- x
YENİ KASA YAMAHA YBR 125 - FUARDAN FOTOĞRAFLAR
39 Cevap66535 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1008 Mesaj
15 Şubat 2010; 23:37:11 

Daha önce resmini verdiğim kasa gelmedi farklı bir kasa geldi. Aslında aynı kasa ama far yuvarlak değil birde çıkartmalar farklı.
Aşağıda Motoplus 2010 fuarından çektiğim fotoğrafları görebilirsiniz. Şu an motor bayilere geldi. Satış fiyatı 4390 TL.

Eski kasaya göre bence çok daha şık ve gösterişli olmuş. Bu arada sadece aşağıda 3 renk satılacak. Siyah renk yok onun yerine füme rengi var.

Bir çok arkadaş YBR 125 in sadece kasasında bir iki ufak değişiklik yapıldığını başka bir şey oladığını söylüyor. Fuarda
Yamaha görevlileri sorularımla çok ilgilendiler ve bilgileri forumlarla paylaşmak istediğimi söyleyince sadece basına dağıtıkları
YBR 125 basın bültenini verdiler. Aşağıda ki linke ekledim ufak bir word dosyası. Yenilikleri okuyup öğrenebilirsiniz.

http://hotfile.com/dl/3...ASIN_BLTEN_rev.doc.html

0

0

0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahmurat -- 2 Mart 2010; 23:03:04 >

Olympus OM-D E-M5 - Olympus E-PM2 - Olympus 45mm f1.8 - Panasonic 20mm f1.7 - 2010 Suzuki V-Strom DL650 - Honda XL200

1381 Mesaj
16 Şubat 2010; 3:21:36 

Motosiklet dedinmi her zaman siyah renk düşünürüm.Ama kırmızıyı görünce ne siyahlık kaldı ne birşey .Kırmızı rengi çok güzel görünüyor.Biraz kalıplı bir makine olsa daha güzel olacak.üstüne oturunca cbf150ye göre çok ince kalıyor.Ama yinede uzay kafa ybrden daha hoş bence.Bir türlü ısınamamıştım onlara bu daha şık olmuş

YiĞiT ÖzGüR ve Uykusuz Kapak FaN CLuB

355 Mesaj
17 Şubat 2010; 13:31:37 

quote:

Orijinalden alıntı: ~VeNoM~

Motosiklet dedinmi her zaman siyah renk düşünürüm.Ama kırmızıyı görünce ne siyahlık kaldı ne birşey .Kırmızı rengi çok güzel görünüyor.Biraz kalıplı bir makine olsa daha güzel olacak.üstüne oturunca cbf150ye göre çok ince kalıyor.Ama yinede uzay kafa ybrden daha hoş bence.Bir türlü ısınamamıştım onlara bu daha şık olmuş

Hislerime tercüman olmuşsunuz resmen .

★★★ Fenerbahçe 2011-2012 ★★★
1 Volkan Demirel 3 Reto Ziegler 4 Bekir İrtegün 5 Emre Belözoğlu 6 Joseph Yobo 7 Moussa Sow 8 Sezer Öztürk 9 Miroslav Stoch
10 Alex de Souza 14 Gökay İravul 15 Henri Bienvenu 16 Cristian Baroni 20 Özer Hurmacı 23 Semih Şentürk 34 Fehmi Mert Günok 35 Hasan Erbey
38 Mehmet Topuz 53 Serdar Kesimal 54 Erten Ersu 58 Fabio Da Silva Bilica 60 Özgür Çek 62 Selçuk Şahin 67 Orhan Şam
77 Gökhan Gönül 85 Serkan Kırıntılı 88 Caner Erkin 92 Issiar Dia 95 Recep Niyaz
Aykut Kocaman

282 Mesaj
17 Şubat 2010; 16:30:09 

quote:

Orijinalden alıntı: ~VeNoM~

bende geneLde siyahı tercih ederim ama kırmızı harbiden çok güzel duruyor. kırmızı tavsiye ediyorm

10873 Mesaj
17 Şubat 2010; 17:29:45 

değişen hiçbirşey yok motor adına...dış görünüşe makyaj gelmiş... bu sınıfta cbf 150 geldi esti kükrüyor...işi zor...

708 Mesaj
17 Şubat 2010; 21:20:44 

yuvarlak far ı hiç sevmiyorum.

