- x
Eklenti Cevap Vermiyor hatası... Yardım Lütfen !
6 Cevap14175 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

129 Mesaj
15 Şubat 2010; 12:57:28 

Arkadaşlar konuyu yalnış yere açmış olabilirim ama nerede açacağımı bilemedim... Google Chrome da youtube'a giriyorum fakat eklenti yanıt vermiyor(eklenti olarak Adobe ShockWave ) diyor. Programı Adobe'un sitesinden yüklüyorum fakat aynı hata ile tekrar karşılaşıyorum. Bu sefer google chrome'u kaldırıyorum sonra onu tekaradan kuruyorum ama yine aynı sorun. Firefox ta da aynen bu hata karşıma çıkıyor. bunu nasıl halledebilirim lütfen yardımcı olurmusunuz ?

" Niçin burada olduğunu biliyorum, Ne yaptığını biliyorum... Niye uyuyamadığını biliyorum, niye yalnız yaşadığını ve niye her gece, bilgisayarının başında oturduğunu biliyorum. Onu arıyorsun. Biliyorum, çünkü geçmişte ben de onu aramıştım. Ve o beni bulduğunda, bana aslında onu aramadığımı, bir cevap aradığımı söyledi. Bizi harekete geçiren, bir soruydu. Seni buraya getiren soru. Soruyu biliyorsun, benim gibi..."

3737 Mesaj
15 Şubat 2010; 14:08:44 

shockwave eklentisinin hangi sürümüyle bu hatayı alıyorsunuz? siteden indirdiğiniz muhtemelen son sürümdür diye düşünüyorum.. daha önceki sürümlerinden birini indirip kurun.. yeni sürüm oldugundan belki optimize edilmemiştir tam olarak..

129 Mesaj
15 Şubat 2010; 23:45:54 

quote:

Orijinalden alıntı: awallabilla

shockwave eklentisinin hangi sürümüyle bu hatayı alıyorsunuz? siteden indirdiğiniz muhtemelen son sürümdür diye düşünüyorum.. daha önceki sürümlerinden birini indirip kurun.. yeni sürüm oldugundan belki optimize edilmemiştir tam olarak..

Son sürüm kullanıyorum.Siteden indiriyorum fakat hata veriyor

" Niçin burada olduğunu biliyorum, Ne yaptığını biliyorum... Niye uyuyamadığını biliyorum, niye yalnız yaşadığını ve niye her gece, bilgisayarının başında oturduğunu biliyorum. Onu arıyorsun. Biliyorum, çünkü geçmişte ben de onu aramıştım. Ve o beni bulduğunda, bana aslında onu aramadığımı, bir cevap aradığımı söyledi. Bizi harekete geçiren, bir soruydu. Seni buraya getiren soru. Soruyu biliyorsun, benim gibi..."

129 Mesaj
22 Şubat 2010; 17:32:09 

Bi yardım edin beyler...

445 Mesaj
25 Ekim 2011; 16:07:21 

konuyu hortlattım ama aynı shockwave hatası bendede var yardımcı olan olursa sevinirim

10 Mesaj
30 Kasım 2011; 19:35:34 

aynı sorundan bendede var sorunun neden kaynaklandığını net olarak bilmesemde ekran kartından kaynaklı olabileceğini düşünüyorum, hata vermeden önce bi süre fan bağırarak çalışıyor sonra ekran kararıyor ve Shockwave hatası karşıma çıkıyor... bu sorun hakkında daha garanti bilgisi olanlar yardımınız için şimdiden teşekkürler.

445 Mesaj
30 Kasım 2011; 21:23:57 

Bendeki hata geçti hiç sorma bilmiyorum ama geçti :)

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Eklenti Cevap Vermiyor hatası... Yardım Lütfen !
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203