Şimdi Ara

NAVKING BİLGİ PAYLAŞIMI (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
864
Cevap
3
Favori
207.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • film yüklerken çözünürlüğü nasıl ayarlayabilirim?en kolay yöntem nedir? teşekkürler...
  • arkadaşlar merhaba
    Bende ykb mtv kampanyasından w50 m cihazını aldım. Daha önce garmin nüvi255 vardı. ilk izlenimlerim cihazdan memnun kaldım fakat anladığım kadarıyla dahili hoparlör yok. Tek yöntem fm transmitter ile araç hoparlörlerini kullanmak.önce hiç arabada fm transmitter kullanmadım. herhangi boş bir frekans ayarlıyorum ama inanılmaz cızırtı oluyor. Yani bir klip ya da müzik yükleyip dinlemek mümkün değil .bunun bir çözümü varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mokokok

film yüklerken çözünürlüğü nasıl ayarlayabilirim?en kolay yöntem nedir? teşekkürler...

FormatFactory adlı programla boyut, format ve alt yazı ekleme gibi istediğiniz ayarları yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar157

arkadaşlar merhaba
    Bende ykb mtv kampanyasından w50 m cihazını aldım. Daha önce garmin nüvi255 vardı. ilk izlenimlerim cihazdan memnun kaldım fakat anladığım kadarıyla dahili hoparlör yok. Tek yöntem fm transmitter ile araç hoparlörlerini kullanmak.önce hiç arabada fm transmitter kullanmadım. herhangi boş bir frekans ayarlıyorum ama inanılmaz cızırtı oluyor. Yani bir klip ya da müzik yükleyip dinlemek mümkün değil .bunun bir çözümü varmı

ayarları bir kontrol edin bence. Dahili hoparlör olmaması mümkün değil. Sonuçta yaya olarak ta kullanılabilen bir cihaz.
  • quote:

arkadaşlar merhaba

Fm transmitter aktif ettiğinizde cihazdan herhangi bir ses çıkmaz. onu kapatıp ses ayarlarınızın açık olup olmadığınızı kontrol ediniz.
  • arkadaşlar benim htc telefonda route 66 yüklü 2012 haritası nezaman çıkar harita güncellem ayları hangileridir, sanırsam çıkınca telefondan uyarı gelecekmiş yeni haritayı indrin diye,harita olarak biraz adana tarafında eski gibi bazı yerleri göstermiyor da bilgilendiriseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANDROIDER -- 25 Şubat 2012; 18:00:42 >
  • Arkadaşlar bugün Navking Maxi K280 aldım. Cihazda 2010 harita sürümü yüklü. Gördüğüm kadarıyla navking sitesinde Turkey TA 2011 Q2 harita sürümü gelmiş. Ancak navking sync programı üzerinden bir türlü güncellemeyi çekemedim. Harita güncellemesini nasıl temin edebilirim. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • quote:

arkadaşlar merhaba

ben de 3 hafta önce navking w50m navigasyon cihazı aldım. dahili hoparlörü var cihazın hatta güzel sayılabilecek ses veriyor. ayarlar menüsünden sesini kısmışsındır sanırım yada transmitter etkin durumda olduğu için sesi dışarı veremiyordur."uygulamalar menüsüne gir fm verici etkin kısmı aktifse üzerine basıp iptal et ozaman sesi dışarı veren dahili hoparlör devreye giriyor. ben Çankırı da oturuyorum Ankara ya gittiğim zamanlar 88,1 frekansını kullanıyorum sana tavsiyem çakmaklık sarj ünitesini cihazdan değil çakmaklık tan çıkar radyonun üzerinden sarksın böylece aracın kendi anteninin aldığı frekanstan daha yüksek frekans elde edeceğin için kulakla duyulur bir netlikle aracında müzik dinleyebilirsin.
    Bu arada hemen yazmak istiyorum Navking in servisi özelliklede Emre Pehlivan beye teşekkür ederim. Geçen cuma yazılımsal bir hata nedeniyle adres bulamıyordum 6 gün mail ve telefon edip yönlendirerek yardımcı oldukları için Navking ekibine teşekkür ederim. Bunu neden yazdın derseniz forumun bir yerlerinde navking den memnun olmayanlar ve servisinin ilgilenmediği ile ilgili yazılar okudum ne yalan söyleyeyim bayağı moralim bozuldu ama teknik servis gerçekten çok yardımcı ve ilgili . Burada tekrar teşekkür ederim. herkese iyi akşamlar.

• Cevabınız için teşekkürler. Evet dahili hoparlörü sonradan keşfettim ama hoparlöre gerek kalmadı. Benim araçta (clio III) aux çıkışı yok fakat basit bir konnektör ile aux çıkışı yaptım radyoya onuda navigasyon cihazının kulaklık çıkışına bağladım. Böylece frekans ayarlama cızırtı olayı kalktı. Hoş araçta biraz kablo kalabalığı oldu ama güzel oldu. Hem Mp3 çalar vs de bağlayabiliyorum. Ayrıca Navigasyon cihazının kulaklık çıkışı standart 3,5mm değil daha ufak ona bir dönüştürücü gerek tabi. Daha çok uzun yolda kullanma şansım olmadı navigasyonu ama ilk izlenimleri cihazdan memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerlove

