- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Erkek ağda?
25 Cevap26701 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

422 Mesaj
11 Şubat 2010; 16:43:37 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

İstanbul'de erkekler için tüm vücut ağda yapan yerler nereler ve kaça yapıyorlar?

https://instagram.com/kutsalangemon/

3601 Mesaj
11 Şubat 2010; 16:47:46 

Komple kıllarınızdan arınmayı mı düşünüyorsunuz?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Şubat 2010; 16:48:26 

lazer epilasyona git
edit: bunu yapmadan geçemeyeceğim
hangi ağda yerel ağ felan mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Ozan -- 11 Şubat 2010; 19:33:03 >

4333 Mesaj
11 Şubat 2010; 16:50:12 

Ağda yaptırırsan acıdan bayılabilirsin bunu garanti edebilirim.

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)

415 Mesaj
11 Şubat 2010; 17:03:53 

quote:

Orijinalden alıntı: barman

Komple kıllarınızdan arınmayı mı düşünüyorsunuz?

Büyük İhtimal yüzücü filansın yani sporcu bundan dolayı rahatsızlık duyuyosun anlıyorum bir ara bende yaptırmayı düşünüyodum sonra bıraktım yüzmeyi.Eğer Herhangi Kadın Kuaförüne gidip orda Erkek çalışan bulursan yaptırabileceğini düşünüyorum.

Karadeniz Teknik Üniversitesi
Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (2011)

Uzaklaştırılmış
11 Şubat 2010; 17:41:44 

erkeklik hormanlarınız vücudunuz tarafından tam salgılanamıyor galiba

659 Mesaj
11 Şubat 2010; 17:59:46 

quote:

Orijinalden alıntı: garnet54
erkeklik hormanlarınız vücudunuz tarafından tam salgılanamıyor galiba

Ne alaka. Adam belli ki kürklü biri olmaktansa insan olmak istiyor...
Ağda çok canınızı yakabilir. Fena acı veriyor :)
Tüy dökücü kremler falan işinizi görebilir belki. Lazer epilasyon yaptırmak lazım aslında ama pahalı biraz.. İstanbul'da daha ucuz oluyor ama o bile yüksek fiyatlı oluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xDEADx -- 11 Şubat 2010; 18:02:11 >

Uzaklaştırılmış
11 Şubat 2010; 18:15:23 

quote:

Orijinalden alıntı: xDEADx

Ne alaka. Adam belli ki kürklü biri olmaktansa insan olmak istiyor...
Ağda çok canınızı yakabilir. Fena acı veriyor :)
Tüy dökücü kremler falan işinizi görebilir belki. Lazer epilasyon yaptırmak lazım aslında ama pahalı biraz.. İstanbul'da daha ucuz oluyor ama o bile yüksek fiyatlı oluyor...

biz herkese saygılıyız ama böyle özel sayılacak halleri böyle yerlerde açmalrına gerek yok

616 Mesaj
11 Şubat 2010; 18:23:16 

ve örümcek yaklaşıyor...

659 Mesaj
11 Şubat 2010; 19:15:39 

Bunun neresi özel anlatır mısın? :) Sen denize kıyafetinle giriyorsun herhalde. Düşünüyorum bir sağlık probleminiz olsa şu tavırlarınız yüzünden doktorada görünmezsiniz... Saygılıysan milletin kılı tüyüyle hormonuyla takışacağına çeki düzen ver kendinede kro laflar etme ortalıkta. Konuyuda saptırma yobazlığa gerek yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

291 Mesaj
11 Şubat 2010; 19:29:06 

bel tarafında cıkanlar gercekten kotu bır gorunum verıyor.tuy dokucu kremlerin gecerliliği ne kadar bu arada

659 Mesaj
11 Şubat 2010; 19:31:21 

Tüyleri eriterek jiletle kesilmiş gibi pürüzsüz yapıyor. Yanlız seyrelten kökten bitiren kremler var mı bilmiyorum. Bu konuda yardım edecek biri varsa süper olur. Yoksa lazer epilasyon ya da ağda ile halledilicek artık.
EKLEME/
Bayan arkadaşlarla tartışmıştık bu konuyu jiletle kesilmiş gibi yapıyor tüyleri azaltmıyor sadece yok ediyor demişlerdi zamanında ama belki köke etki eden kremlerde vardır bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xDEADx -- 11 Şubat 2010; 19:33:42 >

177 Mesaj
11 Şubat 2010; 19:31:51 

o kremlerin işe yaradığını düşünmüyorum ben.

Ben,ben oldugum sürece yaşarım.

251 Mesaj
11 Şubat 2010; 19:41:12 

ARKADAŞLAR BİR SÖZ VARDIR:
Ameller niyete göredir.
bende şahsen epilasyon yaptırmayı düşünüyordum.bir sor bakalım neden diye?
-neden?
-çünkü vücudumdaki kıllar yüzünden elbisemi rahat giyemiyorum.giydiğim halde kıllar vücuduma batıp beni rahatsız ediyor diye(nokta bitti).

1769 Mesaj
11 Şubat 2010; 20:18:25 

Şu konuya erkek değil gay bu diye atlayacaklar yazmasın lütfen. Gerçekten sinir bozucu.
Adam belliki ya sporcu yada ortalıkta hayvan gibi gezmek istemiyor.

