Şimdi Ara

Harun D. Kızları etkileme sanatı(Gelen mailler)(Güncel) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
79
Favori
73.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • msj dur
  • mesajim bulunsun
  • .
  • Bu maillerin aynısı bana da geliyor mail listesine kayıt olabiliyorsunuz cidden çok iyi bilgiler var
  • mesajım bulunsun konunun 2011 versiyonunu görmek dileğiyle
  • çok uzunmuş yahu
  • Bakarım bir ara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ying Xiong

Okumadım; ama Harun Yahya'nın teknikleri kadar etkili olamaz.http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/41986/kedi-canini-senin---harun-yahya

Konu hort olsa da, bunu yazmak için girmiştim.
  • çok uzun lan bi kız için okumaya değmez.
  • Şöyle bi göz gezdirdim de hakkaten güzel tespitler ve tavsiyeler var ama eşşeğe altın semer de taksan eşşek eşşektir... bunları yapabilecek potansiyele sahip bi erkek lazım önce...
  • Takip
  • Bura bnm
  • up
  • mesaj dursun
  • tanınmak için bu hikayeleri uduruyorlar sen yaratığa benziyorszan harun allah ıda sana hatun düşürsün bırakın şu saçmalıkları bunlar kitap yazar satar vs. abd de böyle tipler var. paranız olsun bütün karılar sizin ..birinci amacınız para olsun
  • vallahi parası olupta mal gibi takılanda çok fazla emin olabilirsin....özgüven o parayla birkelince çapkınlık yeteneğide az çok varsa o zaman süper olur zaten....ancak sadece para diyen tipler üniversitede kızlar teklif ediyomuş lan diyen ve 4 yıl manita yapamayan tiplere benzer, kız gelir paranı alır mal gibi kalırsın, paranda olsa, orta hallide olsan falan girişken ve özgüvenli olmak zorundasın paran olursa sadece işin daha kolaylaşır okadar kızlar üzerine atlamayacak, çevremden işyerinden falan görüyorum kazma gibi geziyor yeminle bakın......sürekli önünüze set çekmeyin siz harun d, ricciox kitaplarından birini alın ve uygulayın 1 haftada 1 man,ta ayarlayamaz iseniz gelin ben buradayım....he kitap olmadanda olur ağzınız biraz laf yapıyorsa kızların onayına ihtiyaç duymayan özgüvenli biriyseniz gene 1 haftada bu sayfada yazan herkes en az 1 manitayı koluna takacaktır ancak o terslemeler, reddedilmelere bazen dalga geçilmeye karşı sizde eğlencelş ve umursamaz olacaksınız bütün mesele bu 1000 kişiye teklif edeceksin gerekirse kimine 100 tane kimine 1 tane düşecek ancak mutlaka herkese düşecek.....işte bu kitaplar o sayıyı yükseltiyor her istediğini ayarlamak değil güzel bir kız ayarlamak olay bu...............bu arada ben kendi tecrübelerimle bir şeyle yaptım çok şükür o yüzden bu tarz kitapların fazlaca derine inmeden önemli bölümlerini uygulamanızı bir abiniz olarak isterim.........gerisi size kalmış sosyal ve ortal ilgi alanları tanışmayı kolaylaştırcaktır.........

• Mesajım bulunsun.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.