Şimdi Ara

Erkek ağda?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
27.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul'de erkekler için tüm vücut ağda yapan yerler nereler ve kaça yapıyorlar?
  • Komple kıllarınızdan arınmayı mı düşünüyorsunuz?
  • lazer epilasyona git
    edit: bunu yapmadan geçemeyeceğim
    hangi ağda yerel ağ felan mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Ozan -- 11 Şubat 2010; 19:33:03 >
  • Ağda yaptırırsan acıdan bayılabilirsin bunu garanti edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

Komple kıllarınızdan arınmayı mı düşünüyorsunuz?

Büyük İhtimal yüzücü filansın yani sporcu bundan dolayı rahatsızlık duyuyosun anlıyorum bir ara bende yaptırmayı düşünüyodum sonra bıraktım yüzmeyi.Eğer Herhangi Kadın Kuaförüne gidip orda Erkek çalışan bulursan yaptırabileceğini düşünüyorum.
  • erkeklik hormanlarınız vücudunuz tarafından tam salgılanamıyor galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: garnet54
    erkeklik hormanlarınız vücudunuz tarafından tam salgılanamıyor galiba

Ne alaka. Adam belli ki kürklü biri olmaktansa insan olmak istiyor...
    Ağda çok canınızı yakabilir. Fena acı veriyor :)
    Tüy dökücü kremler falan işinizi görebilir belki. Lazer epilasyon yaptırmak lazım aslında ama pahalı biraz.. İstanbul'da daha ucuz oluyor ama o bile yüksek fiyatlı oluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnonimAdam -- 11 Şubat 2010; 18:02:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xDEADx

quote:

Orijinalden alıntı: garnet54
    erkeklik hormanlarınız vücudunuz tarafından tam salgılanamıyor galiba

Ne alaka. Adam belli ki kürklü biri olmaktansa insan olmak istiyor...
    Ağda çok canınızı yakabilir. Fena acı veriyor :)
    Tüy dökücü kremler falan işinizi görebilir belki. Lazer epilasyon yaptırmak lazım aslında ama pahalı biraz.. İstanbul'da daha ucuz oluyor ama o bile yüksek fiyatlı oluyor...

biz herkese saygılıyız ama böyle özel sayılacak halleri böyle yerlerde açmalrına gerek yok
  • ve örümcek yaklaşıyor...
  • Bunun neresi özel anlatır mısın? :) Sen denize kıyafetinle giriyorsun herhalde. Düşünüyorum bir sağlık probleminiz olsa şu tavırlarınız yüzünden doktorada görünmezsiniz... Saygılıysan milletin kılı tüyüyle hormonuyla takışacağına çeki düzen ver kendinede kro laflar etme ortalıkta. Konuyuda saptırma yobazlığa gerek yok...
  • bel tarafında cıkanlar gercekten kotu bır gorunum verıyor.tuy dokucu kremlerin gecerliliği ne kadar bu arada
  • Tüyleri eriterek jiletle kesilmiş gibi pürüzsüz yapıyor. Yanlız seyrelten kökten bitiren kremler var mı bilmiyorum. Bu konuda yardım edecek biri varsa süper olur. Yoksa lazer epilasyon ya da ağda ile halledilicek artık.
    EKLEME/
    Bayan arkadaşlarla tartışmıştık bu konuyu jiletle kesilmiş gibi yapıyor tüyleri azaltmıyor sadece yok ediyor demişlerdi zamanında ama belki köke etki eden kremlerde vardır bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnonimAdam -- 11 Şubat 2010; 19:33:42 >
  • o kremlerin işe yaradığını düşünmüyorum ben.
  • ARKADAŞLAR BİR SÖZ VARDIR:
    Ameller niyete göredir.
    bende şahsen epilasyon yaptırmayı düşünüyordum.bir sor bakalım neden diye?
    -neden?
    -çünkü vücudumdaki kıllar yüzünden elbisemi rahat giyemiyorum.giydiğim halde kıllar vücuduma batıp beni rahatsız ediyor diye(nokta bitti).
  • Şu konuya erkek değil gay bu diye atlayacaklar yazmasın lütfen. Gerçekten sinir bozucu.
    Adam belliki ya sporcu yada ortalıkta hayvan gibi gezmek istemiyor.
  • Gayet normal birşey.
    Sporcuların çoğu ağda, epilasyon vb yaptırarak kıllarını aldırır.

Bunda garipsenecek hiçbir konu yok.
    Yemek yiyip, su içmemiz kadar normal birşey.

Ağda çok can yakar.
    Bir yakınımız vucut geliştirme sporu ile uğraşıyor yaklaşık 8 yıldır.
    Vucudu çok sağlam. Her yeri kas.
    Şimdi bu adamın kıllarla gezmesi kıllarla spor yapması normal mi? Tabii ki değil.
    Ve ağda yaptırdı ama anlattığına göre acıdan ölecektim diyor hatta bir ara bayılır gibi olmuş fakat dayanmış.
    Ağda yapılan bölgelerdeki kızarıklıklar 4-5 saat boyunca geçmemiş.

En iyisi lazer epilasyon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raistilin

Ben veet kullanıyorum.. Kremi bol miktarda kıllara sürüosun ve sonra 7-10 dakika arası tuvallette bekliosun avel avel.. :D Sonra onların verdiği plastik aletle kılları itiosun direk gidio hepsi. Kremin faydası direk köklerden kurtarıo.. Jiletten daha kolay da masraflı ve 10 dakika skılıorm wcde..

• kadın epilasyon aletleriyle bacak kıllarını alan var mı hiç acıyormu merak ettim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezager

kadın epilasyon aletleriyle bacak kıllarını alan var mı hiç acıyormu merak ettim ?

buz koyup kıl diplerindeki sinirleri geçici olarak bloke et.o zamanda hemen saten makinasıyla al.çok az acısı var
  • saol
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.