Şimdi Ara

HIS, Radeon HD 5570 modelinin yaygın satışına başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ICEQ serisi yüksek performanslı ekran kartlarıyla tanınan HIS, ürün gamını Radeon HD 5570 tabanlı yeni bir model ile genişletiyor. H557F1G kod adını taşıyan ve DirectX 11 desteği sunan yeni model, 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan Redwood GPU'sundan güç alıyor. Mavi renkli baskılı devre kullanan düşük profilli ekran kartı, 128-bit bellek veri yolu desteğine ve 400x paralel işlem birimine sahip.

Grafik işlem birimi 650MHz'de, bellekleri ise 1800MHz'de görev yapan HIS Radeon HD 5570, 1GB GDDR3 bellekle geliyor. Unified Video Decoder 2.2 teknolojisiyle yüksek tanımlı video hızlandırma desteği sunan yeni model, görüntü aktarımı için D-Sub, DVI ve HDMI konnektörlerini kullanıyor. Özellikle medya bilgisayarlarını hedef alan ve Bumptop 3D yazılımıyla gelen HIS Radeon HD 5570'in yurt dışında liste fiyatı 95$.

• al sana 9600 gt nin 128 bitlik ve directx11 destekli modeli sayılır ama küçüğü bide buna giriş seviyesi diyolar
  • Giriş seviyesi için iyi bir kart.
    Hem az enerji harcıyor hemde az ısınıyor.

Fiyatıda düşerse iyi olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19232E7C9 -- 13 Şubat 2010; 23:30:56 >
  • bu akrt gt220 yle başa baş performans vermiyor mu?ne diye alacak millet bunu ? dx11 var demeyin dx11 li hiçbirşeyi çalıştırmaz bu kart
  • fiyatı dışında iyi bence,paylaşyım için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

bu akrt gt220 yle başa baş performans vermiyor mu?ne diye alacak millet bunu ? dx11 var demeyin dx11 li hiçbirşeyi çalıştırmaz bu kart

Mimarisi farklı
  • bu benim 3850 den performanslıdır heralde 400x paralel işlemcisi varmış baksana
  • @ sadtneverdie

Bu kart GT220'den daha iyi başarım gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakupkaratas255
    bu benim 3850 den performanslıdır heralde 400x paralel işlemcisi varmış baksana
    rop tarayıcı sayıları hıozlar hakkında bılgı varmı?
    en azından yakın degerler verecektır.
    bu kart hd 4670 ıle aynı hemen hemen.
  • fiyatı daha makul seviyede olabilirdi diye düşünüyorum
  • kartın tipi bir zamanlar kullandığım ati x550 512 mb modeline benziyo
  • düşük güç tüketimine önem verenler için gerçekten güzel seçenek

Piyasa ya girince fiyatıda uygun olursa kasamı süsleyebilirim
  • HIS şimdi bir de bu karta iceq soğutucu takarsa tam olur. Öyle ya ne gerek var 5850'ye 5870'e
  • @coupant
    HIS bu karta IceQ taksa kartın fanı PCB'nin dışında kalır kartı soğutamaz
  • sadtneverdie

gt220 dediğin kart 4650 ile ancak yarışıyor bununla nasıl kıyaslarsın
  • En azından görüntüsü bir parça tatmin edici, siyah blok mavi fan (sanıyorum ışıklıdır) low-end kart yapıyo diye çöp olsun dememişler diğer firmaların yaptıklarını beğenmemiştim bu en azından tercih sebebi olabilir.

Zaten her ne kadar alakasızda olsa ekran kartı alırken özellikler o kadar birbirine benziyorki hangisini alayım sorusunun cevabı artık "kutusu güzel olanı al" şekline döndü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.