Şimdi Ara

Geely kullanıcıları platformu (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.207
Cevap
17
Favori
425.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yok artık bitti

quote:

Orijinalden alıntı: yunusakar

quote:

gelly bayisine gittiğimde söylediler zaten bayide kapandı ellerin kalanları tüketmeye çalışıyorlarmış

Gelly arabam var ama gellyci değilim öncelikle bu biline. 2. olarakta distirbütor arandı ve soruldu el cevap: Çekilme gibi bir niyetimiz yok yeni lansman çalışmalarımız var. 2014 sonu veya 2015 başlarında yeni modelleri getireceğğiz dendi.

o yüzden mi bayileri kapattılar araba getirmiyorlar bence size müşterisi olduğunuz için demişlerdir bekleyip görelim ama bence gereksiz bi marka gerek yok

mustazaf stilo fiat formunda araştırın ama stilo çok güzel bi araba kaliteli oturaklı havalı donanımlı bi araba geely gibi bi arabaya para verceğinize stilo çok güzel yada diğer modeller tercih edin

ayrıca bence stilo gibi bi arabayı tırışkadan geelyler ile kıyaslmayın bence stilonun yanında geely araba diye alınıp binilmez 19 bine temiz güzel arablar alınır

hayırlısı olsun herkese kazasız belasız sürüşler

Gerçekten araba konusunda çok bilgilisiniz saygı duyuyorum size keşke her kez sizin kadar akıllı olsa (!!!!!!!)

• quote:

Orijinalden alıntı: mustazaf22

quote:

quote:

quote:

gelly bayisine gittiğimde söylediler zaten bayide kapandı ellerin kalanları tüketmeye çalışıyorlarmış

Gelly arabam var ama gellyci değilim öncelikle bu biline. 2. olarakta distirbütor arandı ve soruldu el cevap: Çekilme gibi bir niyetimiz yok yeni lansman çalışmalarımız var. 2014 sonu veya 2015 başlarında yeni modelleri getireceğğiz dendi.

o yüzden mi bayileri kapattılar araba getirmiyorlar bence size müşterisi olduğunuz için demişlerdir bekleyip görelim ama bence gereksiz bi marka gerek yok

mustazaf stilo fiat formunda araştırın ama stilo çok güzel bi araba kaliteli oturaklı havalı donanımlı bi araba geely gibi bi arabaya para verceğinize stilo çok güzel yada diğer modeller tercih edin

ayrıca bence stilo gibi bi arabayı tırışkadan geelyler ile kıyaslmayın bence stilonun yanında geely araba diye alınıp binilmez 19 bine temiz güzel arablar alınır

hocam yukarda dedigim stilo nasıl??? sence düzgün mü uygun mu ?? ayrıca ben de 16 bin tl var..o kadar teklif edecem sence en fazla ne kadar verilir bu araca ??

beyefendi araba gerçekten güzel duruyor serviste detaylı ekspertizden sonra alınır siz teklifinizi yapın mal satıcnın para alıcının ortayı bulursunuz stilo çok keyifli bir arabadır heleki bu fiyatlara süper bi araba bence dekspertizde sorun yok ise 17500 tlye kadar alınır binilir bu paralara araba yok piyasada

herkese kazasız belasız sürüşler

• gerçekler böyle malesef ama

herkese arabası ile mutluluklar kazasız belasız sürüşler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustazaf22

quote:

quote:

quote:

hocam yukarda dedigim stilo nasıl??? sence düzgün mü uygun mu ?? ayrıca ben de 16 bin tl var..o kadar teklif edecem sence en fazla ne kadar verilir bu araca ??

beyefendi araba gerçekten güzel duruyor serviste detaylı ekspertizden sonra alınır siz teklifinizi yapın mal satıcnın para alıcının ortayı bulursunuz stilo çok keyifli bir arabadır heleki bu fiyatlara süper bi araba bence dekspertizde sorun yok ise 17500 tlye kadar alınır binilir bu paralara araba yok piyasada

herkese kazasız belasız sürüşler

hocam sunroof bozukmuş masrafı orj.serviste 1500 tl,dışarda 750 tl ayrıca araba en son 18250tl olur diyor...sizce ne yapmalo ??? bu fiyata biyerleri bozuk maraflı araca verilir mi hocam ?

• verilmez biraz daha pazarlık yapın bence 17500 tl gibi alınır sunroofu dışarda yaptırabilirsin illa servise gitmene gerek yok yada başka bi stilo bakın yada albea düşünürseniz albeaya bakın hele 1.3 mjet bulursanız çok az yakıyor temiz bulursanız yıllarca sorunsuz dertsiz binersiniz
  • Arkadaşlar gelly emgrand almak istiyorum 25 bin lira sizce verilir mi verilmez mi nasıl sorunları ve yedek parça sıkıntısı var mı bilgisi olan birisi yardımcı olursa?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler 2012 model benzinli fc aldım.

genel olara araç konforlu ve rahat.

yalnız 100 km üzeri hiç güvenli degil.

malzeme kalitesi fena degil ama işçilik berbat.

bunun dışında araç gerçekten az yakıyor.

genel olarak memnunum.

