Şimdi Ara

Geely kullanıcıları platformu (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.208
Cevap
17
Favori
425.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaygusuz2007

quote:

Orijinalden alıntı: TruckTörMinator

@ 2009 yılında lada vega aldım. Arabayı aldığımda şöförlüğüm hiç yoktu. Aslında ehliyetimde yoktu. Arabayı aldık, bir akrabam arabayı getrip evimin önüne park etti. Ertesi gün arabayı sokak aralarında kullanmaya başladım bir arkadaşımla birlikte. Düşü hızda şehir içinde hararet yapan motor fan açmadığı için su kaynattı. Suyunu tammalayıp yola koyulduk, yine su kaynattı. Ben ilçede oturduğum, ve araba su kaynatmadan gitmediği için alelade bir tamirciye arabamızı emanet ettik. O sırada ben aracın eski sahibini arayıp sorunun ne olabileceğini sordum, termostattandır dedi. Tamirci elinde ladaya uygun termostat olmadığını söyledi ve servisin telefondaki tavsiyesi üzerine mevcut termostatın kapaklarını kırarak aracın su kaynatmasını engelledi. Ancak, tamirci, aracın fan açmadığını, elektrik kablolarında problem olduğunu söyledi. Akü üzerindeki kabloları çıkarıp takmak suretiyle DENEME-YANILMA yöntemiyle fanı çalıştırmaya çalışırken, motorun üst kısmından cayırtılar geldiğini söyledim. Hiç bir şey olmaz dedi işine devam etti. Sonunda işini bitirdiğini söyledi. EVET, işini bitrmişti. Yalnız ortada bir problem vardı. Fan sürekli çalışıyordu. Ancak daha da büyük bir problem vardı; ARABA GAZ YEMİYORDU. Arabayı çekiciyle servise götürdük. Sonuç olarak, termostat yenisiyle değişti, daha da önemlisi arabanın beyni değişti. Fan kabloları yeniden doğru şekilde bağlandı. Toplam maliyet 1.300 TL.

neyseki ucuz kurtulmusunuz, Lada bu. Kullaniciyi fena yakar

Bir acemi şöför ve bir acemi tamirci arabanın anasını ağlatmış sonrada suçlu Lada olmuş araba ne yapsın ağzı yokki konuşsun garibim.
    Ayrıca beğenmediğiniz Ladanın üreticisi olan Rusların yaptığı bilmemne testine itibar etmenizde ayrı bir çelişki ...

yav he he

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TruckTörMinator

@ 2009 yılında lada vega aldım. Arabayı aldığımda şöförlüğüm hiç yoktu. Aslında ehliyetimde yoktu. Arabayı aldık, bir akrabam arabayı getrip evimin önüne park etti. Ertesi gün arabayı sokak aralarında kullanmaya başladım bir arkadaşımla birlikte. Düşü hızda şehir içinde hararet yapan motor fan açmadığı için su kaynattı. Suyunu tammalayıp yola koyulduk, yine su kaynattı. Ben ilçede oturduğum, ve araba su kaynatmadan gitmediği için alelade bir tamirciye arabamızı emanet ettik. O sırada ben aracın eski sahibini arayıp sorunun ne olabileceğini sordum, termostattandır dedi. Tamirci elinde ladaya uygun termostat olmadığını söyledi ve servisin telefondaki tavsiyesi üzerine mevcut termostatın kapaklarını kırarak aracın su kaynatmasını engelledi. Ancak, tamirci, aracın fan açmadığını, elektrik kablolarında problem olduğunu söyledi. Akü üzerindeki kabloları çıkarıp takmak suretiyle DENEME-YANILMA yöntemiyle fanı çalıştırmaya çalışırken, motorun üst kısmından cayırtılar geldiğini söyledim. Hiç bir şey olmaz dedi işine devam etti. Sonunda işini bitirdiğini söyledi. EVET, işini bitrmişti. Yalnız ortada bir problem vardı. Fan sürekli çalışıyordu. Ancak daha da büyük bir problem vardı; ARABA GAZ YEMİYORDU. Arabayı çekiciyle servise götürdük. Sonuç olarak, termostat yenisiyle değişti, daha da önemlisi arabanın beyni değişti. Fan kabloları yeniden doğru şekilde bağlandı. Toplam maliyet 1.300 TL.

