Şimdi Ara

Sony, iPod Dock hoparlörü TRiQ'i duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 4 farklı desen seçeneğiyle Sony TRiQ

Her geçen gün iPod/iPhone odaklı bir çok yeni aksesuar piyasaya sunuluyor. Bu akıma ayak uyduranlardan biri de dünyanın en büyük elektronik üreticilerinden biri olan Sony. Firma TRiQ/TRiK adında yeni bir iPod Dock hoparlörü duyurdu.

TRiQ, iPhone ve iPod'lar ile dock sayesinde direk olarak uyumluluk gösterirken, AUX girişine bağlanan jack kablosu sayesinde diğer mobil cihazlar ile de çalışabiliyor. Ürün, kablosuz bağlatıyı da destekliyor ve dinleme esnasında iPod Dock üzerinden bağlanan iPod/iPhone'u şarj da edebiliyor. Yanında bir de kumandası bulunan, 75 Watt ses çıkış gücüne sahip olan TRiQ, 4 farklı desen seçeneği sunuyor. Sony TRiQ/TRiK'in 130 Dolar'lık satış fiyatıyla Nisan ayında piyasaya sunulması bekleniyor.

• hoş olmuş gerçekten, ses kalitesi de iyidir mutlaka sony ne de olsa
  • evet sony, adına yakışanı yapmıştır umarım
  • " 75 Watt " gerçekten iyiymiş
  • Sony MP3 Çalar segmentinde söz sahibi markalardan olmasına rağmen,en büyük rakibine dock üretiyor.Ticaret böyle birşey olsa gerek
  • Walla zamanında MP3 ile dalga geçmeyip adam gibi Walkman adaptasyonunu gerçekleştiselerdi şimdi herşey bambaşka olabilirdi.
    Çok merak ediyorum o adam hala Sony'de çalışıyor mudur?
  • Tasarımını sevdim
  • Sony bu işi biliyor ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: omkkio

Walla zamanında MP3 ile dalga geçmeyip adam gibi Walkman adaptasyonunu gerçekleştiselerdi şimdi herşey bambaşka olabilirdi.
    Çok merak ediyorum o adam hala Sony'de çalışıyor mudur?

O adamı bilmem ama şimdiki çalişanları daha doğrusu mühendisleri kovmaları lazım. O adaptasyonu ses kalitesi olarak hala gerçekleştiremediler.Ürettikleri mp3 çalarların ses kalitesi kasetçalar walkmanlere göre çok kötü. Walkman den sonra A815 le müzik dinlemek hiç keyif vermiyor. X serisi nasildir bilmiyorum ama pek farklı olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buckethead®
    Tasarımını sevdim

Tasarımlar çok hoş hakikaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Something

Sony MP3 Çalar segmentinde söz sahibi markalardan olmasına rağmen,en büyük rakibine dock üretiyor.Ticaret böyle birşey olsa gerek

ben de çok şaşırdım başlığı görünce
  • Güzel olmuş...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.