Şimdi Ara

HTC Desire, Legend ve HD Mini (?) yarın tanıtılabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mobil Dünya Kongresi'nde dünyanın sayılı cep bilgisayarı üreticilerinden HTC'nin duyuruları yarın gerçekleştireceği kesinlik kazandı. Barselona'daki etkinlik kapsamında firmanın iki tane Android işletim sistemli ve bir tane de Windows Mobile işletim sistemli modeliyle karşımıza çıkması bekleniyor. Beklenen telefonlar arasında Desire (eski kod adıyla Bravo), Legend ve Touch HD bulunuyor.

Telefonlara ait olduğu iddia edilen teknik özellikler kısaca şu şekilde;

(HTC Desire ''Bravo'')

- Quadband GSM / HSDPA

- 1 GHz Qualcomm Snapdragon

QSD8250 işlemci

- 576 MB RAM / 512 MB ROM

- Android v2.1 (Eclair) işletim sistemi

- 3.7 inç, 480x800 piksel dokunmatik AMOLED (kapasitif) ekran

- İvme sensörü, ışık sensörü

- 3.5 mm jak girişi

- WI-FI / Bluetooth / A-GPS bağlantıları

- microSD kart girişi

- 1280x720 piksel video kaydı

- RDS'li FM radyo

- 1400 mAh lityum iyon batarya

(HTC Legend)

- Quadband GSM / HSDPA

- 600 MHz Qualcomm M7227 işlemci

- 384 MB RAM / 512 MB ROM

- 3.2 inç 320x480 piksel dokunmatik AMOLED (kapasitif) ekran

- İvme sensörü

- 3.5 mm jak girişi

- WI-FI / Bluetooth / A-GPS bağlantıları

- microSD kart girişi

- 5 MP kamera, otomatik odaklama

- RDS'li FM radyo
    - 1300 mAh batarya

(HTC HD Mini)

- Windows Mobile 6.5.3 işletim sistemi

- 3.2 inç dokunmatik ekran

HTC cephesindeki gelişmeleri ilgiyle izliyoruz. Gelişmeler yaşandıkça sizleri bilgilendirmeyi sürdüreceğiz.

• legend sportif göründü, güzel şık sağlam. daha yeni aldıklarımızı beğenmez olmaya başladık. acaba alışveriş hastalığı dedikleri bu mu?
  • İsteklerin sınırı, sonu yok.
  • Desire'yi beğendim. Birde beyazı olsa daha şık dururmuş. Nexus One'a da benziyor biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sotoxs

legend sportif göründü, güzel şık sağlam. daha yeni aldıklarımızı beğenmez olmaya başladık. acaba alışveriş hastalığı dedikleri bu mu?

teknolojini sonu yok ki her geçen gün yeni bir özellik çıkıyor.
  • doğru söze ne denir. adı bile desire. maymun iştahlılığı da beraberinde getiriyor teknolojik gelişmeler.
  • HTC HD Mini çok hoş olmuş. dikkatimi çeken birşey oldu yalnız yeni modellerdeki tuş sayısı 5'e çıkmış.
  • Desire güzelmiş. Flaşı var gibi sanırım. resim için ddeğilde gece fener olarak kullanılabilir sanırım bu modellerde. çok faydalı bi özellik..
    ürünler tanıtılıyor güzelde TR ye getirilip satışı yapılacakmı gene yurt dışından getirtilip garantisiz olarak mı kullanılacak HTC tutkunları..
  • Slm arkadaslar bı konuda yardıma ıhtıyacım var..Yurt dısından HTC HD2 veya HTC,nın baska modelını TURKIYEYE getırırsem burda kullanabılırmıyım merak ettığım kayıt falan değıl ingilizce bılmedığım ıcın turkceye cevırebılırmıyız...Bu konuda bılgı sahıbı veya tecrube sahıbı olan varsa bılgısıne ıhtıyacım var yanlıs bısey yapmak ıstemıyorum sınmdıden TESEKKURLER..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gerayçetin

Slm arkadaslar bı konuda yardıma ıhtıyacım var..Yurt dısından HTC HD2 veya HTC,nın baska modelını TURKIYEYE getırırsem burda kullanabılırmıyım merak ettığım kayıt falan değıl ingilizce bılmedığım ıcın turkceye cevırebılırmıyız...Bu konuda bılgı sahıbı veya tecrube sahıbı olan varsa bılgısıne ıhtıyacım var yanlıs bısey yapmak ıstemıyorum sınmdıden TESEKKURLER..

çevirirsin elbet..
    ctrlpda
    diye arat o sitede aradığını bulursun.
  • Tesekkur ederım dostum.Daha once hıc bu tur bısey yapmadığım ıcın bılmıyorum yanı becerıp beceremeyecegımı bılmıyorum ama beceremeyeceğım gıbı gelıyo acıkcası tırsıyorum olmassa yardım arayacagım....Acaba bı ıslerı ucret karsılğı yapan yerler varmıdır ben bu ışın altından kalkamam...
  • Yurddışında 800 tl olan bu telefonlar neyazıkki Türkiye'de "50 tl'ye çıkıyor. Ben de en sık kullandığım cihaz telefon olduğundan almayı düşünüyorum. Ama bir telefon bir laptop'dan pahalı ise bilemiyorum. Bir sıkıntı da artık firmalar ürettikleri modelin sorunları ile fazla uğraşmıyor. Bir ürünün firmware güncellemesi taş çatlasın 2 yıl. sonra unutuluyor. hatta yedek parça bulamıyorsunuz ve hemen size bu yeni model var bunu satalım diyorlar. Üzücü.
  • Sayın bizim denizci,
    Yanlış anlamayın sizi eleştirmek değil niyetim. Sadece işportada gece fenerleri 1.5 Tl, pili de içerisinde :)
  • Yurddışında 800 tl olan bu telefonlar neyazıkki Türkiye'de "50 tl'ye çıkıyor. Ben de en sık kullandığım cihaz telefon olduğundan almayı düşünüyorum. Ama bir telefon bir laptop'dan pahalı ise bilemiyorum. Bir sıkıntı da artık firmalar ürettikleri modelin sorunları ile fazla uğraşmıyor. Bir ürünün firmware güncellemesi taş çatlasın 2 yıl. sonra unutuluyor. hatta yedek parça bulamıyorsunuz ve hemen size bu yeni model var bunu satalım diyorlar. Üzücü.
  • Arkadaslar HTC,ye attığım maile gelen cevapta HTC DESİRENIN TÜRKİYEDE SATILMAYACAGINI söylemişler......
  • @ DHmisafiri
    Bunun çözümü çok basit aslında.. kimse elindeki Pdayı değiştirmeyecek ve aldığı cihazı en az 5 yıl kullanacak bak o zaman nasıl eğiliyorlar sattıkları cihazın yazılım desteğine.. Ama bu teknolojiye ilgi duyanlardaki israf derecesindeki maymun iştahlılık olduğu sürece biraz zor gibi :)
  • Sayın TR_001,
    Kesinlikle katılıyorum size. Benim kullandığım pda 2.5 yıllık, düşündükçe yenisini almaya kıyamıyorum. Şimdi aç yatanlar, kirasını ödeyemeyenler var. Bir ürüne neden ihtiyacımız olduğunu iyi belirlemek lazım.
  • yurt dısından telefon getırebılen varmı almak ıstıyorum desıre htc lutfen yardım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.