neyseki ucuz kurtulmusunuz, Lada bu. Kullaniciyi fena yakar

Bir acemi şöför ve bir acemi tamirci arabanın anasını ağlatmış sonrada suçlu Lada olmuş araba ne yapsın ağzı yokki konuşsun garibim.
    Ayrıca beğenmediğiniz Ladanın üreticisi olan Rusların yaptığı bilmemne testine itibar etmenizde ayrı bir çelişki ...

Alıntı yaptığınız mesajı ve mesajdan önceki mesajları dikkatli ve BİLİNÇLİ bir şekilde okursanız. Lada'yı eleştirmediğimi, "servise gitmemenin" maliyetli olabileceğini anlattığım bir yazı olduğunu anlarsınız.

Üyeliğiniz çok yeni, ancak, ilk mesajınızdaki fırsatçı eleştirme güdüsü, okuduğunuza kendi kafanız göre anlam yüklemeniz, sanki sizinle daha önce polemiğe gimişim havası katıyor. Epeydir buralarda olmayan ve adını şimdi unuttuğum bir üye var diğer başlıklarda da karşılaşmışlığım var, sen o olmayasın...

• Tekrarar merhabalar..Ben arabama(ec7) navigasyon,dvd,mp3,tv,usb girişi,geri vites kamerası vs. koltuk arkası ekran,içeren bir sistem taktırdım.Değeride 4000 tl ye maloldu.Müzik sistemi harikaydı zaten şimdi dahada güzel oldu.Arkadaşlar park yerinde aracıma hafif sürtme ve darbeler oldu.Aracım ful kaskolu,tamiratı yaptırsam,araç kazalı olacak.. Boyanmasından dolayı, bunun başka bir yolu varmı acaba???Bu konuda deneyimi olandan bilgi rica etsem..ilginize şimdiden teşekkürler..
  • Geçmiş olsun diyelim fakat böyle bişey başıma gelmedi artık bir şekilde yaptırmanız lazım saygılar
  • quote:

Alıntı yaptığınız mesajı ve mesajdan önceki mesajları dikkatli ve BİLİNÇLİ bir şekilde okursanız. Lada'yı eleştirmediğimi, "servise gitmemenin" maliyetli olabileceğini anlattığım bir yazı olduğunu anlarsınız.
    Üyeliğiniz çok yeni, ancak, ilk mesajınızdaki fırsatçı eleştirme güdüsü, okuduğunuza kendi kafanız göre anlam yüklemeniz, sanki sizinle daha önce polemiğe gimişim havası katıyor. Epeydir buralarda olmayan ve adını şimdi unuttuğum bir üye var diğer başlıklarda da karşılaşmışlığım var, sen o olmayasın...
    quote:

Mesajları okudum gelly hakkında bilgi ararken bu forumla karşılaştım ilk elden kullanıcıların araç hakkındaki makul ve mantıklı yorumlarını faydalı buldumu belirteyim.

Ben Ladayı eleştirmediğinizin farkındayım mesajım diğer arkadaşın tavrına idi o durumda başka bir araçta olsa belki aynı şeyleri yaşayacaktınız ve bedeli çok daha ağır olacaktı yani sizi suçlamak gibi bir niyetim yoktu alıntılarken aslında aklımdada geçti ama sadece diğer arkadaşın mesajını alıntılasam mesajı hangi amaçla yazdığım eksik kalacaktı karşılıklı bir yanlış anlaşılma oldu sanırım.