282 Mesaj
18 Şubat 2010; 17:16:20 

quote:

Orijinalden alıntı: SQua

yuvarlak far ı hiç sevmiyorum.

aynen bende sevmiyorm.. biraz değşk olsa daha iyi olurdu.

1008 Mesaj
18 Şubat 2010; 22:25:10 

Şimdi her ikisininde kendine göre üstünlükleri var. CBF 150 daha konforlu daha geniş olabilir ama tipi gerçekten yaramaz.
Aynen YBR 125 eski kasalar da öyle ama bu kasa bence çok güzel olmuş.

27 Şubatta İstanbul'da Motoplus 2010 fuarında olacağım ve kısmetse yakından göreceğim o zaman kendini belli eder.

Olympus OM-D E-M5 - Olympus E-PM2 - Olympus 45mm f1.8 - Panasonic 20mm f1.7 - 2010 Suzuki V-Strom DL650 - Honda XL200

3293 Mesaj
21 Şubat 2010; 13:44:19 

Çok hoş olmuş bence. özellikle deponun yanındaki yanaklar çok şık duruyor. Ayrıca yakıt sistemi enjeksiyonlu olması çok iyi. Kırmızı rengi benimde hoşuma gitti öncekiler gibi düz kırmızı değil hafif pembemsi gib iduruyor ama çok iyi olmuş bu renk siyahıda öyle..Ha birde silindirden çıkan egzoz borusunu krom yapmışlar buda çok iyi olmuş Ama fiyatı çok fazla.

2725 Mesaj
21 Şubat 2010; 20:59:10 

Tasarımda köklü değişiklik yerine var olan tasarım makyajlanmış mekanik aksamdada bariz değişim yok akıllıca bir hareket nitekim ybr sembol haline gelmiş durumda bunun en büyük nedeni ise başta tasarımı sonra kalite ve performansı ybr 2010 ise 'bildiğimiz' ybr alt segmentte hala varlığını sürdürecektir eminim tabi honda ve tvs gibi dişli rakiplerinin hamleleri piyasayı şekillendirecektir bekleyip göreceğiz.Acele etmemekte yarar var fiyat etiketinde dalgalanmalar olacaktır yada kronik sorunları olabilir bu nedenle piyasaya girmesi ve hatırı sayılır km yaptıktan sonra ki yorumları bu makinenin geleceğini belirleyecektir herkes temkinli yaklaşmalı.

Elektronik-Sözlük
''En büyük elektronik sözlük marketi''

4666 Mesaj
23 Şubat 2010; 9:32:29 

Çok hoş olmuş, pek bi beğendim!

Favorim fotoğraflardan göründüğü kadarıyla gri olan!..

Birde siyah motor koruması taktınmı, enfes olur!!

Sonuçta Diesel'in dediği gibi; efsane bi makina! Piyasanın en SAĞLAM commuteri. Ve artık dahada şık!

önce seni yok sayarlar
sonra sana gülerler
ardından savaşırlar seninle
ve sonunda sen kazanırsın.

1381 Mesaj
25 Şubat 2010; 1:40:47 

Yamaha yeni model YBR 125 i fuar standına koymuş ve gelen kasa bu değil.Daha doğrusu bu ama far kısmı böyle değil aşağıda resmi var.

Apache tipi far yapmış uzay kafa ybr den bile kötü olmuş

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~VeNoM~ -- 25 Şubat 2010; 1:47:27 >

1028 Mesaj
26 Şubat 2010; 21:39:17 

eskisinden bi farkı yok hocam.Sadece hatlar birazdaha sivrileştirilmiş.Tercih edecegim en son motorsiklet

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

1008 Mesaj
2 Mart 2010; 23:05:30 

İlk mesajımı güncelledim.

2725 Mesaj
3 Mart 2010; 0:24:11 

Üstteki mesajımı geri alıyorum iğrenç bir tasarım tabii gerçek resimleri son koyduğun haliyse çünkü özellikle kafa grenajı makineyi bitirmiş ucuz çin malı commuterlere benzemiş renkleri de hoşuma gitmedi amma velakin ilk resimleri gerçekten buna nazaran daha hoştu.

Elektronik-Sözlük

264 Mesaj
3 Mart 2010; 2:31:11 

güzel makyaj ama kafa grenaj rezil. çirkin. dieselin de dediği gibi çin malı gibi. yuvarlak far daha güzeldi.

give me your dirty love!

1788 Mesaj
3 Mart 2010; 8:26:56 

Türkiye' ye nedense hep böyle tapon malları çakarlar nede olsa alıcı çok yine alacaktır millet.

