Şimdi Ara

===> Samsung Wave | 3.3' SuperAMOLED - 1GHz - 5MP - 720p - 802.11n <=== (1693. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.928
Cevap
51
Favori
1.920.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16911692169316941695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Temiz kutulu aksesuarlı wave s8500 alinir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağol

• Arkadaşlar elimde Wave var ilgilenen olursa satabilirim.

iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: invade

Arkadaşlar elimde Wave var ilgilenen olursa satabilirim.

iyi günler

Ben alırım. Durumunu fiyatını özelden yaz

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Evet arkadaslar Wave ile yillardir suren birlikteligimiz bugun sona erdi. Artik yoluma Xperia M ile devam ediyorum hepinize tesekkurler arada sirada ugrarim buraya hoscakalin.

Hayırlı olsun hocam, demek tek kalmaya adım adım gidiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeerNet*

quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Evet arkadaslar Wave ile yillardir suren birlikteligimiz bugun sona erdi. Artik yoluma Xperia M ile devam ediyorum hepinize tesekkurler arada sirada ugrarim buraya hoscakalin.

Hayırlı olsun hocam, demek tek kalmaya adım adım gidiyorum

Samsung'un üvey evlat yerine koyduğu bi cihaza biz iyi bile sahip çıktık ama yeter.

• Waveler benim gözümde samsung gaminda en iyi tasarıma sahip telefonlar halen

• Bence de çok iyi tasarımları car Wave 1 ve Wave 2 nin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla tasarim donanim iyi de artik pilleri bitti. Olmuyorsa zorlamamak gerek.

• Ahhh ahhh efsaneydi tam 5 yıl once bu telefonun üstüne telefon tanimazdim. Samsung bok etti atti huzur icinde uyu

• Hâlâ buralarda birilerinin oldunu görüyorum. Herkese selamlar.
    Ben hala wave 1 kullanıyorum. Android merakımı tabletle tatmin ediyorum. Ne samsungmuş be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiko_cmax

Hâlâ buralarda birilerinin oldunu görüyorum. Herkese selamlar.
    Ben hala wave 1 kullanıyorum. Android merakımı tabletle tatmin ediyorum. Ne samsungmuş be.

vaay hocam nasılsınız?

Ben de hala Wave ile devam ediyorum yalnız batarya şişmiş kapak zorlanıyor kaç aydan beri. Bir ara ofisten elite vermişlerdi 2-3 ay kullandım, Wave baya küçük gelmeye başladı ama şimdi tekrar alıştım problem yok. Yalnız elite'den sonra internete giremiyorum Wave ile çok zor geliyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fiko_cmax

Hâlâ buralarda birilerinin oldunu görüyorum. Herkese selamlar.

vaay hocam nasılsınız?

Ben de hala Wave ile devam ediyorum yalnız batarya şişmiş kapak zorlanıyor kaç aydan beri. Bir ara ofisten elite vermişlerdi 2-3 ay kullandım, Wave baya küçük gelmeye başladı ama şimdi tekrar alıştım problem yok. Yalnız elite'den sonra internete giremiyorum Wave ile çok zor geliyor

Çok teşekkür ederim iyiyim, umarım sen de iyisindir.
    Ben de vazgeçmek için bahane arıyorum ama taş gibi çıktı. Elektronik kullanımında oldukça titizim. Telefonu kutusuna koysam sıfır diye satılır. Pili 3 gün rahat gidiyor. Sanırım internet kullanmadığım için. Bakalım ne zamana kadar gidecek. Yeni bir telefon alsamda bunu kutusuna koyup saklıcam.

• Ben telefonu valide sultana tahsis ettim. Böyle giderse bi kaç nesil daha görecek gibi Maşallah cihaza bişey olmuyor

• mert1907 kullanıcısına yanıt
    Yeni nesil anne telefonu, benimki de validede. Eni biraz da dar olduğundan rahat kullanıyor, gayet memnun.
  • ufacık ekranlı telefonları gözleri yakını zor gören aile büyüklerine vermeyin lütfen. Daha da bozulur o gözler
  • Nazik bi cihaz olduğundan en uygunu bu.
    Oda bi bakış açısı ama teknolojiden anlayan yeni nesil kullanmaz artık. Atsan atılmıyor satsan satılmıyor.

• Arkadaşlar bi sorum var. Telefonu anneme verdim o kullanıyor artık ancak telefonun şarjı durduk yere bitiyor. Bataryada değişeli fazla bişey olmadı hatta telefonu 1.2 ye düşürdüm bi kaç gün şarjı güzel gitti ancak şimdi gene aynısını yapıyor. Ne önerirsiniz?

• Ne zaman değişti batarya hocam? Bir de şarj soketi bozulmuş olmasın, benim şu an öyle. Sürekli bilgisayara bağlandı uyarısı veriyor ve ekranı açıyor. Bu yüzden şarj hızlı bitiyor olabilir.
  • quote:

Ne zaman değişti batarya hocam? Bir de şarj soketi bozulmuş olmasın, benim şu an öyle. Sürekli bilgisayara bağlandı uyarısı veriyor ve ekranı açıyor. Bu yüzden şarj hızlı bitiyor olabilir.

Batarya değişeli fazla olmadı ayrıca sokette de sorun olduğunu zannetmiyorum şarj olmasında felan bi sıkıntı yok. Yalnız cihazın şarjı durduk yere bitiyor ve hafif bi ısınma oluyor cihazda. Yazılım attım güzel gitti bi kaç gün ama tekrar yapmaya başladı.

• 
Sayfa: önceki 16911692169316941695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.