinalden alıntı: yeto_2

arkadaşlar Navking MAXİ HD cihazını internetten yeni almış biriyim herkesin söylediğine göre ve kitapçıkda yazan açıklamalara göre kutu içerisinden SD kart çıkması gerekiyor fakat benim aldığım cihazın içeriğinde SD kart yoktu normalmidir?

Merhaba
Maxi-HD modellerinin bir bölümü harici bellek olarak geliyordu. Bu modellerde yazılım cihazın hafiza kartında olduğu için hafıza kartlı olarak geliyordu. yeni modellerde yazılım cihazın dahili belleğinde geldiği için kartlar artık cihazlarda bulunmuyor.

6 Mesaj
16 Temmuz 2010; 17:17:13 

quote:

Orijinalden alıntı: EWGIN

Arkadaşlar Navking MINI ROUTE 66 Navigasyon 2.el aldım.usb le bilgisayara bağladım ne görüyor nede açılıyor bir ekran çıkıyor üzerinde sd kard işareti var kartın içinde kırmızı soru işaretli saçma sapan bir işaret var orda kalıyor ileri gitmiyor birtürlü sizce ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz...reset attım createFile failed on INI file yazıyor sonra o malum işarette kalıyor dahada ileri gitmiyor açılmıyor lütfen yardım...

merhaba
Bu modelde yazılım hafıza kartının içinde bulunuyor. Cihazınızda kart olmadığı için açlımıyor ve bağlanmıyor. 0212 444 34 66 yı arayarak müşteri hizmetlerinden yardım isteyin .Size bir link göndericekler. o linkteki dosyayı indirip bir hafıza kartına kopyalayacaksınız. o zaman kulanmaya başlayacaksınız.

6 Mesaj
16 Temmuz 2010; 17:25:17 

quote:

Merhaba
Cihazınızın ayarlar bölümünde sanırım bazı ayarların değiştirilmesi gerekiyor. Bu sebepten dolayı size dön uayrısı vermektedir. Ayarlar bölümünde bulunan navigasyon ayarlarına girin. Ordaki otoyolları kullanma ücretli yolları kullanma ve feribotları kullanma kısmında evet yazıyorsa bunları değiştirip hayır yapın. Burda ingilizceden çeviri olduğu için ters anlamda oluyor. Kullanma kelimesi kullanmak değil kullanmamak anlamında olmaktadır. Bunları değiştirirseniz cihazınız düzelecektir.

5 Mesaj
16 Temmuz 2010; 23:05:24 

verdiğiniz bilgi için teşekkürler peki şuanda cihazı nasıl pcye baglayabilirim route66 programı cihazı görmüyor çözülebilir bir problemmi bu?

1.8T

2034 Mesaj
16 Temmuz 2010; 23:53:25 

quote:

verdiğiniz bilgi için teşekkürler peki şuanda cihazı nasıl pcye baglayabilirim route66 programı cihazı görmüyor çözülebilir bir problemmi bu?

Benim cihazı da defalarca görmedi, sonrasında XP kurulu cihazımda bir şekilde gördü.
Vista'da malesef hiç cihazı görmüyor Route66 sync.
Geçen yine taktım. Bu sefer XP'de görmedi. Yeni haritayı cihazın içeriğine girerek ilgili bölüme attım, route66 ile sync edemedim.

5 Mesaj
17 Temmuz 2010; 12:34:51 

quote:

Benim cihazı da defalarca görmedi, sonrasında XP kurulu cihazımda bir şekilde gördü.
Vista'da malesef hiç cihazı görmüyor Route66 sync.
Geçen yine taktım. Bu sefer XP'de görmedi. Yeni haritayı cihazın içeriğine girerek ilgili bölüme attım, route66 ile sync edemedim.

ben windows7 kullanıyorum 64bit, işletim sistemi yüzündenmi görmüyor yani eğer böyleyse çok komik bir olay.

1.8T

3004 Mesaj
17 Temmuz 2010; 13:03:13 

quote:

cihazı bilgisayarın görmesi için kurulumu sitesinden indirip cihazınıza kurun.ondan sonra görecektir.
sitede hangi yazılıma indireceğiniz seçenekleri vardır.ne hikmetse yardım yerine daha çok yerme cevapları veriliyor.
birkaç iyi niyetli arkadaşı tenzih ediyorum.
(sitesine-navking-üye olursanız her türlü yardım sorularınız en geç bir saat içinde cevaplanıyor.)

1650 Mesaj
18 Temmuz 2010; 14:38:04 

quote:

cihazı bilgisayarın görmesi için kurulumu sitesinden indirip cihazınıza kurun.ondan sonra görecektir.
sitede hangi yazılıma indireceğiniz seçenekleri vardır.ne hikmetse yardım yerine daha çok yerme cevapları veriliyor.
(sitesine-navking-üye olursanız her türlü yardım sorularınız en geç bir saat içinde cevaplanıyor.)

iyi günler bende de k280 var ama buna haritayı nasıl yükelyeceğim benimkide route66 cihazı görmedi..demişiniz ki cihaza programı atın acaba nasıl yükleyeceğiz cihaza bu programı onun hakkında biraz bilgi verir misiniz biraz acemiyimde..