Dünya insanların gereksinimlerini karşılayabilir ama ihtiraslarını asla.
Gülerek Kaybettiklerini Ağlayarak Kazanamazsın.
Kim Allah rızası için öğrenilmesi gereken bir ilmi dünya metaı elde etmek için öğrenirse, kıyamet gününde cennetin kokusunu bile duyamaz (Ebu Dâvut, Kitabu'l-İlm)

722 Mesaj
3 Mart 2010; 13:27:15 

Kimisi far yapısını beğenmez ama beim fikrim ise mükemmel far itpi olmuş

çünkü yuvarlak far eski tip gösterirdi motoru uzay kafa farında tipini çoğu kimse beğenmiyordu ama böylesi daha iyi olmuş ama bu 2010 da enjeksiyonlu değil malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victorist -- 3 Mart 2010; 13:32:25 >

1 Mesaj
3 Mart 2010; 19:51:27 

hiç bir değişiklik yok sadece bir kaporta değişik en azından dijital gösterge yapabilirlerdi enjeksiyonlu yapabilirlerdi
böyle bir değişiklik yapsalar azda olsa değişiklik yapmış derdik ama değişiklik yok

1008 Mesaj
3 Mart 2010; 20:13:27 

Bu yeni kasaya çirkin diyen arkadaşlar neyle kıyaslıyorlar bir türlü çözemedim. Bir önceki city kasa daha mı güzeldi.
Arkadaşlar objektif olun lütfen. Bu kasa eski kasaya oranla çok daha güzel bir kasa. Çirkin diye yorum yapanların ya
CBF 150 si vardır ya da eski kasa YBR si. Bu yeni kasa, CBF 150 den de daha güzel. Zaten CBF 150 daha güzel
diyenlere şaşıyorum tam bir ucuz commuter tipi var motorda. Bir tek CBF 150 nin kafa grenajıda daha güzel bence
ama gerisi yaramaz.

Bu arada değişiklik yok derken lütfen sadece resimlere bakıp kasadaki değişikliklerden bahsetmeyin. Yukarıda linkini verdiğim
dosyayı açıp bir okuyun motorda ne gibi teknik yenilikler yapıldığını görün.

2725 Mesaj
3 Mart 2010; 21:01:18 

quote:

Orijinalden alıntı: siyahmurat

Bu yeni kasaya çirkin diyen arkadaşlar neyle kıyaslıyorlar bir türlü çözemedim. Bir önceki city kasa daha mı güzeldi.
Arkadaşlar objektif olun lütfen. Bu kasa eski kasaya oranla çok daha güzel bir kasa. Çirkin diye yorum yapanların ya
CBF 150 si vardır ya da eski kasa YBR si. Bu yeni kasa, CBF 150 den de daha güzel. Zaten CBF 150 daha güzel
diyenlere şaşıyorum tam bir ucuz commuter tipi var motorda. Bir tek CBF 150 nin kafa grenajıda daha güzel bence
ama gerisi yaramaz.

Bu arada değişiklik yok derken lütfen sadece resimlere bakıp kasadaki değişikliklerden bahsetmeyin. Yukarıda linkini verdiğim
dosyayı açıp bir okuyun motorda ne gibi teknik yenilikler yapıldığını görün.

Öncelikle sakin ol dostum marka distiribitörü falan değilsin umarım bu ne şiddet.

Yeri gelir tartışırızda sen bir iddaa atarsın ortaya dersin misal ; ''yau ybr yeni kasa 140 görüyormuş'' bizde aksini iddaa ederiz kanıtlar süreriz o zaman sorgularsın sorarsın yargımızın nedenini aksi halde :

Zevkler görecelidir buraya resim koyarsın 9 kişi beğenmez 1 kişi beğenir bunu yargılayamaz ve sorgulayamazsın kimsede sana cevap vermek zorunda değil kişisel tercihler ve zevkler bu arada objektiflik konusunu bir daha gözden geçir ve kendinden başla olaya (nokta ! )

Elektronik-Sözlük

1008 Mesaj
3 Mart 2010; 21:29:10 

quote:

Orijinalden alıntı: _DIESEL_

Öncelikle sakin ol dostum marka distiribitörü falan değilsin umarım bu ne şiddet.

