Şimdi Ara

===> Yeni HTC Desire (Bravo) | 1GHz - 3.7' WVGA AMOLED - Android 2.1 <===

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.340
Cevap
14
Favori
212.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ===> Yeni HTC Desire (Bravo) | 1GHz - 3.7' WVGA AMOLED - Android 2.1 <===

HTC Desire (Bravo) Specifications

* CPU Speed - 1 GHz
    * Platform - Android™ 2.1 (Éclair) with HTC SenseTM
    * Memory - ROM: 512 MB, RAM: 576 MB
    * Dimensions - (LxWxT) 119 x 60 x 11.9 mm (4.7 x 2.36 x 0.47 inches)
    * Weight - 135 grams (4.76 ounces) with battery
    * Display - 3.7-inch AMOLED touch-sensitive screen with 480 X 800 WVGA resolution
    * Network - HSPA/WCDMA:
    o Europe/Asia: 900/2100 MHz
    o Upload speed of up to 2 Mbps and download speed of up to 7.2 Mbps
    * Quad-band GSM/GPRS/EDGE:
    o 850/900/1800/1900 MHz (Band frequency, HSPA availability, and data speed are operator dependent.)
    * Onscreen navigation - Optical Trackball
    * GPS - Internal GPS antenna
    * Sensors -
    o Proximity sensor
    o Ambient light sensor
    o G-Sensor
    o Digital compass
    * Connectivity - Bluetooth® 2.1 with FTP/OPP for file transfer, A2DP for wireless stereo headsets,
    and PBAP for phonebook access from the car kit
    * Wi-Fi® - IEEE 802.11 b/g
    * 3.5 mm stereo audio jack
    * Standard Micro-USB (5-pin micro-USB 2.0)
    * Camera - 5 megapixel color camera with auto focus and flashlight
    * Audio supported formats
    o Playback: .aac, .amr, .ogg, .m4a, .mid, .mp3, .wav, .wma,
    o Recording: .amr
    * Video supported formats
    o Playback: .3gp, .3g2, .mp4, .wmv
    o · Recording: .3gp
    * Battery - Rechargeable Lithium-ion battery
    * Capacity - 1400 mAh
    * Talk time:
    o Up to 390 minutes for WCDMA
    o Up to 400 minutes for GSM
    * Standby time:
    o Up to 360 hours for WCDMA
    o Up to 340 hours for GSM
    * Expansion Slot - microSD™ memory card (SD 2.0 compatible)
    * AC Adapter Voltage range/frequency - 100 ~ 240 V AC, 50/60 Hz
    * DC output - 5 V and 1 A
    * Special Feature - Friend Stream

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 16 Şubat 2010; 14:05:40 >

• video kaydına bak 3 gp, insan mp4 yapar bari.illa bir şeyi eksik yapacaklar.
  • ram e bak
  • Harika bir model gerçekten yalnız Nexus One ile bir kıyaslanması gerek bence..
  • android mi yoksa winMo7 mi karar verebilirsem cihaz almam daha da kolaylaşacak!!!
  • Bence mükemmel Android cihazı.Ülkemize HD2 gibi rekabetçi bir fiyat ile girmesini umut ediyorum
  • 10 numara alet
  • HTC Desire'ın video kaydı 720p HD. burada yazmamışlar. (kaynak: gsmarena) 3gp bunu destekliyor mu bilmiyorum, belki bilgi yanlıştır.

Ben burada kullanılan HTC Sense arayüzünü ileride HD2'ye yükleyebilir miyiz onu merak ediyorum. (HD2'ye Android rom atıp üzerine HTC Sense) Bilen varsa yanıtlarsa çok sevinirim. Ona göre yönüm HD2'ye doğru kayacak.

???

quote:

Orijinalden alıntı: cssbaycelebi

video kaydına bak 3 gp, insan mp4 yapar bari.illa bir şeyi eksik yapacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemuguz

HTC Desire'ın video kaydı 720p HD. burada yazmamışlar. (kaynak: gsmarena) 3gp bunu destekliyor mu bilmiyorum, belki bilgi yanlıştır.

Ben burada kullanılan HTC Sense arayüzünü ileride HD2'ye yükleyebilir miyiz onu merak ediyorum. (HD2'ye Android rom atıp üzerine HTC Sense) Bilen varsa yanıtlarsa çok sevinirim. Ona göre yönüm HD2'ye doğru kayacak.