Önyargılarınız ve niyet okumalarınız ise şu ana kadarki çizdiğiniz profille tam bir çelişki içinde galiba polemiğe girdiğiniz kişi bir hayli canınızı sıkmış ama ne düşüneceğinize müdahele edemem değilmi sadece bu siteye ilk defa üye olduğumu belirteyim.

Şu yeni üye eski üye tavırlarıda bir garip aslında bir otomobil veya vs.vs. üzerinden işin bir ast üst ilişkisine getirilmesi çok komik ve internet denen özgür ortamın ruhuna tamamen ters ama maalesef bir yeri sahiplenip sonradan gelenlere garip tavırlar takınmak yeni bir şey değil hepimiz bu ülkede bunu fazlasıyla yaşıyoruz değilmi?

Sadece bir mesajımdan fırsatçı eleştirme güdüsü içinde olan okuduğuna kendi kafasına göre anlam yükleyen biri olduğumu anladınız hatta kimliğimi bile sorguladınız valla bravo size ...

Bakalım bu mesajımdan neler çıkaracaksınız merak içindeyim.

Saygılarımla,

• quote:

SIRF BU MESAJI YAZMAK iCiN Mi ÜYE OLDUNUZ , pardon üye oldun dünkü cocuk..seni
    gözlerim bir yerden ISIRIYOR AMA...neyse önemli degil, ladanin ne ... araba oldugunu dünya alem bilir..

al, bu da 1. mesajina bir tesekkür klibi ( 05 : 30 , iki saniye izlensse yeter )

http://www.youtube.com/watch?v=Zo9RBZ6pGv4

..anlayan anlar

Rütbeniz ne sizin orgeneral mi yoksa genelkurnmay başkanımı olmak istiyorsunuz eski üye ...
    Orgenerallerin bu sitede ayrıcalığı varmı mesela üyelerin hangi amaçla sitelere üye olduğunu sorgulayabiliyorlarmı sanırım bu sitesinin anayasasına, kurallarına uygun olan ve davranan herkes üye olup uygun bir dille istediği mesajlara cavap yazabiliyor bu sizi rahatsızmı ediyor yani insanlar bir mesaja cevap yazmak isteyip bir foruma üye olamazlarmı üyelik başvurusu yaparken sadece bir mesaja cevap verecekseniz üye olamazsınız diye bir kural hatırlamıyorum ayrıca bunun sizin tasarrufunuzda olduğunu hiç sanmıyorum gördüğüm kadarıyla burası ciddi bir forum ve kuralları uygulayıcı yetkililer gerekeni yapıyorlar öylede olmalı.

Benim gözlerim sizi bir yerden ısırmıyor ama "kendisi gibi düşünmeyen" insanlara karşı tahammülsüz kişiler bolca mevcut her ortamda.

Lada konusunda ise sizin gibi basit yaklaşımlar gösteren birisi ile tartışmaya girmem.

Saygılarımla,

• quote:

quote:

quote:

Mesajları okudum gelly hakkında bilgi ararken bu forumla karşılaştım ilk elden kullanıcıların araç hakkındaki makul ve mantıklı yorumlarını faydalı buldumu belirteyim.

Ben Ladayı eleştirmediğinizin farkındayım mesajım diğer arkadaşın tavrına idi o durumda başka bir araçta olsa belki aynı şeyleri yaşayacaktınız ve bedeli çok daha ağır olacaktı yani sizi suçlamak gibi bir niyetim yoktu alıntılarken aslında aklımdada geçti ama sadece diğer arkadaşın mesajını alıntılasam mesajı hangi amaçla yazdığım eksik kalacaktı karşılıklı bir yanlış anlaşılma oldu sanırım.

Önyargılarınız ve niyet okumalarınız ise şu ana kadarki çizdiğiniz profille tam bir çelişki içinde galiba polemiğe girdiğiniz kişi bir hayli canınızı sıkmış ama ne düşüneceğinize müdahele edemem değilmi sadece bu siteye ilk defa üye olduğumu belirteyim.