Yeri gelir tartışırızda sen bir iddaa atarsın ortaya dersin misal ; ''yau ybr yeni kasa 140 görüyormuş'' bizde aksini iddaa ederiz kanıtlar süreriz o zaman sorgularsın sorarsın yargımızın nedenini aksi halde :

Zevkler görecelidir buraya resim koyarsın 9 kişi beğenmez 1 kişi beğenir bunu yargılayamaz ve sorgulayamazsın kimsede sana cevap vermek zorunda değil kişisel tercihler ve zevkler bu arada objektiflik konusunu bir daha gözden geçir ve kendinden başla olaya (nokta ! )

Aslında burada objektif kelimesini kullanmam yanlış olmuş sonuçta herkesin kendi zevki, herkes kendine objektif bu durumda. Neyse ben
kimseye yeni kasayı beğendirmeye çalışmıyorum ama sanki city kasadan bile daha kötü olmuş gibi yorumlar var. Fotoğraflara bakıp yorum
yapmakta çok doğru değil. Yerinde görmek gerek. Piyasada zaten 125 cc de bu sınıfta malesef daha güzel ve kaliteli makine yok. Fiyatıda
uygun olduktan sonra kimse beğenmese bile yine en çok satan motor olacak kendi sınıfında.

Bu arada bana sakin ol derken kendini bayağ bir kaptırmışsın mesajı yazarken ""(nokta ! )"

1381 Mesaj
5 Mart 2010; 0:04:22 

CBF 150 nin birtek kafa grenajı daha güzel demişsinizde zaten kafa grenajı hariç geri kalan kısım CBF150 ye benzetilmeye çalışılmış bu YBR125 te.Yan kanatlar deseniz CBF egzoz deseniz CBF benzeri,sadece sinyalleri farklı ondada hondanın daha iyi olduğunu düşünüyorum.Ucuz commuter tipi olayını yamahanın çinli motorlardaki gibi arka çanta taşıma aparatına ve mobilet tarzı inceliğe bakarsak hiç açmayalım daha iyi.YBR ye kötü motor demiyorum hondadan da sağlam hatta..Ama iş ucuz commuter tipine geldiğinde kimse CBF YBR den kötü diyemez,İki motoru yanyana koyduğunuzda farkı anlamayacak birisi yoktur.CBF 150 nin görüntüsüne ucuz commuter diyen birisi herhalde ybr yi motordan bile saymıyor diye düşünürüm.Performansı eşit,hatta ybr nin daha iyi olabilir.Fakat görüntü itibari ile honda nerdeyse 2 katı duruyor ybr'nin.Daha cüsseli daha şık.

Benim anlamadığım bu yeni gelen kasada enjeksiyon yok diyenler var.Enjeksiyon yoksa sırf farı değiştirip 2 kanat eklendi diye bu kadar zam yapılırmı?

Ekleme=Honda taraftarısın ondan böyle konuşuyorsun falan demeyin 5-6 aylık CBF150 kullanıcısıyım başıma gelmeyen kalmadı servisi yüzünden.İlk fırsatta motoru satıp çin malı alıp rahat etmeyi düşünüyorum o derece hondadan nefret eden bir insanım.Görüntü konusundan bahsettim sadece.Onda da yiğidi öldür ama hakkını ver derler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~VeNoM~ -- 5 Mart 2010; 0:21:33 >

1600 Mesaj
8 Mart 2010; 19:21:56 

çok şık olmuş beğendim bineö eski ybr'm gibi olamaz

10873 Mesaj
9 Mart 2010; 12:16:59 

cbf 125i bir an önce gelmeli....

0

902 Mesaj
9 Mart 2010; 20:27:26 

Motor bence eski yuvarlak kafa ve uzay kafalardan kat kat daha iyi olmuş. Ama yine de aynı bildiğimiz ybr. İnsan biraz motorunda değişiklikler yapar kaç senedir aynı eski teknoloji motoru kullanıyorlar. Enjeksiyonlu olsaydı eğer 250cc lik abisi gibi, aşırı derecede satardı. Apacheciler , Honda servisinden ağzı yananlar bu motora üşüşürdü. En çok tutulan kurye motoru zaten ama öyle olsa sınıfının tek hakimi olurdu.

Makyajlama yerine büyük bi değişim yapabilirlerdi. Örneğin bir arkadaşın dediği gibi amortisörleri değiştirip ortaya alabilirlerdi motor çok daha sportif olurdu. Fuarda inceledim motoru. Bana sanki 2006 ybrmden daha küçükmüş gibi geldi.(1000cc likleri denedikten sonra bunun üzerine oturunca bana öyle gelmişte olabilir )

Kampana frenden de bıktım artık. Çinçonlarda bile disk kullanılıyor artık. Neyse diyorum geçiyorum bu konuyu. Dünya şampiyonu bir markanın mühendisleri bizden daha iyi biliyorlardır.

