Şimdi Ara

===> Samsung Wave | 3.3' SuperAMOLED - 1GHz - 5MP - 720p - 802.11n <=== (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.929
Cevap
51
Favori
1.919.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ne zaman çıkıcak bu canavar tam olarak bilen var mı yukarıda bir arkadas sormuş oda cevap alamamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: anelka39

Arkadaşlar ne zaman çıkıcak bu canavar tam olarak bilen var mı yukarıda bir arkadas sormuş oda cevap alamamış

Nisan gibi piyasaya çıkacak ama Türkiye'ye gelmesi biraz daha zaman alabilir.
  • bir yerde görmüştüm Nisan yada Mayıstı, 50 ülkede aynı anda piyasaya sürülecek deniyordu, öyleyse piyasaya sürüldüğü anda burdada satışta olabilir sanırım...
  • samsung türkiyede uygulama mağzasını kullanıma açıyor.. wave 'a hazırlık var belli....
  • Samsung Apps Türkiye kullanıma açıldı ve bu cihaz çıktığında Bada için de buradan hizmet verebilirler, haydi hayırlısı.
  • öylede olacak sanırım, benim izlenimlerime göre samsung bu sisteme önem veriyor giriş sağlam temeller üzerine olacak gibi, gerisi kendiliğinden gelir zaten...
  • 750-1000 lira arası bir fiyat bekliyorum.
  • İnanmayacaksınız ancak ben 750'ye yakın olacağı tahminindeyim 850 lira civarı, çok umutluyum bu cihazdan.
  • Bence fiyat açısından çok olumlusunuz. N97 'nin bile 1500 civarı çıktığı türkiye piyasasında böyle bir telefon 750 falan olamaz bence.
  • 1000 tl nin altında çıkarsa samsung omnia ları nasıl satacak arkadaşlar herkes wave i tercih etmezmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furniture78

1000 tl nin altında çıkarsa samsung omnia ları nasıl satacak arkadaşlar herkes wave i tercih etmezmi.

Bu da doğru ancak lansman fiyatı olarak en azından 1000 lira uygun olur bir aylığına falan.
  • Burada telefonu öve öve bitiremeyip sabırsızlıkla bekleyenlerden kaç tanesi telefonu alacak merak ediyorum .. i8910 da millete gazı verenlerin %1 i bile almadı telefonu ..
  • Kesinlikle bir sonraki telefonum bu olacak. I8910 da güzel telefon ama bada çok ilgimi çekiyor ve gelişmeye açık bence, samsungun tam desteği ile iyi yerlere gelecektir.

Kolay Gelsin
  • Türkiyeye geliş tarihi ile ilgili bilgisi olan var mı? Bazı yerlerde tüm dünyada aynı anda çıkacak falan yazıyor ne kadar doğru acaba. i8910 gibi 2 ay sonra Türkiye ye gelmez umarım.

Kolay Gelsin
  • edindiğimiz bilgilere ve benim tahminime göre, Nisan ayında yada en geç mayısta piyasaya çıkacak ve daha önce Samsungun bazı modellerinde yaptığı gibi yurtdışı ile burdada aynı anda piyasada olacak diye düşünüyorum, çıktıktan 2 ay sonra falan burda satışa çıkacağını pek sanmıyorum...

@tgezer, her modelde o tip düşünenler ve sonradan vazgeçenler olur, oluyorda bence normal bir durum, artı fiyat olayınıda unutmamak lazım belkide o yüzden alamayanlarda olmuştur, ayrıca burda senin dediğin tarzda olan ben pek göremedim gayet bilinçli ve mantıklı yaklaşımlar içerisinde bekleyenler var gibime geliyor artı varsa bile burda o şekilde düşünenlerden daha çok kişinin bu teli alacağını sanıyorum tahmin ediyorum, ayrıca yine fiyatta önemli tabi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

edindiğimiz bilgilere ve benim tahminime göre, Nisan ayında yada en geç mayısta piyasaya çıkacak ve daha önce Samsungun bazı modellerinde yaptığı gibi yurtdışı ile burdada aynı anda piyasada olacak diye düşünüyorum, çıktıktan 2 ay sonra falan burda satışa çıkacağını pek sanmıyorum...

@tgezer, her modelde o tip düşünenler ve sonradan vazgeçenler olur, oluyorda bence normal bir durum, artı fiyat olayınıda unutmamak lazım belkide o yüzden alamayanlarda olmuştur, ayrıca burda senin dediğin tarzda olan ben pek göremedim gayet bilinçli ve mantıklı yaklaşımlar içerisinde bekleyenler var gibime geliyor artı varsa bile burda o şekilde düşünenlerden daha çok kişinin bu teli alacağını sanıyorum tahmin ediyorum, ayrıca yine fiyatta önemli tabi...

Bilgi için teşekkürler. Umarım Nisanda çıkar.

Super AMOLED (Dış ortamda %20 daha fazla görünütlük 5 kat daha fazla parlaklık AMOLED e göre) ve 1GHz işlemci ile 1400 ün altında çıkması benim için süpriz olur açıkçası.

Bada Develloper Kit henüz açık değil gördüğüm kadarıyla sitesinden üye oldum siteye ama sadece Partner lara açık SDK lar. Herkese açılır açılmaz bizde bir takım uygulamalar geliştiririz Bada ile.

Kolay Gelsin

• quote:

edindiğimiz bilgilere ve benim tahminime göre, Nisan ayında yada en geç mayısta piyasaya çıkacak ve daha önce Samsungun bazı modellerinde yaptığı gibi yurtdışı ile burdada aynı anda piyasada olacak diye düşünüyorum, çıktıktan 2 ay sonra falan burda satışa çıkacağını pek sanmıyorum...

Bu arada imzanı aşırdım umarım kusura bakmazsın :)

Kolay Gelsin

• rica ederim, güzel olmuş...

1400 den aşağı olur ben öyle tahmin ediyorum, dışarda bazı forumlarda, konularda baya düşük uygun fiyatlardan bahsediliyor ne derece doğru bilmiyorum, bakalım yakında yabancı sitelerde ön sipariş falan fiyatları görmeye başlarız herhalde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 8 Mart 2010; 12:46:03 >
  • İnşallah aynı anda satışa çıkar ve uçuk bir fiyat olmaz. Bu telefonu bekliyorum. (Galiba uzun bir zamandır beklediğim meçhul telefon buydu)
  • quote:

rica ederim, güzel olmuş...

1400 den aşağı olur ben öyle tahmin ediyorum, dışarda bazı forumlarda, konularda baya düşük uygun fiyatlardan bahsediliyor ne derece doğru bilmiyorum, bakalım yakında yabancı sitelerde ön sipariş falan fiyatları görmeye başlarız herhalde...

Umarım dediğiniz gibi çıkar. Bada lı ilk telefon açısından bir nevi promosyon yapmaları akla mantıklı geliyor.

Bu arada orjinal imza için teşekkürler.

Kolay Gelsin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.