Şu yeni üye eski üye tavırlarıda bir garip aslında bir otomobil veya vs.vs. üzerinden işin bir ast üst ilişkisine getirilmesi çok komik ve internet denen özgür ortamın ruhuna tamamen ters ama maalesef bir yeri sahiplenip sonradan gelenlere garip tavırlar takınmak yeni bir şey değil hepimiz bu ülkede bunu fazlasıyla yaşıyoruz değilmi?

Sadece bir mesajımdan fırsatçı eleştirme güdüsü içinde olan okuduğuna kendi kafasına göre anlam yükleyen biri olduğumu anladınız hatta kimliğimi bile sorguladınız valla bravo size ...

Bakalım bu mesajımdan neler çıkaracaksınız merak içindeyim.

Saygılarımla,

Size durumu şöyle izah edeyim;

Uzun süredir forumun takipçisi olsam da son aylarda yazma fırsatı buluyorum. Ben bir Geely kullanıcısıyım, forumda okuduklarıma istinaden de satın almadım. Kendim inceledim, test ettim ve sahip olmaya karar verdim.

Bu başlık altında ve diğer başlıklar altında Geely ile alakalı iyi veya kötü anlamda çok fazla yorum yapılıyor. Mesnetsiz olması durumunda iyilerine de karşıyım kötülerine de.. Ancak yapılan bazı yorumlar ve eleştiriler hiç bir somut veri ve gözleme dayanmamamakta. Dolayısıyla bundan önceki süreçte saygı çerçevesi içinde polemiğe girdiğimiz bazı arkadaşlar oldu. Şimdi, siz, ilk mesajınızda önce Ladayı eleştireni sonra da itibar edilen Rus testini dikkate alanları eleştirince ortaya "belirtiler bileşkesi" olarak sizin aslında bir başka kullanıcı adıyla foruma üye olduğunuz sonucuna vardım.

Yanlış anladıysam üzgünüm, kusura bakmayın. Niyet okumak gibi bir amacım yok, mesajımı alıntıladınız ancak mesajıma alıntı yapan bir başkasını eleştirmişsiniz; sorun yok önemli olan birbirimizi anlamak.

Sizi aramızda görmekle alakalı kimsenin sıkıntısı olacağını zannetmiyorum, sizde burada niyet okuma yapmaktasınız. Size karşı takınılan tavır sizin "yeni" oluşunuzdan değil, eski olma ihtimalinizden kaynaklandı. Bende yazma anlamında çok eski değilim zaten. Mesaj silsilesini okursanız bende dahil yeni gelen hiç bir arkadaşa bahsettiğiniz şekilde tavır takınılmadığını gözlemleyebilirsiniz. Talihsiz bir tanışma oldu ama umarım bundan sonraki süreçte bilgi paylaşımımız sürer.

İyi Forumlar,

• quote:

Orijinalden alıntı: çan çin

Tekrarar merhabalar..Ben arabama(ec7) navigasyon,dvd,mp3,tv,usb girişi,geri vites kamerası vs. koltuk arkası ekran,içeren bir sistem taktırdım.Değeride 4000 tl ye maloldu.Müzik sistemi harikaydı zaten şimdi dahada güzel oldu.Arkadaşlar park yerinde aracıma hafif sürtme ve darbeler oldu.Aracım ful kaskolu,tamiratı yaptırsam,araç kazalı olacak.. Boyanmasından dolayı, bunun başka bir yolu varmı acaba???Bu konuda deneyimi olandan bilgi rica etsem..ilginize şimdiden teşekkürler..

