Şimdi Ara

Tokat 48. Piyade Alayı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
44
Cevap
0
Favori
116.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün öğrendim, acemi birliğimi Tokat'da yapacağım.

İstanbul'da oturuyorum, Ertuğrul Mengi yaş 22.

Var mı başka Tokat yolcusu ?

Nasıldır iyimidir bilenler yorumlarını eksik etmesin

• Valla ben tokatliyim, alay hakkinda bilgim yok ama sehir ve ulasim hakkinda bilgi verebilirim.

Herseyden once Tokat'a ucakla gelebilirsiniz. Bora Jet diye bir firmanin Tokat'a seferleri var.

http://www.borajet.com.tr/

bunun disinda, otobusle geleceksiniz, Istanbul dan 12 saat civari suruyor. Ulusoy, Tokat Seyahat ve Topcam firmalarini oneririm. Sivas ile Tokat arasi 100 km civari oradanda gelmeyi dusunebilirsiniz tabii.

Sehir hakkinda bilgi vermek gerekirse, Tokat kucuk bir sehirdir ( il merkezinin 120 bin civari nufusu var ). Iklimi oyle cok iliman degildir ama cok sogukta degildir. Tokat aslinda bir vadi oldugu icin iklimi sivas kadar soguk ya da karli olmaz. Oyle ankara - eskisehir falan gibi anormal sabah ayazida yoktur. ama yinede 0 in altindaki hava sicakliklarina kendinizi alistirin. Yun kazak, eldiven, bere, corap falan alin mutlaka. Yazin olsaydi sehre inince mutlaka Tokat kebabini tadin derdim ama bu mevsimde olmaz maalesef.
  • bana msj atan bir arkadaş var gökhan isminde ona cvp atamıyorum nedenini bilmiyorum arkadaşlar bizim tertipler ve tokat merkez için facebook sayfası açtım bir toparlanalım 48. Piyade Eğitim Alayı Tokat Merkez 94/3 Gidecekler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.