Şimdi Ara

Geely kullanıcıları platformu (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.208
Cevap
17
Favori
425.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sofueko

DOSTLAR BENDEN BASKA BU SORUNU YASAYAN YOK MU ACIL YARDIM ??

Iyı gunler, ben de 2011 emgrand premıum MT kullanıcısıyım ve aranıza yenı katıldım aracımdan cok memenunum fakat bır sorunum var , aynı sorunu yasayan bır arkadas varsa yardımcı olsun lutfen. aracımın muanesınde agırlıktan dolayı sorun cıkıyor. aracım tüplu ve bu agırlık sorununu nasıl çözduklerını yazarlarsa cok memnun olurum. nasıl bır yol ızlemek gerekıyor ?

LPG işinden anlayan makine mühendisleri var. Onlar bu iş için proje çiziyorlar. Hesaplamaları da onlar yapıyor zaten. Onlar sana kaç litrelik tüp takacağının hesabını yapıp söylerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OTTO VON BISMARCK -- 11 Nisan 2015; 22:17:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekskalibur

Millet hangi aracı alırsa alsın neden bu kadar rahatsız oluyorsunuz anlamıyorum isteyen istediği aracı alır kullanır.Hiç aracın koltuğuna oturmamış insanlar yürüyen tabut bilmem neler yapmayın Allahaşkına, bu araca o kadar laf edildi Euro Ncap sonuçlarını görünce çekildiler kenara artık bırakın bu saçmalıkları yok alınmazmış yok binilmezmiş.

@OTTO VON BISMARCK Hocam kimsenin lafları moralinizi bozmasın güle güle binin.Bizim millete bakacak olsak piyasada bir kaç markadan başka araç alınmaz.

Moralim bozulmuyor ama millete şaşıyorum. Ne gibi bir kaza yapmamı bekliyorlar? Ya da ne sıklıkla aracımın bozulmasını bekliyorlar? Anlamış değilim. Yok arkadaşına acımıyor musun? Yok ailene acımıyor musun? Cidden anlamıyorum.
  • OTTO VON BISMARCK kullanıcısına yanıt
    ISIN KOTU TARAFI DA BU ISTE. KISIDEN KISIYE DEGISIYOR. BAZIALRI 35 LTLIK YETERLI DIYOR BAZILARI ISE 35 LT LIK FAZLA GELIYOR 26LT LIK TAKTIRMAN GWREKLIDIR DEDILER. SIMDI IKINCI BIR MASRAFA GIRMEK ISTEMIYORUM. UZERINDEKI 35 LTLIK TUPLE MUAYENEDEN GECIP ISLETMEK ISTIYORUM. MUDENDISIN PROJELERINE KARSI CIKMA DURUMLARI VAR MIDIR TÜV DE CALISANLARIN ?
  • En mantıklı TÜV'e gidip sorman. 27 litre ile geçiyor diye biliyorum. Aslında hiç tüp yatırmasan daha iyi. Şehiriçi avare avare gezmeyeceksen araç iyi aslında.
  • OTTO VON BISMARCK kullanıcısına yanıt
    YARIN 32 LIK ILE MUAYENEDEN GECIRECEKLERINI SOYLEYEN BIR OTOGAZCI ILE ISLMLERI YAPTIK . GECERSE GELISMELERI BURAYA YAZACAGIM . FAYDALANANLAR OLUR EN AZINDAN . EYWALLAH ...
  • bugun 32 lt lık tank ıle muayeneden gectım, lpg sorunu yasayanlar tankı 32 lık takıp gecebılıyorlar bilginize ...
  • AutoTestPilot kullanıcısına yanıt
    Çin araclariyla derdin ne? kullandinda memnun mu kalmadin yoksa iş olsun diyemi geyik yapıyorsun. 6 yıldır echo ck kullaniyorum hicbir sorun yaşamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön frenleri değiştirecekler için tavsiyedir. 1.6 motor Linea için uyumlu KALE marka ön fren balatası Geely Emgrand EC7'lere tam olarak uyuyor. Fiyatı 50 TL'dir.

• AutoTestPilot kullanıcısına yanıt
    "sanane la. isteyen istediği arabaya biner. sana mı kaldı tasası" demiyor kimse bu sonradan görmeye yaw!!
    neymiş maddi imkansızlık mış, sağlamllık mış, canının değeriymiş !! sanane birader !!
    sağlam araban varsa geely ile kafa kafaya girince canımdan olacam diye kafa yormazsın.
    görgüsüzsün zaten orası gayet bariz.
    parası olan var olmayan var. tutturmuş bir çin malı türküsü.
    senin bügün elinde kullandığın elektroniklerin alayı çinde yapılıyor. sen don al önce kendine bir. hey gidi hey !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: AutoTestPilot