Hayırlı olsun bayağı uçukmuş fiyat. Acaba koltuk arkası hariç, FC ninde ön panele navigasyonlu sistem takıyolar mı bilginiz varmı bu konuda?
  • iyi akşamlar..sayın BM34 navigasyon cihazı bildiğim kadarıyla her araca takılıyormuş. takılıyormuş diyorum çünkü aracıma takılan cihazın kullanumı hakkında bazı bilgileri sorarken bu konuda da fikir beyan etmişti yetkili servis çalışanı..ben antalyada yaşıyorum.eğer burdaysanız sizi o arkadaşla tanıştırabilirim..yada size telefonunu verebilirim..CROWN ELEKTRONİK necvok,LG yetkili servisi 0242 335 00 71iş telefono cep ise 0533 664 25 71,umarım yardımı olur.. saygılar..
  • yaklaşık 1 ay önce sıfır aldığım geely fc aracım 950 km oldu...daha önceki mesajlarımda belirttiğim gibi rampalarda ve yokuşlarda aracın çekişi ve hızı çok düşüyor.ben bunu aracın motorunun henüz açılmadığına bağlıyorum.şu an için bana sorun teşkil eden bu zamana kadar şehir içi kullanımda vitesi boşa attığımda yani hareket halinde aracın 5 defa stop etmesi oldu.böyle bir durum şehiriçi trafiğinde çok riskli.motordan anlamadığım için neden böyle yaptığını bilmiyorum,yardımlarınızı bekliyorum...
  • iyi akşamlar..sayın pymmemeo..araç motorundan anlasak bile yeni araç yeni..garantisi devam ediyor.. bence dışarıda bir müdahale yapmaya veya yaptırmaya kalkışmayın,garantisi bozulabilir..servisine danışmanız daha doğru olur..bildiğim kadarıyla bu tür şikayetler,yakıta su karışması,düşük rolanti ayarı,devirsiz debriyaj kullanımı gibi çeşitli sebeplere dayanabilir....bence en iyi çözüm adresi servisidir saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: pymmemo

yaklaşık 1 ay önce sıfır aldığım geely fc aracım 950 km oldu...daha önceki mesajlarımda belirttiğim gibi rampalarda ve yokuşlarda aracın çekişi ve hızı çok düşüyor.ben bunu aracın motorunun henüz açılmadığına bağlıyorum.şu an için bana sorun teşkil eden bu zamana kadar şehir içi kullanımda vitesi boşa attığımda yani hareket halinde aracın 5 defa stop etmesi oldu.böyle bir durum şehiriçi trafiğinde çok riskli.motordan anlamadığım için neden böyle yaptığını bilmiyorum,yardımlarınızı bekliyorum...

Aracınızın yokuşlarda devirden düşmesinin 4 nedeni olabilir;

(1) Geely marka araçların tamamı maksimum tork değerini 4.000 Devir civarında vermektedir. Bu durum yokuşlarda devirli kullanım mecburiyetini getirmektedir. Aksi takdirde devir sayısının koruyamayan motor düşük vites istemektedir. Ancak önceki mesajlarınızdan anladığım kadarıyla yokuşlarda devirli kullanıyorsunuz. Öyleyse sizin sorununuz bu değil...

(2) Motorunuz henüz çok yeni... Motorunuzun açılması için ona zaman tanıyın, en az 2.000 Km'ye kadar aracınızı 2500 devirin üstünde kullanın, yokuş yollarda 2500 devirin altında aracın kendisini toplaması için çok gaz basmayın, hatta gerekirse 1. vitese kadar düşürün. Motor freni yapmaktan kaçınmayın, zaman zaman vites küçülterek aracın kompresyon ile yavaşlamasını sağlayın, trafik ışıklarında son ana kadar fren kullanmadan vites küçültmek bu etki için biçilmiş kaftan. Ani frenler yapmaktan kaçının. Aracınız giderek daha performanslı hale gelmesi lazım

(3) Şayet aracınızda LPG kiti kullanıyorsanız, motorun performansından kayıplar söz konusudur. Hem açılmamış motor hemde LPG kiti birleşince performans kaybı hissedilir dereceye varmasını normal karşılıyorum.

