Şimdi Ara

Harun D. Kızları etkileme sanatı(Gelen mailler)(Güncel) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
79
Favori
73.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildize

çok güzel bir paylaşım,ama ilk başta cesaret gerek adama :)
     Harun D. Kızları etkileme sanatı(Gelen mailler)(Güncel)
    işte böyle bir cesaret :))

Bu essah mı?Bakarken bile irkildim vallaha.
  • evet aynen böyle bir cesaret gerek gerçektan arkadaşlar günümüzde en büyük problem iletişim bilhassa karşı cinslerle iletişim kurmakta zorluk çekiyoruz hiç demeyin şimdi benim sevgilim var diye hatta 2-3 tane :P bir çoğumuz kız arkadaş bulamıyoruz niye bilmiyorum eksiklik nerede ama yakışılıklılıkla ve parayla ilgisi olmadığını iyi biliyorum,kızlarda yanlızlıktan yakınıyor hal böyle olunca bizim payımıza düşenide 3-4 tane kızı idare edebilenler kapıyor yanlışmıyım ?
  • @_denzel_

kesinlikle doğru söylüyorsun.Bu adamda kişiliğini değiştirmeden nasıl daha iyi bir insan olunacağını anlatıyor.Konuşmayı nasıl yönetim başlatmayı,konu bulmayı,özgüven sahibi biri olmak vs vs kızların aradığı erkek olmayı anlatıyor.Kitapları satın alın çok ayrıntılı bir şekilde anlatıyor.
  • yarın okumalıyım güzel bir şeye benziyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

@_denzel_

kesinlikle doğru söylüyorsun.Bu adamda kişiliğini değiştirmeden nasıl daha iyi bir insan olunacağını anlatıyor.Konuşmayı nasıl yönetim başlatmayı,konu bulmayı,özgüven sahibi biri olmak vs vs kızların aradığı erkek olmayı anlatıyor.Kitapları satın alın çok ayrıntılı bir şekilde anlatıyor.

bencede kitapları alınıp okunması gerekir arkadaşlar kişisel gelişim çok önemli çünkü ve inanınn sitesinde yazılanları okuduğunuz zaman anlıyorsunuz zaten meğer ne çok hatalı davranışlarım olmuş diye kendinizi sorguluyorsunuz
  • bana 3-4 aydır mail gelmiyo size geliyomu
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

bana 3-4 aydır mail gelmiyo size geliyomu

Bana da gelmiyor artık.
  • Güzel yazı
  • evet banada mail gelmiyor artık ne oldu anlamıyorum, harun d. nin sadece bir kitabını almıştım indirime girdiği zaman 5 liraya aldım kitabın adı da sevdiğin kızı geri kazanmanın adımları diye gayet güzel bilgiler vardı fakat arkadaşlar bunları uygulayabilmek için kendimize güvenimizin tam olması ve de medeni cesaretimizin yüksek olması gerekir yoksa kızla bir araya geldiğinde iki kelimeyi bir araya getiremiyorsak burada anlatılanların hiç bir önemi yok...
  • @_denzel_

Kitaplarda o sorunları nasıl aşabileceğimizden bahsediyor.Tabiki Çarpıcı etki Seti için bahsediyorum.Kitapları alan tanıdıklarım var ve hepsi bu sorunları aşmış kişiler,kitaplarda bunlar için ve kızlarla konu bulma vs gibi şeyler için egzersizler var.
  • evet haklısın enemy fakat dediğim gibi uygulama yapmak gerek ve kendine güven en önemli şey zaten adamın taktikleri 10 numara ona lafım yok bizler bu politikacı tekniğini iyi kullanalım yeter demi ama
  • kitabı alanlar paylaşabilir
  • malesef coder85 kitabı kilitli bir şekilde geliyor ve sadece tek bir bilgisayarda kullanabiliyorsun aldığın kitabı yani aynı anda bir çok bilgisayarda kullanılmayan bir şifreleme sistemi kullanılmış
  • Banka havalesi var mıdır ?
  • harun d kim?
  • evet arkadaşlar banka havalesi yok sadece ptt havalesi ve kredi kartı ile ödeme var, harun d yi tanımak istiyorsanhttp://www.sosyalbeceriler.com/lokal/ işte sitesi gir ve güzelce yazılanları oku dostum memnun kalıcaksın
  • bide buna cevap bulun arkadaşlar bu gün kızın birine arkadaş sayesinde teklif ettim kız demiş okul çıkısında konuşalım gitmedim bende kızın yanına yarın konuşsam ne diyim dün için
  • Her şey okumakla olsaydı...