Kudur köpek! akıt salyalarını

Ama sana cevap vermeye değmez zaten yakında aşağıdaki resimdeki gibi geberir gidersin bir geelyin içinde Bırak 2,3 yıldızı adamlar yıldız bile vermeye tenezzül etmemişler ahahahaha

http://www.drive.com.au/motor-news/chinas-crashtest-flunky-20101021-16v6c.html

ne akıtacam lan salyamı. görgüsüz hayvan. eşşeğe altı semer taksan gene eşşektir. sen adam olmadıktan sonra uçan araban olsa ne. hayvan egolu barzo.
    bir de konu açmış. kaç sene once kendince araç test ediyor.
    yorumun birinde de mercedesi beğenmiyor. bak hele bak sen !!
    neymiş alanlar yıldızına lıp satmış da bu satmamış. sen şuna kredsini bitiremedim desene.

ucuz insanların kullandığı ucuz arabaymıs.
    sen kim oluyonda milletin hayatına paha biçiyon lan at kafası.
    senin gibi milletin hayatına paha biçen moron sürüsü yüzünden bu istanbulda trafik çile oluyor zaten.

genelde burda millete hayırlı sürüşler derim ama sana o 1,5 tonluk volvonun altında kalmak nasip olur inş. anlarsın o zaman "ucuz insan" neymiş.
    geri zekalı barzo.

• quote:

ahahahaha nasılda kudurmuş it

EC7 için Euro Ncap testleri iyi geçmiş internetten izlediğim kadarı ile.
  • ARKADASLAR BEN GEELY EMGRAND 8 ALMAYI DUSUNUYORUM HIC FIKRI OLAN VAR MI?
    TURKIYEDE BU MODEL YOK BILIYORUM AMA FIKRI OLAN VAR MI DIYE SORUYORUM...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERHAN_DOGAN

ARKADASLAR BEN GEELY EMGRAND 8 ALMAYI DUSUNUYORUM HIC FIKRI OLAN VAR MI?

Canını sokakta mı buldun güzel kardeşim git aynı paraya bir sürü araba var, başka birşey al...
  • quote:

quote:

Canını sokakta mı buldun güzel kardeşim git aynı paraya bir sürü araba var, başka birşey al...

milletin canını kendisinden fazla düşünen çok duyarlı bir insan olmandan yola çıkıyorum ama insanların beğenip çin arabası almasının sana bu kadar dert olmaması lazım?

birşey bilerek görerek konuşuyorsan anlat herkes öğrensin, yok boş teneke gibi ses yapıyorsan ve yapmaya devam edersen buralarda seni rezil edebilirler

• 13 Mart'tan beri EC7 kullanıyorum. Bir sorun yaşamadım. Uzun yolda sakin kullanım ile 40 litre benzin ile 750–800 km. Arası yol gidebiliyorsunuz. Yolun durumuna göre 40 litre benzin ile 800 km. rahatlıkla yapar.

Eskişehir'e gidiş geliş yaptım. Toplam 2200 km. Araçta ben dahil 4 kişi vardı ve bagaj doluydu. Ankara'dan sonrası zaten hep dik yokuş iniş ve çıkış. 566 TL benzin ile 2200 km'yi tamamladım. Yakıt olarak uygun bir araç benzinli bir araca göre.

Konforu ve genişliği de tatminkâr. Fiyatları da uygun. Ben tavsiye ediyorum beyler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brkgen

quote:

quote:

milletin canını kendisinden fazla düşünen çok duyarlı bir insan olmandan yola çıkıyorum ama insanların beğenip çin arabası almasının sana bu kadar dert olmaması lazım?

birşey bilerek görerek konuşuyorsan anlat herkes öğrensin, yok boş teneke gibi ses yapıyorsan ve yapmaya devam edersen buralarda seni rezil edebilirler

Millet ne yaparsa yapsın beni ilgilendirmez ben sadece uyarıyorum bildiğim doğruları söylüyorum.

Hayatınız çin arabasına binecek kadar ucuz mu diye soruyorum. Zaten binenler belli kendiside arabasıda 5 para etmez tipler...

Madem burdaki kullanıcılar beş para etmez tipler senin burda ne işin var çok para eden tip.
    Utanmadan gelip burda bir sürü insana laf sokabiliyorsun defol git bir dahada yazma bu konuya.

• Peki abi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brkgen

quote:

quote:

Millet ne yaparsa yapsın beni ilgilendirmez ben sadece uyarıyorum bildiğim doğruları söylüyorum.

Hayatınız çin arabasına binecek kadar ucuz mu diye soruyorum. Zaten binenler belli kendiside arabasıda 5 para etmez tipler...

5 para etmez tipler?

Cidden ZAVALLISIN.

• quote:

BU ARABAYI BILIYOR MUSUN YOKSA SADECE CIN MALI OLDUGUNU DUSUNDUGUNDEN MI BOYLE CEVAP VERDIN?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ERHAN_DOGAN -- 21 Mayıs 2015; 18:45:17 >
  • ERHAN_DOGAN kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum, bilmek, binmek, ölmek de istemiyorum, iyi günler diliyorum...
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.