Şimdi Ara

Eklenti Cevap Vermiyor hatası... Yardım Lütfen !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
15.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar konuyu yalnış yere açmış olabilirim ama nerede açacağımı bilemedim... Google Chrome da youtube'a giriyorum fakat eklenti yanıt vermiyor(eklenti olarak Adobe ShockWave ) diyor. Programı Adobe'un sitesinden yüklüyorum fakat aynı hata ile tekrar karşılaşıyorum. Bu sefer google chrome'u kaldırıyorum sonra onu tekaradan kuruyorum ama yine aynı sorun. Firefox ta da aynen bu hata karşıma çıkıyor. bunu nasıl halledebilirim lütfen yardımcı olurmusunuz ?

• shockwave eklentisinin hangi sürümüyle bu hatayı alıyorsunuz? siteden indirdiğiniz muhtemelen son sürümdür diye düşünüyorum.. daha önceki sürümlerinden birini indirip kurun.. yeni sürüm oldugundan belki optimize edilmemiştir tam olarak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: awallabilla

shockwave eklentisinin hangi sürümüyle bu hatayı alıyorsunuz? siteden indirdiğiniz muhtemelen son sürümdür diye düşünüyorum.. daha önceki sürümlerinden birini indirip kurun.. yeni sürüm oldugundan belki optimize edilmemiştir tam olarak..

Son sürüm kullanıyorum.Siteden indiriyorum fakat hata veriyor
  • Bi yardım edin beyler...
  • konuyu hortlattım ama aynı shockwave hatası bendede var yardımcı olan olursa sevinirim
  • aynı sorundan bendede var sorunun neden kaynaklandığını net olarak bilmesemde ekran kartından kaynaklı olabileceğini düşünüyorum, hata vermeden önce bi süre fan bağırarak çalışıyor sonra ekran kararıyor ve Shockwave hatası karşıma çıkıyor... bu sorun hakkında daha garanti bilgisi olanlar yardımınız için şimdiden teşekkürler.
  • Bendeki hata geçti hiç sorma bilmiyorum ama geçti :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.