???

quote:

htc nin resmi web sitesinde de video kaydı 3gp olarak belirtilmiş.
    linkden görebilirsininz full özelliklerini.
    SELAMLAR

http://www.htc.com/uk/product/desire/specification.html

• Video supported formats:
    Playback: .3gp, .3g2, .mp4, .wmv
    Recording: .3gp

diyor. Evet inanamıyorum ama sanırım resmi açıklamadan sonra gsmarena da sayfasındaki bazı bilgileri düzeltmiş. 720p HD kayıt konusunda bir bilgi yok artık. Duyumla spec. mi doldurulur yahu :) Neyse.

Ben burada kullanılan HTC Sense arayüzünü ileride HD2'ye yükleyebilir miyiz onu merak ediyorum. (HD2'ye Android rom atıp üzerine HTC Sense) Bilen varsa yanıtlarsa çok sevinirim. Ona göre yönüm HD2'ye doğru kayacak. Çünkü Desire muhtemelen Nisan'da çıkacak ve Türkiye'ye Haziran'dan önce gelemez... :(

???

quote:

Orijinalden alıntı: sorayya

quote:

Orijinalden alıntı: erdemuguz

HTC Desire'ın video kaydı 720p HD. burada yazmamışlar. (kaynak: gsmarena) 3gp bunu destekliyor mu bilmiyorum, belki bilgi yanlıştır.

???

quote:

htc nin resmi web sitesinde de video kaydı 3gp olarak belirtilmiş.
    linkden görebilirsininz full özelliklerini.
    SELAMLAR

http://www.htc.com/uk/product/desire/specification.html

• AMOLED ekran yeni bir şey mi yahu? Arıyorum özellikler listesinde yeni HTC (Çıkacak telefonlardan.) hep AMOLED touch-sensetive screen filan yazıyor... Resistive ve Capastive erkana göre farkları neler acaba? (OLED yazdığına göre yeni LED TV lerdeki gibi ekranın kırılma olayı olmayacaktır sadece bunu anladım.) hassasiyet konusunda bir bilgim yok.
  • Evet touch-sensetive ne demek? Capasitive'den farklı mı acaba?

Harika bir cihaz. Yılın 2. yarısında düşünülebilir. Amoled ekran ve android işlemci olması iyi.

quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

AMOLED ekran yeni bir şey mi yahu? Arıyorum özellikler listesinde yeni HTC (Çıkacak telefonlardan.) hep AMOLED touch-sensetive screen filan yazıyor... Resistive ve Capastive erkana göre farkları neler acaba? (OLED yazdığına göre yeni LED TV lerdeki gibi ekranın kırılma olayı olmayacaktır sadece bunu anladım.) hassasiyet konusunda bir bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimakgrav

Evet touch-sensetive ne demek? Capasitive'den farklı mı acaba?

Harika bir cihaz. Yılın 2. yarısında düşünülebilir. Amoled ekran ve android işlemci olması iyi.

quote:

AMOLED ekran yeni bir şey mi yahu? Arıyorum özellikler listesinde yeni HTC (Çıkacak telefonlardan.) hep AMOLED touch-sensetive screen filan yazıyor... Resistive ve Capastive erkana göre farkları neler acaba? (OLED yazdığına göre yeni LED TV lerdeki gibi ekranın kırılma olayı olmayacaktır sadece bunu anladım.) hassasiyet konusunda bir bilgim yok.

htc dokunmatik ekranda çok iyi bence.iphone dan aşağı kalır bir tarafı yok.

• Bildiğim kadarıyla AMOLED'in kullanıldığı ilk capacitive ekranlı akıllı telefonlar HTC'ye ait. AMOLED'in patenti sanırım Samsung'a ait o yüzden zibil gibi Samsung telefonda AMOLED'i görebilirsiniz.

AMOLED'in farkı, renklerdeki canlılığı, güzelliği, ince oluşu ve az enerji tüketmesi. ayrıca tft ekranlara göre 1000 kat daha hızlı tepkime süresine sahip demiş ek$i'de birisi.

Aşağıdaki fotoğrafta lcd-amoled farkını görebilirsiniz. Wiki de güzel anlatmış bu linkten bakabilirsiniz...

===> Yeni HTC Desire (Bravo) | 1GHz - 3.7' WVGA AMOLED - Android 2.1 <===

Şu videolara da göz atın derim;

Bi de bu varmış:http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=5813374

quote:

• @erdemuğuz tam anlaşılmadı!

AMOLED ekran resistive mi yoksa capasitive ekrana mı sahip? touch-sensetive ne oluyor? Biz onu sormaya çalışmıştık?? Diğer bir konuda hece arkadaş sanırım en iyi ekranın artıları ve eksileriyle TFT-capacitive olduğunu anlatmıştı. Tabiiki Amoled ekranın da artıları çok.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.