(4) Özellikle yokuş tırmanırken klimanın açık olmadığına emin olun. Unutmayın ki "cam buğusu gidericisi" açık konumdayken klima da otomatik olarak açık konuma geliyor. Klima aracın motor gücünden 5-10 beygir kullanır.

Saydığım bu kullanım şartalarından tamamını aracınızın lehine uyguluyorsanız, 2.000 Km'yi geçtiğiniz halde sorununuz devam ediyorsa, servise danışın, ECU güncellemesi/düzenlemesi yapmalarını sağlayın. Ücretsiz olarak yapmaları lazım.

Motorunuzun şehir içi kullanımlarda stop etmesi;

(1) Aklıma gelen en büyük neden LPG kiti... Eğer aracınızda LPG kiti bulunuyorsa, montaj esnasında hata yapılmış olabilir. Daha önce benim başıma başa marka bir araçta geldiği gibi uzun metrajlı hortumlar ve LPG ayarı uygun şekilde yapılmadıysa stop etme ORANI artıyor. Lakin LPG'li araçlar en uygun şekilde montaj edilmiş olsalarda soğuk havalarda zaman zaman stop etmeye meyilli oluyorlar. Stop etme durumunun LPG'den kaynaklanıp kaynaklanmadığını test etmek için aracınızı bir süre benzinde kullanın, eğer stop etme durumu yoksa sorun LPG montajı ve/veya ayarlarından ayrıca soğuk havalardan kaynaklanıyordur.

(2) Eğer aracınız LPG'li değilse sadece servis tarafından garanti kapsamında çözülmesi gereken bir sorun var demektir. Hiç boşuna yorum yapmayalım... Önce servise danışın ve sorununuzun giderilmesini talep edin, çözülmüyorsa geely@geely.com.tr adresine şikayetinizi bildirin, cep telefonunuzu belirttiğiniz takdirde en fazla 10 Dk. içinde sizi arayarak yardımcı oluyorlar. En aznından benim 3 sorumu bu şekilde cevapladılar sağolsunlar.

İyi Forumlar

• @pymmemo

Öncelikle hayırlı olsun aracınız.Kazasız sürüşler dilerim.Bence bu stop olayını servisten öğrenin derim aklımıza gelen şeylerden farklı şeyler çıkabilir.LPG yada rölanti sorunu gibi görünüyor ama en sağlıklısı serviste baktırmanız.Başta bu araçlarda rampalarda zorlanma hepsinde var diye düşünüyorum aynı şeyleri yaşadım çünkü birde LPG ile alınca ister istemez oluyor bunlar çok canımı sıkmıştı çünkü ama zamanla motor açılınca sıkıntıyı atlatıyorsunuz.Zaten tork oranları motor güçleri düşük olunca fazla bişey bekleyemiyorsunuz.

Birde arkadaşlar LPG kullanıyorum sizin araçların yakıt durumu nasıl aracımda 40 litrelik depo var(LPG) Ş.içi gecen ay 285 Km gidebildim sizce normalmi yada benim araçmı çok yakıyor sizde durum nedir ?

Saygılarımla.
  • Selamınaleyküm arkadaşlar.
    Bi hevesle çin malı arabalara merak saldık.Şuan Lada samara kullanıyoruz da artık yeni bi araba kullanma zamanı geldi.Söylemesi ayıp en yüksek modelli arabamız 94 modeldi babam da hazır gaza gelmişken değiştirelim dedik.
    Bugün Çorlu da bayide 35,000 km de 2011 model 16,000 e pazarlık ettigi bi familia var.Benzinli tabi. Sizlerden duyduğum kadarıyla bu modelin sıfır olarak üretimi durdu. Ben mi yanlış hatırlıyorum bu konuda yardım istiyorum bu 1
    Genel olarak durumu performans yakıt sağlamlık kullanışlılık hakkında sahibi olan arkadaşlardan yorumlar bekliyorum ve mümkünse acil bu heves kaçmadan alalım diyorum malum yaşlı insan cabuk vazgeçebiliyor. Aracın linkini de atalım.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-geely-yetkili-gelly-bayii-ertugrul-dan-familia-omfort-78508892/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: cileli_sofor