Motora da süper sportlardaki gibi bir koruma yapsalar süper olurmuş. Kendimiz takacağız artık...

Kaç HP acaba. eski ybr nin gücü sınıfına göre yüksekti ama artçı olduğu zaman yer yer güçsüz kalabiliyordu. İnş. birkaç Hp artmıştır.

Motoshow da Fazer 150 yi soracağım eğer gelecekse beklerim onu ama gelmeyecek derslerse Allah'ın izniyle yaza ybrmi satıp bunu almayı düşünüyorum. İnşallah Fazer 150 veya Fz 16 gelirde şenlenir ortalık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m3hm3tozc4n -- 12 Mart 2010; 14:23:24 >

135 Mesaj
14 Mart 2010; 23:22:30 

quote:

Orijinalden alıntı: infinite

değişen hiçbirşey yok motor adına...dış görünüşe makyaj gelmiş... bu sınıfta cbf 150 geldi esti kükrüyor...işi zor...

Motor adına değişen bir şey yok mu ?

İncelemeden yorum yapmak diye buna denir heralde motor komple değişti !

Bir kaç özellikte benden...

YENİ YBR 125 İN ;

BS 25 MM GAZ KELEBEKLİ KARBİRATÖRE SAHİP OLDUĞUNU.
AYRICA GAZ KELEBEĞİNE BAĞLI T.P.S DEDİĞİMİZ GAZ KELEBEĞİ AÇI SENSÖRÜNE SAHİP OLDUĞUNU BELİRTMELİYİZ.

GAZ KELEBEĞİ İLE KONUMLANDIRILMIŞ T.P.S (ÜÇ BOYUTLU AÇI SENSÖRÜ) İHTİVA EDEN(E.C.U.) ELEKTRONİK KONTROL ÜNİTESİ İLE YBR 125 İMİZ KULLANICI ADINA KARAR VERİR.BU KARAR İLE ;

1) YBR 125 DÜŞÜK DEVİRDE YÜKSEK TORK ÜRETEREK HIZLANMA SEVİYESİNİ MAXSİMİZE EDER.

2) YÜKSEK VİTESLERDE DÜŞÜK HIZLARDA SARSINTISIZ ÇALIŞMA SAĞLAR

3) YAKIT EKONOMİSİNİ MAXSİMİZE EDER.

AYRICA YBR 125 DE BULUNAN CUT-OFF SİSTEMİ SAYESİNDE;

YÜKSEK MOTOR FRENİNE ULAŞILIR.

ÖZELLİKLE YOKUŞ AŞAĞI SÜRÜŞLERDE GAZ KESEN SÜRÜCÜ,MOTOR KENDİLİĞİNDEN HIZLANMAYA DEVAM ETTİKÇE 10-15 SANİYE SONRA CUT-OFF SİSTEMİ DEVREYE GİREREK MOTOR FRENİ ÇALIŞIR VE BALATALARINDA EN AZ SEVİYEDE AŞINMASINA OLANAK TANIR.

iPhone 5
Nikon D700

24 Mesaj
11 Nisan 2010; 9:22:24 

2725 Mesaj
11 Nisan 2010; 12:33:54 

quote:

Orijinalden alıntı: ugurNZ09

http://turbotuning.gen.tr/forum/forum_posts.asp?TID=181&yamaha%20fuarindan%20ybr%20125%20(2010%20model)

http://turbotuning.gen.tr/haber/73-tvsnin-fuzesi-apachenin-rtr-180-serisi.html

http://turbotuning.gen.tr/haber/2-honda-cb-twister.html

http://turbotuning.gen.tr/forum/forum_posts.asp?TID=73&asya%20AS%20125%20-%20ucuz%20ve%20parasina%20gore%20iyi%20bir%20motor

125 cc motor düşünenler bu 4 motordan birini almalı..

Site reklamı mı yapıyorsun post mu kasıyorsun anlayamadım verdiğin linkleri çoğu çalışmıyor çalışan ise honda cb ve apachi rtr 180 ki her iki modelde ülkemizde bulunmuyor sen mi getirteceksin nasıl insanlara öneriyorsun ayrıca rtr 180 cc 125 değil

Elektronik-Sözlük

24 Mesaj
11 Nisan 2010; 22:28:47 

eminmisin sen honda cb ve rtr 180 türkiyede olmadıgına aydın - nazilli'deki tvs ve honda bayısine gel bak bakalım burada varmı yokmu o motorlar.