3004 Mesaj
18 Temmuz 2010; 15:45:02 

quote:

Orijinalden alıntı: ahmettuncez

iyi günler bende de k280 var ama buna haritayı nasıl yükelyeceğim benimkide route66 cihazı görmedi..demişiniz ki cihaza programı atın acaba nasıl yükleyeceğiz cihaza bu programı onun hakkında biraz bilgi verir misiniz biraz acemiyimde..

acemiliğe sıra gelende bende acemiyim.biraz fazla araştırmayı sevenim o kadar.
bilgisayarınıza format attınız devamında driverleri kurup tanıtıyorsunuz.ekran-ses vs.
buda öyle birşey.cihazı bilgisayarın tanıması için önce bilgisayara kurulum gerekiyorki,navigasyon cihazınızı görsün.
ben yeni haritayı indirdim amma yüklemedim.önce eskiile deneyip sonra yeniyi yükleyip farkları görmek istiyorum.
birde www.navking.com adresine kaydınızı yaptırın her sorunuza anında birinci elden yanıtlar gelecektir.en çok bir saat gecikmeyle.kolay gelsin.

2343 Mesaj
18 Temmuz 2010; 18:17:50 

ben şubat ayında navking almış biriydim ama en fazla 3 ay dayanabildim harita olayına ve ilk fırsatını bulur bulmaz sattım
başarsoft haritası kullanmaya başladım çokta iyi etmişim cihazı satmakta bunu her geçen gün daha iyi anlıyorum

5 Mesaj
20 Temmuz 2010; 0:25:46 

quote:

verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

1.8T

6344 Mesaj
24 Temmuz 2010; 19:37:53 

quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

ben şubat ayında navking almış biriydim ama en fazla 3 ay dayanabildim harita olayına ve ilk fırsatını bulur bulmaz sattım
başarsoft haritası kullanmaya başladım çokta iyi etmişim cihazı satmakta bunu her geçen gün daha iyi anlıyorum

Sen yine iyi satmışsın ben artık bugün cihazı ezerek parçalayıp dağıttım.Yeni harita dedim belki iyi olur falan ama nerde.Ankara da maskaraya çevirdi resmen beni.Allah kahretsin çıldırdım.Bir daha tövbe !!!

2 Mesaj
24 Temmuz 2010; 21:29:41 

Arkadaslar herkese selam az once Navking Maxi K280 adlı cıhazdan aldım ancak rotayı similasyon etme ozellıgını calıstıramadım. Ikı nokta arasında navigasyon ayarlıyorum mor renkte rotayı belırlıyor buraya kadar sorun yok arac hareket edıncede yolu tarıf edıyor ancak, benım ıstedıgım tomtom adlı markası olan bı arkadasta gormustum, aracı hareket ettırmeden oynat dedıgınde o belırlenen mor rota userınden okun varıs noktasına kadar ilerlemesi . Makinadamı problem var yoksa benmi yapamadım yardım edersenız sevınırım

İyi aksamlar

6344 Mesaj
5 Ağustos 2010; 10:08:11 

6533 Mesaj
5 Ağustos 2010; 10:10:06 

quote:

Satıyorum ...
http://www.sahibinden.c...ni-s-350-29316703/detay

artık başka cihaz alırsanız iyice araştırırsınız

Verba volant, scripta manent.

3004 Mesaj
5 Ağustos 2010; 14:59:08 

cihaz mini S320...
istanbulda bir depo yakıt tükettim.sadece benim hatamdan(rotayı iyi okuyamadığım için)2-3 kere yanlış yola girdim.hemen yeni rotayla adrese götürdü.
bu vesile ile navking'e teşekkür etmek istiyorum.yazılım:satın aldığım zamanki harita.2010'u yüklemedim.

ed:bir kerede sola dönülmezde sola dön dedi-beş.ıhlamurda-.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezerfen -- 5 Ağustos 2010; 15:01:33 >

6344 Mesaj
5 Ağustos 2010; 19:55:09 

quote:

Orijinalden alıntı: _İMKANSIZ_

artık başka cihaz alırsanız iyice araştırırsınız

Kesinlikle ...

3004 Mesaj
5 Ağustos 2010; 20:32:53 

bir araçta 4 cihazı aynı anda çalıştırdık...
hani derler ya"herkes kendi kedisinin huyunu severmiş"ben benim cihazı beğendim.ortak görüşte görüntünün iyi olduğu yönündeydi..

411 Mesaj
10 Ağustos 2010; 11:57:42 

ben bu güncel haritayı navking sitesinden indiremiyorum hata veriyor sürekli.nasıl yapıldığını bilen var mı ????

:::::DH MITSUBISHI TAKIMI:::::
LANCER 1.5 İNFORM