Arkadaşlar bugün Navking Maxi K280 aldım. Cihazda 2010 harita sürümü yüklü. Gördüğüm kadarıyla navking sitesinde Turkey TA 2011 Q2 harita sürümü gelmiş. Ancak navking sync programı üzerinden bir türlü güncellemeyi çekemedim. Harita güncellemesini nasıl temin edebilirim. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Aynı sıkıntı bendede var cihazlar bilgisayarla senkron olmuyor cihazlar arızalı.
  • arkadaşlar turuncu indirim ile navking x10 hd cihaz 140 TL ye düşmüş. tavsiye eder misiniz alınır mı sizce ?

http://www.teknosa.com/kategori/telekom/navigasyon_cihazi/966/145130077/navking_x10_hd_50_navigasyon_cihazi
  • Değerli Navking Kullanıcılarımız,

Ürünlerimizde yaşamış olduğunuz donanımsal veya yazılımsal sorunlarınızın çözümü için 444 34 66 numaralı telefonumuzdan canlı telefon desteği alabilir ya da web sitemizin web soru kısmından sorununuzu bize iletebilirsiniz. SOrunlarınız kısa zaman içerisinde çözüme kavuşturulacaktır.

Cihaz ile pc arasındaki bağlantı sorunlarında yüksek olasılıkla sebep bilgisayarınızda olması gereken uygun bağlantı programının olmaması veya cihazınızın uygun bağlantı modunda bulunmamasıdır.

Şuan için en son yayınlanmış haritamız 2011 Q2 Türkiye haritasıdır. Kısa zaman içerisinde 2012 haritamız da yayınlanacak ve gerekli duyurular yapılacaktır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Navking Destek
  • 2011 haritanizi cihazim eski oldugu icin (mini s -300) indiremiyorum bile hic eski kullanicilarinizi dusunmuyorsunuz. 2012 haritanizi indirebilmek icin 35 tl mi vermek lazim?
  • merhaba navkıng ı66 kullanıcısıyım sakarya da ev den ev çok rahat tarif ediyor bugün istanbul yolculuğu yaptım bilmediğim yollardan çok kısa mesafeden getirdi bir kez daha verdiğim paraya helal olsun diyorum tavsiye ederim...
  • Merhaba. Bende navking mini s320 var. ben bunu bilgisayara Active SYNC 4,5 programı ile bağlayamıyorum. sürekli cihaz hata verip bağlantıyı red ediyor. win xp kullanıyorum. acaba bağlanamama sorunu xp den mi yoksa benim bir yerde yanlış işlem yapmamdan mı kaynaklanıyor. win xp den bu cihaza Active SYNC 4,5 programı ile nasıl bağlantı kurabilirim. bana tarif edebilirmisiniz. teşekkürler
  • Merhaba arkadaşlar bende de Navking mini-S350 modeli var. Usb ile bilgisayar bağlantı problemi için rom denedim cihaz açmıyor. Elinde mini-S350 için rom dosyası olan varsa paylaşabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: icecenk

Merhaba arkadaşlar bende de Navking mini-S350 modeli var. Usb ile bilgisayar bağlantı problemi için rom denedim cihaz açmıyor. Elinde mini-S350 için rom dosyası olan varsa paylaşabilirmi?

sadece navking serviste mevcuttur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

quote:

Orijinalden alıntı: icecenk

Merhaba arkadaşlar bende de Navking mini-S350 modeli var. Usb ile bilgisayar bağlantı problemi için rom denedim cihaz açmıyor. Elinde mini-S350 için rom dosyası olan varsa paylaşabilirmi?

sadece navking serviste mevcuttur..

Bazen onlarda da olmaya biliyor :)
    Benim rom uçtu gönderirken windowsu ingilizceydi geldiğinde çinceye dönmüştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erimemre

Bazen onlarda da olmaya biliyor :)
    Benim rom uçtu gönderirken windowsu ingilizceydi geldiğinde çinceye dönmüştü.

yanlış rom atmış olabilirler.. ürüne özel rom yapıldığından, onlarda yoksa kimsede olamaz :)
  • selamlar herkese. Samsubg wave 2 telefonum bada 1.2 deyken navigasyonu navking sınırsız kampanyası ile kullanuyordum. hiç bir sorun yoktu. benim tel alman menşeili olduğu için türkiyeden yaklaşık 4 ay kadar önce bada 2.0 a geçmişti. bada 2.0 da navigasyon yapmadı. navking yetkilileriyle mailleşirken henüz türkiyenin bada 2.0 a gememiş olmasından dolayı destek veremediklerini söylediler. sabrettim bu zamana kadar ama hala navigasyon yapmıyor. yetkililer abuk sabuk cevaplar yazıyorlar. güncel haritayı indir falan. haritayı güncelliyor ama eskiden arama yaptıktan sonra bulduğu adresin üzerine bir süre basılı tutunca dolaş yazısı çıkıyor ve ne tür (hızlı mı kısa mı gibi) gidileceği sorulup navigasyonu başlatıyordu. şimdi bu yazılım yürürlükten kalkmış anlaşılan ki route 66 Sync programı ile baktığımda "sür ve yürü" nün olduğu ancak kırmızı kilt şeklinde olduğu görülüyor ve üstüne tıklayınca aylık, yıllık bilmem ne yuro para ödeyin yazıyor. bu da ödenmeden navigasyonu yapamıyorsunuz. 10 tane mail attım her defasında güncel haritayı yükleyin çalışır şeklinde mailime cevap alıyorum. aranızda benim bu sorunumla karşılaşanız oldu mu acaba. teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.