Don't let them fool you, or even try to school you. Don't let them change you.

6900 Mesaj
11 Şubat 2010; 20:26:24 

Gayet normal birşey.
Sporcuların çoğu ağda, epilasyon vb yaptırarak kıllarını aldırır.

Bunda garipsenecek hiçbir konu yok.
Yemek yiyip, su içmemiz kadar normal birşey.

Ağda çok can yakar.
Bir yakınımız vucut geliştirme sporu ile uğraşıyor yaklaşık 8 yıldır.
Vucudu çok sağlam. Her yeri kas.
Şimdi bu adamın kıllarla gezmesi kıllarla spor yapması normal mi? Tabii ki değil.
Ve ağda yaptırdı ama anlattığına göre acıdan ölecektim diyor hatta bir ara bayılır gibi olmuş fakat dayanmış.
Ağda yapılan bölgelerdeki kızarıklıklar 4-5 saat boyunca geçmemiş.

En iyisi lazer epilasyon.

2791 Mesaj
11 Şubat 2010; 20:31:40 

quote:

Orijinalden alıntı: raistilin

Ben veet kullanıyorum.. Kremi bol miktarda kıllara sürüosun ve sonra 7-10 dakika arası tuvallette bekliosun avel avel.. :D Sonra onların verdiği plastik aletle kılları itiosun direk gidio hepsi. Kremin faydası direk köklerden kurtarıo.. Jiletten daha kolay da masraflı ve 10 dakika skılıorm wcde..

624 Mesaj
13 Şubat 2010; 0:35:49 

kadın epilasyon aletleriyle bacak kıllarını alan var mı hiç acıyormu merak ettim ?

251 Mesaj
14 Şubat 2010; 23:16:59 

quote:

Orijinalden alıntı: cezager

kadın epilasyon aletleriyle bacak kıllarını alan var mı hiç acıyormu merak ettim ?

buz koyup kıl diplerindeki sinirleri geçici olarak bloke et.o zamanda hemen saten makinasıyla al.çok az acısı var

624 Mesaj
15 Şubat 2010; 14:21:19 

saol

772 Mesaj
15 Şubat 2010; 14:44:24 

bende birkez sira ağda yaptırmıştım göğüs kısmıma. inanılmaz acı veriyor ve çekilen kılların dibi nokta nokta kanıyor. hiç kıl olmayınca da iyi görünmüyor bence. en ideali kılları seyrekleştirmek ama onuda yapabilen birşey yok piyasada. bende saç kesme makinasıyla kısaltmak istediğim bölgeleri kısaltıyorum zahmetli ve sürekli tekrar isteyen birşey ama daha başka çözüm bulamadım...

734 Mesaj
15 Şubat 2010; 14:44:25 

kıyak mekanlarda böyle özel jeller losyonlar falan varmış onlardan sürünce daha rahat geçiyormuş galiba...

ağda yaparken acıma olayı şöyle...kıllarına bi bak ne kadar siyahsa o kadar feci acıtacak demektir : DD

ama mesela sırtında omzunda hafif seyrek şekilde var çok can yakacağını sanmıyorum...ama bacak kılları kalındır mesela bayılman normal

tüy dökücü kreme gelince:

kılların ince ise yani siyah renkten ne kadar uzak ise tüy dökücü krem sonrası o kadar pürüzsüz görünür cildin...

ama hayvan gibi kalın ve siyah kıl olan bacakların varsa tüy dökücü krem sonrası tüy kökleri dipten görünecektir : : DD yakından bakınca.......

ama uzaktan kız gibi durur : )

tüy azaltıcı şeylere gelince
karınca yumurtası yağı ve kremi var...deşifre programında sahte diye çıktı ama ..gerçi hepsiburda sitesine git kullanan karıların hepsi çok memnun ne biçim iş anlamadım..

birde bioder var ama aylarca her gece kullanman gerekiyor ve kıllar çıktıkça aldırman lazım..

25 Mesaj
22 Mayıs 2010; 5:42:45 

d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evigbrend -- 22 Ağustos 2010; 15:52:06 >

1534 Mesaj
22 Mayıs 2010; 8:45:07 

quote:

Orijinalden alıntı: cezager

Geçen yaz sol ayak bileğimi ve etrafındakileri almıştım. Bu arada kıllı birisi de değilim yani. Tek tek sayarsın vücudumdakileri. Sağlık için olmasa aldırmazdım fizik tedavideki aletler kılları çekip canımı acıtıyordu o yüzden deneyeyim dedim. Ama o da çok kötü acıtıyor malesef:)

iPhone 5 16 GB ∞ Macbook Pro 15" 2.66 GHz ∞ PS3 60 GB 4.46 CFW ∞ WD HD TV 2

0 Mesaj
21 Temmuz 2010; 19:09:13 

Selamlar,

Kaliteli, temiz ve mümkün olabildiğince en az acı ile ağda yaptırmak istiyorsanız

http://manwax.blogcu.com bu blogtan yardım alabilirsiniz ya da manwaxinfo@gmail.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

http://manwax.blogcu.com

697 Mesaj
4 Temmuz 2012; 13:56:30 

Hortladı mı ne? var mı yeni mekan ağda yaptırmak için sırt gölgesine filan, anadolu yakasında

acizler için zor;korkaklar için müthiş olan şeyler kahramanlar için idealdir...
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391