Selamınaleyküm arkadaşlar.
    Bi hevesle çin malı arabalara merak saldık.Şuan Lada samara kullanıyoruz da artık yeni bi araba kullanma zamanı geldi.Söylemesi ayıp en yüksek modelli arabamız 94 modeldi babam da hazır gaza gelmişken değiştirelim dedik.
    Bugün Çorlu da bayide 35,000 km de 2011 model 16,000 e pazarlık ettigi bi familia var.Benzinli tabi. Sizlerden duyduğum kadarıyla bu modelin sıfır olarak üretimi durdu. Ben mi yanlış hatırlıyorum bu konuda yardım istiyorum bu 1
    Genel olarak durumu performans yakıt sağlamlık kullanışlılık hakkında sahibi olan arkadaşlardan yorumlar bekliyorum ve mümkünse acil bu heves kaçmadan alalım diyorum malum yaşlı insan cabuk vazgeçebiliyor. Aracın linkini de atalım.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-geely-yetkili-gelly-bayii-ertugrul-dan-familia-omfort-78508892/detay

HAYIRDIR, lada kesmedi galiba

• arkadaş neden familia alıyorsun, git FC veya Emgrand al, illa çin markası alacaksan. Fc yi 16 bin civarı bulursun, emgrand ı 18-20 bin tl civarı bulursun. Alırsın ama kaça satarsın onu bilemem. saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozmolog

arkadaş neden familia alıyorsun, git FC veya Emgrand al, illa çin markası alacaksan. Fc yi 16 bin civarı bulursun, emgrand ı 18-20 bin tl civarı bulursun. Alırsın ama kaça satarsın onu bilemem. saygılar

Bende biliyorum FC almayı ama para kolay da kazanılmıyor. İlla çin değil paramın tam karşılığı olsun istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çan çin

iyi akşamlar..sayın BM34 navigasyon cihazı bildiğim kadarıyla her araca takılıyormuş. takılıyormuş diyorum çünkü aracıma takılan cihazın kullanumı hakkında bazı bilgileri sorarken bu konuda da fikir beyan etmişti yetkili servis çalışanı..ben antalyada yaşıyorum.eğer burdaysanız sizi o arkadaşla tanıştırabilirim..yada size telefonunu verebilirim..CROWN ELEKTRONİK necvok,LG yetkili servisi 0242 335 00 71iş telefono cep ise 0533 664 25 71,umarım yardımı olur.. saygılar..

teşekkürler istabuldayım ben yinede sağolun bilgiler için
  • quote:

Orijinalden alıntı: cileli_sofor

Selamınaleyküm arkadaşlar.

Resimlerden temiz görünüyor ama plakadan şasi nodan bir sorgulatın öyle alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: pymmemo

yaklaşık 1 ay önce sıfır aldığım geely fc aracım 950 km oldu...daha önceki mesajlarımda belirttiğim gibi rampalarda ve yokuşlarda aracın çekişi ve hızı çok düşüyor.ben bunu aracın motorunun henüz açılmadığına bağlıyorum.şu an için bana sorun teşkil eden bu zamana kadar şehir içi kullanımda vitesi boşa attığımda yani hareket halinde aracın 5 defa stop etmesi oldu.böyle bir durum şehiriçi trafiğinde çok riskli.motordan anlamadığım için neden böyle yaptığını bilmiyorum,yardımlarınızı bekliyorum...

Allah Allah garip bir durum. Muhtemelen arkadaşlarında dediği gibi LPG den kaynaklıdır. Motorda daha yeni alışma sürecinde.Biz böyle durumla karılaşmadık.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.