21.500e aldım
  • stiloya sakin bulasma geely i bilmem ama stilo cok elektironik ariza veriyor cok hantal cok yakiyor o kasaya en az 2000 cc motor sart

• emgrand 1.5 gsl basic modeli 2011 de kampanyalı 29000 tl'ye,2012 de 34000 tl'ye ve şimdi 2014 yılında 2013 modeli 39000 tl'ye satılıyor.2014 yılı boyunca bayilerde 2014 yılı modellerine rastlanamıyor.
    Bu yıl 1990 model renault tsw aracımı satarak emgrand 1.5 gsl almaya karar vermiştim.Bu fiyat politikasını beğenmedim.Bu yıl ocaktan itibaren ötv nin %5 artmasından başka bir durum değişikliği yok.Hadi ikinci el alalım diye düşündüm.Adam 29000'e aldığı araca 28500 vb. gibi fiyatlar yazmış.Üstelik üç yıl da binmiş.2014 yılında 2013 model almanın albenisi de yok.Hem de 2011'e göre 10000 Tl daha pahalı.
  • HERKESE TEK TEK SÖYLÜYORUM ARKADAŞLAR İST MALTEPE BEŞİKÇİ BAYİİ 84,000 KM ARAC ALDIM KENDİM ORDULUYUM VE YOLA CIKTIM BOLUDA MOTOR ARIZASI VERDİ BAYİYİ GERİ ARADIM BENİM SORUNUM DEĞİL DEDİLER SİBOPLARIN İKİSİ ÇALIŞMIYOR VE 4000 LİRA MASRAF CIKARDILAR ADAPAZARINDAKİ BAYİ ŞU AN DA ŞİKAYETTE BULUNCAM SİZ SİZ OLUN ÇİN MALI ARAÇ ALMAYIN ALDANMAYIN BANA NYANLIŞ YAPTILAR ŞİMDİ GERİ DÖNÜP GÖRÜŞCEEEEZ KİM KİME YANLIŞ YAPIYORMUŞ HERKESE DİYORUM ALMAYIN SAHİP ÇIKMIYORLAR
  • Arkadaşlar kesin bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim öğrenmek istediğim geely nin hangi modellerinde toyota motoru kullanılıyor? sorma sebebim hepsinde toyota motoru var deniyor ama 1.3 echo ve 15 familia baktığımda doch motor FC modeline baktığımdada cvvt motor görüyorum toyotanın kullandığı motorsa vvt-i artı trigeri kayış değil zincir geely dede zincir kullanılıyormu kullanılıyorsa hangi modellerinde kullanılıyor birde yedek parça fiyatları nasıl bilgi verirseniz sevinirim...
  • Ikiside ,Toyota Motor

Dohc : cift milli

Vvt; Motor devrine göre variasyonlu mil ayarli

• ya beyler geely fc var bende.

motor üst kapağındaki sibopun(valfın) değişmesi lazım. adamlar tek olarak satılmıyor komple üst kapağı almalısınız diyor. :(

ufacık parça için üst kapak değişir mi ya? sorun sadece valfde..

yardımcı olacak var mı?
  • sahibinden de 178681870 nolu ilandaki aracim ihtiyactan satiliktir ev pesinatindan dolayi. ilgilenen kisiler ordaki numaradan ulasabilirler. mesajlarada geri donulur. acil satilik pazarlik payi vardir. ilan detaylarini okuyunuz. sorunsuz ese dosta

• Arkadaşlar 2010 Mk için motor bilgisi tam olarak nedir? Bir usta toyota corolla motoru dedi. Hararet yapıyor araba ve subap sesi geliyor. Parça alacağım ama tam olarak motor modeli ne olduğunu nasıl öğreneceğiz. Birde toyota motoru diyorlar ama toyota corollanın hangi yıllarda üretilen motorlarındandır bu motor?
  • quote:

Arkadaşlar 2010 Mk için motor bilgisi tam olarak nedir? Bir usta toyota corolla motoru dedi. Hararet yapıyor araba ve subap sesi geliyor. Parça alacağım ama tam olarak motor modeli ne olduğunu nasıl öğreneceğiz. Birde toyota motoru diyorlar ama toyota corollanın hangi yıllarda üretilen motorlarındandır bu motor?

Motor codu ne? Motorun üstunde ve kitapcikta yazar

• Kitapçık arabada alıp geleyim bir bakayım.
  • Mr 479 qa , olabilir?

Ama Toyota in Böyle Bir Motor codu yok gibi

• Kusura bakmayın elektrik gitti o yüzden geç yazıyorum.

Evet Mr479QA motor bu. 16v Dohc motor.
  • quote:

Kusura bakmayın elektrik gitti o yüzden geç yazıyorum.

Evet Mr479QA motor bu. 16v Dohc motor.

Esittir 5 a fe ( toyota) AMA
    Garanti veremem
    http://en.m.wikipedia.org/wiki/Toyota_A_engine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E75606366 -- 24 Eylül 2014; 23:06:57 >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.