722 Mesaj
13 Nisan 2010; 21:21:38 

Yamaha Honda gibi kafasına göre hareket eden bir firma değil gerçekten

özellikle Ybr konusunda kullanıcıların yorumlerını isteklerini çok iyi değerlendirdi city ve 125k bunları çok iyi gördük

Yeni Ybr de bazı kronik sorunlarda giderilmiş tabi ben tam emin konuşmuyorum daha kullanamadığım için birde yeni nesil karbrütör yerine enjeksiyonlu olsa idi süper olacakdı

1457 Mesaj
14 Nisan 2010; 20:53:31 

Ah be cok begenıyorum alamıyorum fazla paramda yok boy 178 kılo 84 olaya bak aldımda cok ufak kalıyor

İntel İ7 4790 Asus DCU İİ GTX 780 HAFX ADV. Corsair Pro CL 9 2133 2x4, Asus Z97 Maxsimus HERO, Benq XL2420Z, 240 gb Corsair SSD, 2 TB Baracuda, Cooler Master 212x, Steelseries RİVAL, Logitech G930, Steelseries GCK+...

29 Mesaj
28 Nisan 2010; 14:37:49 

yeni grenaj çok hoş amaaaa bi de enjeksyon olsa dadından yenmes

Commandos Fan Klup

1008 Mesaj
29 Nisan 2010; 23:11:11 

Allahın izniyle önümüzdeki hafta yeni kasa YBR 125 imi alıyorum mavi renk.

536 Mesaj
14 Haziran 2010; 14:30:07 

murat ne oldu geldimi ybr motorun?

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
357. Dönem Liste Kayıt - 357. Dönem Liste Görüntüle
_

528 Mesaj
14 Haziran 2010; 14:38:11 

bence hoş olmuş ama enjeksyonlu olmalıydı bencede...

KESKİN

536 Mesaj
14 Haziran 2010; 16:20:31 

quote:

Orijinalden alıntı: bkeskin

bence hoş olmuş ama enjeksyonlu olmalıydı bencede...

yarı enjeksiyonlu yapmslar. TPS ile donatılmıs BS25 mm karbürator var.

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
357. Dönem Liste Kayıt - 357. Dönem Liste Görüntüle
_

1576 Mesaj
20 Haziran 2010; 13:59:49 

Yakında bu motosiklet 100 km'de 1 litreye düşecek.

Yeni kasa alacaktım ama para yetmedi. Kısmet değilmiş, 2009 kasa bakacağız İnşallah kısmetse.

10 Mesaj
3 Temmuz 2010; 23:42:52 

Ne Derece Doğrudur Bilmiyorum ancak Resmi Sitesinde Yakıt Enjeksiyonlu Olduğu Konusunda Bilgi var..Bu Halde Zaten Enjeksiyonlu Olmuş Olmuyor mu ?
Neyin Tartışmasını Yaptığınızı Bir Türlü Çözemedim de :D
Özellikle Kırmızısının Yandan Görüntüsü Çok Güzel Olmuş.Motor Genel Hatlarıyla Zaten İyi ve Depo Grenajları Harika Oturmuş Büyük Bir Aksilik Olmazsa Kış Aylarında Bu Motordan Almayı Düşünüyorum Tabi Kış Aylarının Motosiklet Piyasasını Vuracağını Düşünecek Olursak Fiyatlar Açısından da Bir Avantaj Geçmiş Oluyor Elinize..Maddi Anlamda Sıkıntı yaşayanlar için benim gibi kış aylarını beklemenizi tavsiye ederim..çok daha uygun fiyatlara alabilmeniz açısından sezonun kapanmasını beklemek akıllıca olabiliyor.

1576 Mesaj
3 Temmuz 2010; 23:48:38 

Bildiğim kadarı ile enjeksiyonlu değil. Değişik bir karbüratör sistemi vardı sanırım yarı enjeksiyonlu diyorlardı ama daha az yakacağı için bu ismi verdiler sanırım motosiklet forumundakiler.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Motosiklet Dünyası » YENİ KASA YAMAHA YBR 125 - FUARDAN FOTOĞRAFLAR
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.316