Konuyu okudum çünkü ilgi alanım Türkiye'de olsun Amerika'da olsun değişik ırktan ve yaştan insanlardan edindiğim tecrübelerimi hayatımın her noktasında kullanmaya gayret gösteririm. Benim ilgi alanım sadece kızlarla kurulan ilişki değil tüm insanlarla kurulan ilişkidir. Ancak sadece kızlar ile ilgili olduğu için konu, bu konudaki görüşlerimi belirtmeden edemem.

Evet...

Öncelikle kişisel gelişim kitapları olsun, makeleler olsun hepsinin doğruluk payı vardır. Hatta hepsi uygulandığında bir şekilde işe de yarayabilir. Ancak şu kaçırılıyor: bu makalelerde yazılanlar ile karşımıza ideal ve mükemmel bir insan imajı çiziliyor. Özgüveni süper olan, şunu yapan bunu yapan, şöyle olan, şundan kaçınan, şu anda şöyle yapan...

Ama biz öyle değiliz belki ! Neden karşı cinsi tavlamak(!) amacı ile olmadığımız bir imaj içine gireceğiz ?

Başka bir taraftan baktığımızda da şöyle bir şey var, tüm kızlar 1 değil :) Genel olarak belki utangaç bir genç belki genç kızlar için tercih edilen değildir ama, bir kız vardır ki öyle özgüveni süper, herkesin sevgilisi, vs.vs. erkekten hoşlanmaz da gider samimi, utangaç, kendi halinde bir gençten hoşlanır. Örnek belki tam oturmadı ama demek istediğimi anladığınızdan eminim.

Şunu da demiyorum bakın: silik, toplum içinde konuşma cesareti olmayan, her davranışının eleştirilme korkusu ile baskılanmış olan, kendisine saygısı olmayan... tip olmanız önemli değil demiyorum. Çünkü normal olan bunlar değildir. Bunları düzeltmek için bir şeyler yapmalısınız. İşte bu makaleleri okuyacaksanız bunun için okuyun. Bilinçlenmek için. Çünkü eğer toplum içerisinde konuşma cesareti olmayan biri iseniz bu sizin ne huyunuzdur ne karekterinizdir... Sadece bir probleminizdir. Kesinlikle aklınızda bir korku, endişe, kaygı v.s vardır bu konuda. Onu çözmelisiniz.

Aslında o kadar yazıp çizmeye gerek yok, tek bir cümle yeterli: Kendin olma cesaretinizi gösterin.
    Bu şekilde karizma da olur, bu şekilde özgüven de yerinde olur... uzayıp gider

Ama yapılan hata şurada, X genç şöyle şöyle yapıyor ve tüm kızlar çevresinde, o zaman ben de öyle yapayım... Hayır işte O genç muhtemelen başkasını taklit etmiyordur ve kendisidir. Bu yüzden yaptığı hareketler, davranışları yapmacık değil doğaldır, ve çevresinde onu bu halini seven kızlar vardır. Siz de kendiniz olun ve gerçek sizden hoşlanları, sizi görüp bulmasına izin verin.

Ha şöyle bir şey de var, amacınız ciddi bir ilişki için kız arkadaş bulmak değil, yanınızda başka amaçlarla kız bulundurmak ise; zaten bulacağınız kız için sizin kişiliğiniz vs. önemli değildir. Biraz TİP ve PARA yeterlidir. Lise de bu serseri tipli gençler olur, üniversitede ise genellikle paralı, altında arabası olan gençler olur. Ama daha sonra bu kız beni aldattı demeyin :)

Umarım anlatabilmişimdir. 1 kızı tavlamak(!) için kitap okumak, makeleler okumak zaten baştan mantıksızca bir olay

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.