Şimdi Ara

iTunes Store'a bağlanamıyor ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
9.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3G mde ana menüdeki iTunes a bastığımdda şu uyarıyı veriyor aynen.

iTunes Store'a bağlanamıyor

Bu ülkede iTunes Store desteklenmiyor.

neden böyle yapar aceba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sprt06 -- 11 Şubat 2010; 11:54:54 >

• TR de cihaz üzerindeki itunes store u kullanamazsın...
  • gerçi oradan olmasa da bilgisayardan kullanıyoruz zaten. aynı değil mi ikiside
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sprt06

gerçi oradan olmasa da bilgisayardan kullanıyoruz zaten. aynı değil mi ikiside

İtunes store appstore dan farklıdır...

İtunes strore usa da müzik satın almak için kullanılır fakat TR de müzik satma gibi bir hakkı olmadığı için kullanılmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karantina61 -- 11 Şubat 2010; 12:10:32 >
  • sağlasın dostum. demek şimdilik apple store ile devam :)
  • quote:

sağlasın dostum. demek şimdilik apple store ile devam :)

Rica ederim dostum.
  • quote:

Arkadaşlar 3G mde ana menüdeki iTunes a bastığımdda şu uyarıyı veriyor aynen.

neden böyle yapar aceba?

Adam zaten nedenini açıklamış!!! "Bu ülkede desteklenmiyor" demiş. Daha neyini sorarsınız anlamamki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhankoc_brood

quote:

Arkadaşlar 3G mde ana menüdeki iTunes a bastığımdda şu uyarıyı veriyor aynen.

neden böyle yapar aceba?

Adam zaten nedenini açıklamış!!! "Bu ülkede desteklenmiyor" demiş. Daha neyini sorarsınız anlamamki.

Arkadasım bu ülkede desteklenmediginden dolayı acilmamasini ekrana gelen uyarıdan bende gördüm ve okudum. Benim öğrenmek istediğim neden desteklenmiyor ve karantina arkadasımız açıklamasını yapmış zaten.senin gibi sorunun cevabını vermeden kestirmemis!

• Ben us store dan aldigim hesap ile iphone dan itunes a girebiliyorum, bilgin olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shat
    Ben us store dan aldigim hesap ile iphone dan itunes a girebiliyorum, bilgin olsun.

Evet girebiliyorsunuz ama sunuda unutmayin usa ya ait kredi olmadigi surece sadece girmekle kalirsiniz. Usa harici bir kredi kartiyla hicbir sekilde birsey alamazsiniz. Bu yuzden pek bir ise yaramaz.
  • müziği biz zaten bilgisayarımızdan da atıyoruz. çokta gerekli değil herhalde :)
  • Sarki almak gibi bir derdim yok zaten kredi karti gostermeden aldim accountu. Bilgi olsun...
  • Bu hatayı telefondaki uygulamaları güncellemek için yaptığımdada alıyordum.
    iTunes Store'a bağlanamıyor!
    Pc ye bağladım ordada itunes şifresi istedi tekrar. Girdim.
    Şimdi telefondan uygulamalarımı güncelleyebiliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.