Şimdi Ara

Lancool yeni kasa modeli K62 Red Dragon Edition'ı satışa sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
4.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kalite çıtası yüksek kasa modelleriyle pazarın iddialı isimlerinden biri olan Lian Li'nin daha ekonomik çözümleri konumlandırmak amacıyla ilk defa geçtiğimiz yaz döneminde duyurduğu Lancool markası, yeni modellerle büyümeye devam ediyor. Firmadan yapılan açıklamayla, mid tower segmenti için hazırlanan K62 Red Dragon Edition isimli yeni kasa modeli resmi olarak tanıtıldı.

Dış tasarımında Siyah, iç tasarımında ise Kırmızı rengin tercih edildiği agresif görünümlü kasa ile başta oyuncular olmak üzere yüksek performans tutkunları ve hız aşırtma meraklılarının hedef alındığı belirtiliyor. 214 x 496 x 498 mm boyutlarında ve 9.55 Kg ağırlığında olan K62 Red Dragon Edition, beş adet 5.25-inç sürücüye ev sahipliği yaparken, kurulumlar ise aletsiz montaja da olanak tanıyor.

Sabit disklerin kaynaklık edeceği gürültü ve sarsıntı için titreme önleyici padlere sahip olan yeni kasanın, üst kısma konumlandırılan giriş-çıkış panelinde USB ve ses portlarına yer veriliyor. Su soğutma sistemleri için boru deliklerine sahip olan ve güç kaynağı bölmesi alt kısma konumlandırılan yeni kasa ile birlikte, görünüme önem verenler için şeffaf yan panel seçeneği de sunuluyor.

Soğutma için ön kısımda bir adet 140mm (1000 devir/dakika), üst kısımda iki adet 140mm (1500 devir/dakika) ve arka tarafta ise 120mm (1500 devir/Dakika) olmak üzere toplamda dört adet fan çıktığını görüyoruz. Lancool DragonLord K62 Red Dragon Edition modeli yurt dışında 100 Avro ve 110 Avro (özel yan panel ile) seviyesindeki fiyatlarıyla kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

• Üst taraftaki portlar biraz sade gibi geldi bana, bu güzel tasarıma 2 yerine 4 adet usb vede 1 adet eSATA çıkışı daha eklenseymiş güzel olurmuş
  • Hep aynı dümdüz ön panel
  • Pahalı, alınmaz. Ön panelinde dümdüz olması benim hoşuma giden yanı, sacma sapan gereksiz şeyler yok en azından.
  • Bu kasanın siyah versiyonu var bende .
    Antistatik boya ile boyattırsam 30 dolar daha vermem gerek ki hoşuma gitti yaptırabilirim .
    Bu halinden de çok çok ucuza gelir ...
  • Radeon fanatiklerinin gözlerini okşayan renklere saip.
  • @sahafiec ;
    Kasayı 5. kattan atsan parçalanmayacakmış gibi duruyor :)
    Kasa kalitesi gerçekten çok iyi .
    Benim önem verdiğim noktalardan biri montaj plastiklerinin kalitesiydi .
    Alınca gerçekten şaşırdım .
    Çünkü hem kalite olarak çok iyi hem de plastik kesimleri fazlalıksız .
    Kesinlikle tavsiye ederim ...
  • Kasa bence baya bir güzel ön yüzün dümdüz olması çok daha güzel Ağırağabey görüntüsü veriyor.

Pleksiyide beğendim iç boyada güzel duruyor. Ağır bir kasaya benziyor ve güzel.

Çoluk , çocuk işi değil
  • Red Light Fever
  • renkler ve tasarım daha çok eder gibi duruyor.
  • ön kısmı hoşta o kadar sık slot görünümü kötü bence cm 690 advanced gibi olsa ön kısım daha hoş durur
  • Lancool yeni kasa modeli K62 Red Dragon Edition'ı satışa sunuyor

Siyahı daha hoş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali277

Siyahı daha hoş

Güzel
  • PC-P50R'den sonra buna da aşık oldum resmen. Bu eloksal kırmızı bitiriyor beni.
  • benim kasanın içi kırmızı olanı tabi benim fanlar da ledli değil
  • kasa cok hosuma gıttı renk uyumu harıka olmus bence
  • quote:

Siyahı daha hoş

katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: şifacı

quote:

Siyahı daha hoş

katılıyorum

Katılmamak elde değil hocam
  • Bence Siyahıda Kırmızısıda hoş. Pahalı ama.
  • Bence fiyat gayet yerinde,soğutma iyi gözüküyor,plexi var,sadeliği kalite kokuyor...Ama alüminyum değil sanırım kasa...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.