Şimdi Ara

Asus'un oyuncuları hedef alan G73JH'ın X1 modeli Amerika'da satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus'un geçtiğimiz ay CES 2010 fuarında sergilediği endüstrinin ilk DirectX 11 destekli ATi Mobility Radeon HD 5870 grafik işlemcisini kullandığı G73JH'ın X1 modeli Amerika'da satışa sunuluyor.

HM55 yongasetinin bulunduğu X1'de Intel'in 1,6GHz saat hızında çalışan i7 720QM işlemcisi, 8GB'lık DDR3 bellek ve 1GB'lık GDDR5 HD 5870 bulunurken, 17.3 inç boyutlarında 1920x1080 piksel çözünürlük sağlayan LED ekran kullanılmış. Depolama alanı olarak 7200 devir/dakika hızındaki 500GB'lık sabit sürücünün tercih edildiği dizüstü bilgisayarda optik sürücü olaraksa DVD yazıcıya yer verilmiş. X1, Windows 7 Home Premium işletim sistemiyle gelirken, enerji ihtiyacınıysa 8 hücreli bataryasından karşılıyor.

Bluetooth, 802.11b/g/n kablosuz bağlantılarını destekleyen X1'in üzerinde 4 adet USB, birer adet HDMI, VGA ve Ethernet portu ile 8'i 1 arada kart okuyucusu ve 2 megapiksel çözünürlüğünde kamera bulunuyor. Bugünden itibaren satışa sunulan 3,6 kg'lık G73JH-X1'in satış fiyatıysa 1450 dolar olarak belirlenmiş.

• Özelliklerine göre fiyatı fena değilmiş 1450$ türkiyede kaç olur acaba?
  • 2000$+kdv olabilir değil geçer bile
  • Tasarımı beğenmedim o ne öyle alt tarafa doğru sivrileşiyor kasa elimizi falan keser giyotin gibi maşallah.
  • özellikleri efsane süper olmus bence tipi benimde cok hoşuma gitmedi ama 1500 dolara keske türkiyede olsa bu ürün
  • tek kelime ile mükemmel şahsen...
  • Sırf bu laptop ve fiyatı için Amerika'ya gidilir
  • Aslında fiyatı müthiş , Türkiye'de bu fiyata T serisi işlemciyle dandik ekran kartını koyup satan firmalar çok varken hele de.Umarım ülkemize gelirken çok pahalılanmaz.Dizüstü bilgisayarlarda oyun oynanmaz diyorduk , giderek oyun oynamaya elverişli hale geliyorlar vallahi.
  • bu kadar paraya odun tipinde pc . insan biraz estetik yapar. ordunun kullandığı laptoplara benzemiş
  • para değil ya bu özllıkler bu fiyat abd de olmak wardı
  • 1450 dolar olan fiyat 15.6" olan model için sanırsam. Ben daha yeni aldım g51jx-A1'i amazondan yarın sabah gelecek inşallah diger gordugum pre orderlarda yukarıda ki model 1650 dolar civarındaydi. Ben cok buyuk diye ekran kartı zayıf olan bir ufak modelini aldım.

not: Amerikada'yım.

http://www.powernotebooks.com/configure.php?special=694

http://www.amazon.com/Republic-Gamers-G51JX-A1-15-6-Inch-Gaming/dp/B0034NGZWM/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=electronics&qid=1265859148&sr=8-1

Daha bilgili arkadaşlar benim aldığım laptop'a da yorum yaparlarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xapproacher -- 11 Şubat 2010; 7:59:08 >

• Hocam amerikadaysan Asus G51 yerine Dell XPS 1645 Modelinin Upgrade edilmiş halini önerirdim(yani İşlemci Core i7-720QM yerine Core i7-820QM, Monitor 15.6" Wled yerine 16" Rgbled ve pilide tr de 6cell yurt dışında 9cell olarak satılan model).. Ben Tr den Upgrade edilmiş halini 1500$'a getirtiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Hocam amerikadaysan Asus G51 yerine Dell XPS 1645 Modelinin Upgrade edilmiş halini önerirdim(yani İşlemci Core i7-720QM yerine Core i7-820QM, Monitor 15.6" Wled yerine 16" Rgbled ve pilide tr de 6cell yurt dışında 9cell olarak satılan model).. Ben Tr den Upgrade edilmiş halini 1500$'a getirtiyorum.

peki satıyormusun?
  • 31AsDeR amerikadan ürün getirip satıomusunuz acaba
  • O hplerin ekran kartı ne acaba? Evet getirip satıyorum da okuyorum aslında burda donem sonunda gelicem mayıs gibi ama laptop getiremem baya bi eşyam var çünkü =)
  • toshiba gts250m li ekran kartlı i7 720 li işlemcili makinelerini 3500-4000 liraya satarken bu özellikler bu fiyata göre çok çok iyi Tr de 2000 dolarada satılsa 3500 lira yapar buda aynı fiyattaki toshibanın işinin bitmesi anlamına geliyor
  • tasarımı daha iyi olabilirdi ama teknik özellikler bakımından cidden çok üstün erkayer62 arkadaşımızın dediği gibi bu ürün türkiye gelirse toshibanın üstünlüğü biter ve bize yarayan bi rekabet ortaya çıkar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.