Şimdi Ara

Dante's Inferno İnceleme Videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
29.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sevdiğiniz için iblislerle dolu ceheneme doğru bir yolculuğa çıkar mısınız ? Bu soruya cevabı " Evet " olan Dante, sevdiğinin ruhunu kurtarmak için bizleri cehennemin en karanlıklık yerlerine götürüyor.

• Harika bir oyun, harika bir inceleme. Ellerinize sağlık.
  • ellerinize saglık guzel bi oyun

edit:ne kadar cok göğüs var oyunda boss un göğüsleri olen kızın göğüsleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudden_Death -- 12 Şubat 2010; 19:08:34 >
  • İnceleme için teşekkürler god of war'ı xboxda oynıyamıyorum diye üzülenler için iyi bir alternatif.
  • sondaki kısım çok hoş olmuş
  • en sondaki bölüm cok harika durmuş yanlış anlamaya yol acabiliyo:D
  • O son ne olmuş abi,Dante bile bir an durdu öldürmesem mi diye
  • Son kısım..
  • Grafik yerlerde diyenleri şimdi görelim ne diyecekler. 8.7 tam oturmuş cidden.
    Videodaki Son bölüm cidden acaip ötesiydi:) Oynarken anaa yuhh artık düşündüğüm şeyimi yapmışlar dedimSonradan farkına vardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unzerstörbar -- 12 Şubat 2010; 19:51:40 >
  • Videonun sınu
  • Evet videonun sonu dikkat çekici =)
  • Dante's Inferno'nun zaten GOW rakibi olamayacağı belliydi siz asıl Kojima'nın son bombası olan Castlevania Lords of Shadow'u bekleyin bence harika bir oyun olacak ve bu türe farklılıklar katacağına eminim.
  • Oyun satış performansı olarak tek kelimeyle berbat durumda. İki platformda toplam 100.000 bile satamamış.
  • ılk bastakı kadın guzel olmus
  • BSC yine noktayı koymuş.Örnek alsın biliyoz diyen hipnolar.
  • Evet gerçekten oyun çok güzel ve en dikkate değer kısmı sizinde dediğiniz gibi oyunun sonu :D Arkadaşlar ben bide size Dante's İnferno yu internetten PSP için indirebileceğimiz bi site buldunuz mu diye soracaktım ben çok aradım bulamadım eğer sölerseniz çok mutlu olurum iyi akşamlar...Şimdiden herke Tşk...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Oyun satış performansı olarak tek kelimeyle berbat durumda. İki platformda toplam 100.000 bile satamamış.

Ps3 ü olanlar gow3 ü bekliyor,Xboxda da zaten kopya var ve oyunun online ı yok, sonuç bu
  • çok güzel oyun
  • Son bomba, güzel iş.
  • İsmi Dante olmasaydı ne olurdu sanki..

Güzel inceleme teşekkürler.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.